Avrupadaki Müslümanlarin Zavalli Halleri ;

sky1.gif
animation2.gif  Eid al-Fitr 2010: Endnu en succes :    15000 Müslüman Kardesimizle, Hanimlar ve Cocuklarimizla Bayram Namazlari: http://www.wakf.com/wakfweb/news.nsf/0/289A0F74FB8012FCC125779C00725C86?Opendocument
       Muzaffer Alev

  Avrupadaki Müslümanlarin Zavalli Halleri ;

http://www.esir.webbyen.dk         muzafferalev (a) hotmail.com

Simdi, camiye, mescide, bir daireye veya villaya bile müsade etmiyorlar. Durum okadar karisik ki izahi cok müskil ve yasaktir. Ömrünüzde tavuk bile kesmesenizde sizi hemen gazeteleri, televizyonlari ve radyolariyla terörist ilan ederler.

 Dünyayi koloni yapip zalimce sömürürler. Kolonilerini kaybetmekten cok korkarlar. Cok zengindirler ama daha cok zengin olmak isterler. Dogrular yazilamadigi icin herkez ucundan kösesinden birsey söyler ve yazar meselede avrupalinin ahlakina döner. Karma karisik, sacma sapan, cahiliyye hayati!

Mesela, islamiyeti ve müslümanlari, bati ve Türkiye medyasi yani gazeteleri, dergileri, tv leri ve radyolari, okullarda ögretmenleri devamli gizli ve acik kötülerler. Samimi müslümanlara ekstremist, fundemantalist veya terörist damgasini vurup insanlara nefret ettirerek, bütün müslümanlarin cahil olmasini isterler. Cahil müslümanlari kandirmak icin Kopenhag Üniversetisinin yaninda cami yapilmasini isterler. Arkasindan eklerler; Müslümanlarin paralariyla yapilacak bu cami ILIK, modern müslümanlarin camisi olacak, orada fundamentalizim olmiyacak!

Bir ay sonra bir haber; Kopenhagda bir villa (eski depo) mescit yapilmis, yüz müslüman cuma namazi kiliyormus, izinsiz oldugu icin polis tarafindan kapatilmistir!

Danimarkada kahvehane acarsaniz serbesttir, tesvik edilir. Cünki kahvehanelerde kumar, icki, sigara dumani vardir. Yasak oldugu halde kahvehanelerde yemek satisi yapilir, cemiyet adi altinda kara para kazanilir, yaptiklari gürültüden mahalleli rahatsiz olmaz. Bütün bunlara göz yumulur, bir islami kütüphane evi acsaniz, mahalleli sesten rahatsiz olur diye izin verilmez. Müslümanlara radyo ve televizyon hürriyeti yoktur. Islamiyetle ve müslümanlarla savasmak isterseniz kolayca millet vekili bile olursunuz.

Batililar islamiyete karsi gizli savasi devamli yapiyorlardi. Siyonist Yahudiler Nevyorkda ikiz kuleleri yiktiktan sonra aciktan hacli savasina basladilar ama gizli ve sinsi psikolojik savasida devam ettiriyorlar! Islamiyeti okadar tehlikeli görür ve gösterirlerki bu sebeple islamiyetle ilgili yerlerde bol casus calistirir ve vazifelendirirler, böylece müslüman ülkelerini, satin aldiklari ordulari ile kukla gibi oynatir ve idare ederler. Müslüman ordulari dediklerini yapmak istemezse Atom bombasi atariz! diye korkuturlar. İnsanlik 1945 de Hirosima ve Nagazaki deki katilliklerini ne cabuk unuttu!
Bütün dünyada durum aynidir. Turgut Özal`in, Türkes`in, Diana`nin süpheli ölümünde oldugu gibi acima duygulari hic yoktur. Prof.Dr. Esad Hoca efendinin damadi ile beraber Avustralyada trafik kazasinda ölümü sizleri hic düsündürdü mü?

Türkiyemizde durum cok daha kötüdür. Hristiyanlara büyük radyo ve kilise , kilise evi müsadesi vardir. “Son birkac senede Türkiyemizde hristiyanlarin olmadigi mahallelere 30 000 kilise evi acmislardir. 22-6-2005 tarihli Günlük Hristiyan Gazetesinde okudum Danimarka Kilisesi Türkiyeyi Hristiyan yapacakmis! Efeste büyük bir televizyon kuruyorlarmis. Türksat Canagindan Avrupa ve Turkiyeye Türkce yayin yapacakmis. Turkiyede canak antensiz seyredilebilecekmis. Bütün Türk köylerine Hristiyanlik yayini türkce olarak ulasacakmis. Türkiye köylerinde televizyon sabahtan aksama kadar acik tutulur ve seyredilirmis. Cocuk programlariyla cocuklarimizi hristiyan yapacaklarmis.

Bati filmleriyle papazlarin sevdirildigi, imamlarin ve islamiyetin nefret ettirildigi ülkemiz, birden Hristiyan yapilacak! Türkiyemizde erkekler bos yetistiriliyor, müslüman kizlari Avrupali hristiyanlar gibi giyiniyor ve yasiyorlar.
Türkiyede bir tanidigima 2004 yazinda 15 yasindaki avrupai kiyafetli kiz torununu göstererek; mesela Avrupalilar yakinda cincilikle (healing) televizyonlari kullanarak bu cocuklarimizi Hristiyan yapacaklar, demistim. Karsimda duran, mahallelerinin genc imamini göstererek, imam efendiler herseyi bilirler ama yasak oldugu icin agizlari kilitlidir sizlere hicbirsey anlatamazlar, dedim.
– Dogrumu, imam efendi diye sordu?
Ímam efendi tebessüm ederek evet manasina basiyla isaret etti. Söylediklerim bir sene sonra cikmaya basladi. Basi Danimarka kilisesi cekti. Yakinda yüzlerce Türkce Hristiyan ve porno televizyonlarinin mantar gibi cogaldigini göreceksiniz cennet vatanimizda. Hortumcularin caldiklari 50 milyon dolar geri alinamadigi gibi, cocuklarimizin Uyduruk Hristiyan yapilmalarininda önüne gecilemiyecektir.

Uyanmamiz ve yüce son hak dinimizi yasamamiz gerekmektedir. Siyonist Yahudiler, Hacli atlarinin (batililarin) sirtina binmisler hizla büyük israil kralligini kurmaya kosuyorlar. Birinci dünya savasinda 40 milyon, 2. dünya savasinda 60 milyon sucsuz insani öldürdükleri gibi yakinda hic üzülmeden 100 milyon sucsuz müslümani öldürüp, geriye kalan Müslümanlari, kendilerininde inanmadigi uyduruk hristiyan yapmak istiyorlar. Ayni kuzey ve güney Amerikada yaptiklari gibi.

Dedelerimiz Büyük Osmanlilar 700 sene Yahudilere ve Hristiyanlara tam din ve calisma serbestligi vermisti. Isteselerdi hepsini müslüman yaparlardi da kimse mani olamazdi. Mübarek Ecdadimiz Kuran ve Hadisin istedigi sekilde yasarlardi. Allahi ve sevgili peygamberimizi cok severlerdi. Iyilik ve baris melegiydiler.

Avrupada diyanet ve diger islami grublarla müslümanlara büyük oyunlar oynanir. Diyanet teskilati, imamlarimiz ve islami grublar zavalli ve caresiz bir durumdadirlar. Müslümanlara oynanan bu hileli oyunlar neticesi olarak, müslüman cocuklari cahil, bilgisiz, basarisiz, berdus, esrarci ve seks manyagi olmaktadir! Danimarka devleti ve diger Avrupa devletleri, 3. dünya ülkelerinden geldiginizden cocuklarinizi yetistiremiyorsunuz diye müslümanlarla dalga gecmektedirler.
Aslinda 100 senedir batililar ve yahudiler binbir seytani oyunlarla hem müslümanlari perisan ederler hemde geri kalmis ülkeler diye alay ederler. Bu hacli zalimleri, katilleri ve teröristleri zavalli melek gibi müslümanlari utanmadan teröristlikle suclarlar. Suur (Sagduyu) sahibi mert ve iyi kalpli Danimarkalilari tenzih ederiz..
Biz müslümanlar, Yahudiler basta olmak üzere bütün insanlari severiz. Danimarkalilari da cok severiz. Müslüman kalles degildir. İslamiyette, münafiklik (ikiyüzlülük) , kafirlikten (islamiyete inanmamaktan) daha kötüdür. Müslümanlar merttir ve melek gibidir. Yüce dinimiz herkese iyilik yapmamizi emretmektedir. Müslüman demek melek gibi insan demektir.

Danimarka gazetelerinde, Danimarka devletinin Türkler icin bir sürü cami actirdigini ve Türkiyeden bir sürü imam getirttigini okudum. Birkac gün süren bu meseleyi yazmak istemiyorum. Baltayi tasa vurabiliriz. Mayinli sahadan kacmak lazim.

Danimarkada her eve pazar günleri parasiz atilan (dagitilan) “Søndags Avisen” Gazetesi 2 sene önce birinci sahifenin basliginda büyük puntolarla söyle yazdi. “ “Türk imamlar islama karsi.” Haberi okudum. Konsoloslugumuzla yapilan bir ropörtajdan bahsediyor. Bu gazete herkesin evine girdigi halde kimse ilgilenmedi ve mesele kapandi.
Türkiyede benden yasli bes vakit namazini kilan bir tanidigim herkes Hristiyan olursa bende olurum demisti de sasirmistim. Merak ediyorum ispanyada ispanyollarin 500 sene önce yahudilere ve müslümanlara yaptigi gibi, Danimarka devleti Danimarkadaki Türklere hepiniz uyum (Entegrasyon) icin Hristiyan olmak mecburiyetindesiniz dese acaba bizim Türkler ve Kürtler ne yaparlar? Herkes Hristiyan olursa bizde oluruz derler mi? Bu durumda siz ne yaparsiniz?

Danimarka Devleti ve bazi belediyeleri Entegrasyon hilesiyle müslümanlara cok müthis oyunlar oynuyorlar, harcadigimiz milyonlarca kron bosa gitti diye gazetelerinde dert yaniyorlar. Aslinda müslümanlari asimile yapabilmek icin kasitli ahlaksizlastiriyorlar. Yani batililar su andaki rezilligimizi az buluyorlar. Daha rezil olmaliyizki, islamiyetten uzaklasalim.
Sayin Basbakanimiz Tayyib Erdoganin, muhterem zevcelerinin basörtüsünden dolayi ayiplanirken bize yardim edebilmesi mümkün müdür? 26 nisan 2005 tarihli gazetelerde Tayyib Erdoganin oglu ve gelininin Hollandaya vize alamadiklari icin Almanyaya vize aldiklarini yazdi!

Yahudiler 11 eylülde ikiz kuleleri vurduktan sonra, avrupalilar birden degistiler. Müslümanlar sayesinde Komünizmi yok edip Türki cumhuriyetleri Rusyadan kolayca esir aldilar. Artik müslümanlarla dost olmaya ihtiyaclari yok. Sevr antlasmasi günlerine tekrar döndük! Avrupali, islam dini ve müslümanlara karsi devamli gizli ve acik, kisa ve uzun menzilli (hedefli) calismalar yapar. Uyuyan müslümanlar bu planli ve programli yeni hacli seferlerini göremezler. Haclilar onlari televizyonlariyla devamli oynatir, top, pop ve dans hastasi yapip heyecanini calar, veya baska tarafa yönlendirir. Bugünün müslümani Allah rizasi icin kapi kapi dolasip müslümanlari uyanmaya davet etmeli. Derdimizi anlatan kitapciklari hediye etmeli, maliyetine cok ucuza satmali ve aileleri ziyaret etmeli. Cocuklarida bu hizmete alistirmalidir. Zavalli müslüman cocuklari perisan haldeler, camiler var, camilerde islamin ögretilmesi hileli olarak yasak!
Danimarkada Kopenhag civarinda bir imam efendi, bir dügünde, bizim sizin cocuklariniza islamiyeti ögretme yetkimiz yok. Bizim sadece namaz kildirma yetkimiz var, demis. İstediginiz yere sikayet edebilirsiniz, diyede eklemis!
Bildigimiz kadariyla haftada iki saat müsade oldugundan 30 cocuk sadece birkac dakika Kuran i Kerim harflerini okumayi ögrenebilirler. Bazilari ise Kurani Kerimi hatmeder yani bastan sona manasini anlamadan okur. Bazi cocuklar bastan usanmakta ve gitmemektedirler.
Cami ve islamiyet cocuklara sevdirilmemektedir. Bazilari Kurani Kerimi okumayi ögrenmekte, anne ve babalari cocugumuz dinini ögrendi diye sevinmektedir! Dedelerinin ve babalarinin cocukluklarinda, Kurani Kerimi okumayi ve islamiyeti ögrenmek acik veya gizli yasak oldugundan, simdi babalar ve anneler evlatlari Kurani kerimi okumayi ögrenir ve bir defa hatim ederse evlatlarinin islam dinini ögrendigini zannediyorlar!
Aslinda 4000 Türkiyelinin yasadigi kücücük ishøj (ishoej) semtinde, Hadis nedir diye sorunuz cocuklar, gencler ve ebeveyni (anne ve babasi) cevab veremezler. Kurani kerim hakkinda birkac cümle söyleyin deyin onuda bilmezler. 1983 yilindan beri Camimiz vardir. Halktan 15 milyon Kron toplanmistir. Her dört senede bir degerli imamlar gelmistir. Türkiyeden gelen hoca efendiler isin ic yüzünü anlatamamaktadir. Mümkün oldugu kadar cocuklarimiza faydali olmaya calismaktadirlar. Haftada bir gün bir iki saat Kurani Kerimi okumayi ögrenmeye izin verildiginden ona bile vakit yetmemektedir.

Danimarka devleti böyle peki cennet vatanimiz Türkiyemiz nasildir? Türkiyemizde durum daha kötüdür. 8. sinifi bitirmiyen cocuklar yaz aylarinda bile camiye gidip Islamiyeti ve Kurani Kerimi okumayi ögrenemezler! Imam efendinin kayit yapmasi yasaktir! Rezil televizyonlarin, okullarin ve arkadaslarin bozdugu cocuklar 15 yasindan sonra Top ve Pop hastaligini birakipta islam dinini ögrenemez!

Osmanlida egitim 3 yasinda Camide Amin Alaylari ile baslardi. Melek gibi saf ve temiz yetisen Osmanli cocuklari bu sayede dünyayi adaletle, serefle idare etmislerdir. 23 milyon km2 koca Osmanli yurdunda Filistin Vilayetini (bugünki israili) 17 Osmanli memuru idare edermis. Asker haric istanbulda kacbin polis var biliyormusunuz?

Kale icerden fethedilir derler. Müslüman kardeslerim uyaniniz, ingilizin, siyonist yahudinin, Amerikanin, haclilarin hileli oyunlarina gelmeyiniz. Cocuklariniza aciyiniz. Onlarin iyi ve temiz müslüman olmalari icin cok gayret ediniz. 3 yasindan itibaren daha bir fidan iken, yüce dinleri islamiyeti ögrenmeleri icin gereken arastirmayi ve calismayi yapiniz. 0-6 yas arasi cok mühimdir.
Islam dini bilgili insanlarin dinidir. Islam dini son hak din oldugu icin huzur ve saadet yalniz islamiyettedir.

Sömürgeci devletler paraya doymazlar. Daha cok milyonlarca insani öldürüp, daha cok kazanmalari gerekmektedir. Birinci bin yilda Avrupayi hristiyan yaptik, ikinci bin yilda afrikayi hristiyan yaptik, ücüncü bin yilda Orta dogu ve Asyayi hristiyan yapacagiz demektedirler.

Tabii o insanlari soymak ve daha zengin olmak icin hristiyan yapiyorlar. Kendileri hristiyan olmak istemiyorlar. Hristiyanligi ve incili kendileri her 50 senede bir degistirdiklerinden incil sacmaligina inanmak istemiyorlar ama dünyayi soymakta kullaniyorlar uyduruk incili. 22 Mart 2005 sali günü Danimarka gazetelerinin yazdigina göre incili yine degistirmisler. Hemde 45 000 degisiklik yapmislar. Bütün dünyada yapilan bu son degisiklik incilin %7 sini ihtiva ediyormus yani (uydurukcayla) kapsiyormus. http://www.esir.webbyen.dk sitesinde 22 mart 2005 tarihinde 24. sahifede “Politisk Korrekt Bibel” basligiyla cikan haberi “incil tekrar degistirildi” baslikli Mustafa Kaplanin yazisini okuyabilirsiniz.

2006 Yilbasindan itibaren uyduruk Hristiyan porno kanali (hergün 4-5 saat ücretsiz porno yayini yapmaktadir) Türkiyemizi Hristiyan yapacak. Kopenhag ve civarinda yaptigi gibi önce müslüman cocuklarini günde 4-5 saat porno ile ahlaksiz yapip islamiyetten uzaklastiracak sonrada kendi inanmadigi Hristiyanliga soygun yapmak icin 24 saat davet edecek. İslam dininin hileli yasak oldugu ülkem birden sacma Hristiyanligi kabul edecek. Köylerde televizyonlar bütün gün acikmis köylere ve cocuklara agirlikli yayin yapacaklarmis. Bugünün nemelazimci müslümani bu belalara layiktir. Danimarkada Kiliseler bombos. Kiliselerini Restoran yapiyorlar veya satiyorlar. Ama müslümanlarin satin alip cami yapmasi yasaktir. Kiliseleri cami yapabilsek sanki müslüman cocuklarina yüce dinimizi ögretebilecekmiyiz? Kasitli olarak islamiyetten uzaklastirilan müslüman cocuklari Danimarkanin basina bela olmaya basladi bile. Kopenhagda müslüman cocuklarina yardimci olmaya calisan Fethullah Hoca grubunun Hay okulunda okumus olan bir genc esrar yüzünden bir italyan turist genci öldürdü. Hapisten cikinca Türkiyeye gönderilecek.
Maalesef avrupada artik müslümanlara hürriyet yoktur. Gizli, sinsi savasla Müslümanlari bozma devri baslamistir.
Sevgili Kardeslerim, zararin neresinden dönülürse kardir. Neme lazimciligi birakip biran önce cocuklarimizi eglendirerek terbiye etmeye baslamaliyiz. Biran önce bir odalik islami kütüphaneler acip evlere islami cocuk kitaplari, kasetler, cd ler ve dvd leri ödünc vermeliyiz. Okumadan yüce dinimizi ögrenemeyiz. Cocuklarimizda ögrenemezler. Bütün Danimarkada ve dünyada bu sekilde calismalar yapmaliyiz. Sevgili Peygamberimiz savasta hendek kazarken karnina tas baglamisti acligini bastirmak icin. Biz neler yapiyoruz?

 

Camide çocuklar:  Danimarka Cocuk Kütüphaneleri örnek alinabilir  http://www.habervaktim.com/yazar/28324/camide_cocuklar.html

Türkiyedeki Camilere, bilhassa Avrupa ve diger yurt disinda ki camilere hemen kücük bir odada kütüphane acilmali. Türkiyeden ve yurt disindan temin edilebilen bütün cocuk kitaplari, cocuk Cd leri ve hatta bazi oyuncaklar evlere ödünc verilmeli.
Muzaffer Alev  Kopenhag
  www.esir.webbyen.dk

Diyanet:   Eğitimimiz dinle bağa engel : http://www.risalehaber.com/news_detail.php?id=86621

Avrupa, Amerika, israil, dünya siyonist yahudi ve haclilari, 1917 de ortaya cikarilan komünizmden dolayi,  müslümanlarin rusya tarafina gecmemesi icin 90 senedir gizli, son hacli seferleri tiyatrosunu sinsice oynuyorlar! Denize düsen yilana sarilir. Biz müslümanlar bütün dünya da 90 senedir esiriz. Ama esir oldugumuzu bilemiyoruz! Bugün ki Danimarka Radyo haberlerinde; Danimarka Askerlerinin Afganistandan cekilecegini söyledi. isgalci gücler perisan oluyorlarmis.  ülkeyi Talibana karsi koruma vazifesini Afganli askerlere devredeceklermis. Savasarak zafer mümkün degilmis! Talibana karsi actiklari okullari cogaltarak ve afgan halkina yardim ederek zafer kazanmak istiyorlarmis. Seneler önce Televizyonda Danimarkali bir uzman, vur kac teknigi ile afganistandaki savasi 15 senede kazanacaklarini söylemisti. Taliban’in KISIN daglarda dondurucu soguklarda giydigi elbiseler bile uydurma (klip klap), bizim paramiz, silahimiz ve askerimiz cok fazla, demisti.       Muzaffer Alev     www.esir.webbyen.dk

Sevgi ve sefkat kahramani Büyük Osmanli Ecdadimizin tarihini biliyor muyuz?  :

Bati Trakya da 150’likler;   http://azinlikca.blogspot.com/2009/02/bat-trakyada-150likler-i.html    ( www.alev.dk  sitesinden alinmistir.)

 

Mazlum, Esir, Nuray Canan Bezirgan:   http://www.youtube.com/watch?v=0SLhDghz8_k

 

Asagida ki Diyanet le ilgili habere, Muzaffer Alev’in bir kisa mektubu :

Bir soru sorma hürriyetimiz var mi? Avrupa da 5 milyon vatandasimiz var. Her gün islamiyetten hizla uzaklasmaktadirlar! avrupa da 25 senedir diyanet camileri actirilmakta ve degerli imam efendiler gönderilmektedir. ancak hic kimse birsey ögrenmemekte, yeni neslimiz hizla cok feci sekilde bozulmaktadir. Birseyler dönmekte ama anliyamamaktayiz. Mesela 25 senedir Avrupa da hic degerli,yüksek imanli gencler ve cocuklar yetismemektedir! Aksine Hristiyanlik ve seks dersleri almaktadir müslüman yavrulari.  islamiyeti hic bilmemektedirler. Manyak, geri zekali, dinsiz, imansiz, ruh hastasi bir nesil yetismektedir Avrupada. Bu bozuk neslin bir anda Türkiyeye postalanmasi ülkemizi batirabilir!  Avrupa da Diyanetin 25 senedir, ergenekon ve atatürkcü düsünce dernegiyle bir iliskisi var midir?   imam efendiler nicin korkak,ürkek,susmayi tercih ederler, sadece zir cahil yetistirilmis halkimizi dinlerler?   Muhterem imam efendiler bir yerden emir mi almaktalar?  islami grublarda susmaktadirlar!
Muzaffer Alev Kopenhag 
www.esir.webbyen.dk 

 Diyanet’den Hadis’i Şerif’e Sansür:  http://www.tevhidhaber.com/news_detail.php?id=65918&uniq_id=1267870039

 Perde arkasindaki islam düsmanlarini arastirmaliyiz!

Ne garib degil mi Büyük Osmanli’nin, 5 milyon evladi, 25 senedir Avrupada Diyanet camileri acilip, seytani hileler yapilarak islamiyetten hizla uzaklastiriliyor. 
Zamaninda Ülkemizi düsmandan kurtariyoruz diye islamdan kurtarmisiz! Simdi de cocuklara Kur’an Okumayi ögretiyoruz diye canimiz yavrularimizi, seytani oyunlara gelip, salak, manyak ve geri zekali yapiyoruz! 
Camiler aciyoruz ama camide bir odayi islami kütüphane yapip evlere kitap, Cd, Dvd ödünc veremiyoruz! 
Yavrularimiza Camilerde islamiyetin ögretilmesi kesinlikle hileli olarak yasak ama Avrupa Okullarinda haftada 2 saat Hristiyanlik dersi ve seks dersi aliyorlar!
Babalar ve anneler Türkce Yahudi televizyonlari ve Avrupa televizyonlariyla seytanca kandirilmislar, islamdan, dindar Melek gibi Müslümanlardan korkutulmuslar ama islam düsmanlarini seviyorlar.
1992 senesinde Komünizm, Müslümanlar kullanilarak bitirildiginden, Avrupalilar artik islami grublara para vermeyi istemiyor.
Böylece islami grublar ve Diyanet mecburen hizmeti yavaslatti veya durdurdu.
Artik gavur olma zamani geldi Dünya Müslümanlarina tipki, 1920, 1930 ve 1940 lar gibi.  Güle oynaya gavur yani islam düsmani olmak Osmanli Torunlarina yakismaz!
Yüce dinimiz islamiyeti ögrenmek ve yasamak icin can atmaliyiz, gayret etmeliyiz. Müslüman olmak Melek olmaktir, cenneti kazanmaktir.
Muzaffer Alev  Danimarka  
www.esir.webbyen.dk       02.02.2010

Hülagu’nun oyunu :  http://www.risalehaber.com/author_article_detail.php?id=6777

Müslümanlara,  Avrupada hatta bütün dünyada islami cocuk kütüphanesi ve Avrupa tarzinda evlere ödüc kitap, kaset, cd. veren kütüphaneler yasaktir.
Camilerde islami tedrisat yani ögretim ve egitim yasaktir.
Camilerde ve Mescidlerde sübyan okullari yasaktir. Yasaklara karsi gelinirse,  Afganistan gibi harabe yaparlar gizli ve acik isgalciler!
Zor gunler geliyor. Büyük Selcuklu ve Büyük Osmanli torunlarindan intikam alacaklar dunyanin 48 zalim kefere devletleri.
islamî birlik ve beraberlik ruhuna son derece ihtiyacimiz var.
Hergün, Danimarka Radyo, Televizyon ve Gazeteleri islamiyete gayet ustaca saldiriyor. Dün (22.08.2010 Pazar) Türkiyenin (Türk Genclerinin) nasil hristiyanligi secmekte olduguyla ilgili enteresan bilgiler verildi Danimarka Radyosunda. Cok dehsetli günler yaklasiyor. Hristiyan devletler, devlet olarak savasiyorlar ve saldiriyorlar, biz sesimizi hic cikaramiyoruz hatta müsbet calismalar bile yapamiyoruz. Sanki Endülüs’ün son günlerini yasiyoruz!
Muzaffer Alev  Kopenhag
  www.esir.webbyen.dk

1930 yilinda Binlerce cami ve mescit Rumlara ve Ermenilere satildi ahir, saraphane, meyhane yapildi:

http://www.google.dk/#hl=da&q=Binlerce+cami+ve+mescit+satildi+ahir+yapildi&meta=&aq=&aqi=&aql=&oq=Binlerce+cami+ve+mescit+satildi+ahir+yapildi&gs_rfai=&fp=640a5ce632038c3f

 

Avrupa ne zaman nasıl müslüman olacak : (Fethullah Gülen-Video):

http://www.youtube.com/watch?v=OGqKqkM4Um0&feature=related

 

    Kardeslerim islami Müzikler, Ezgiler ve ilahiler dinlemek ister misiniz?   http://www.ilahilerdinle.net/ 

 

Saklı Tarihimiz 4 (4/1) Avrupada Yaşantımız, Tavrımız – Prof. Dr. Ahmet Akgündüz: http://www.youtube.com/watch?v=aVdyyPshGoY&feature=related

 

OSMANLININ YIKILMASINI HIZLANDIRAN FRANSA! :

http://www.youtube.com/watch?v=5bWSRXLJT2I&feature=related

 

 

Biz Müslümanlar Yakın Tarihte Çok Korktuk, Çok Sıkıntılar ve Çileler Çektik, Çok Ezildik:

  http://www.habervaktim.com/yazaroku.php?id=681

 

Mehmet Sevket Eygi Agabey, Allah Razi olsun. Ben yazdiklarini yasiyan ve görenlerdenim.
40 senedirde Frederiklerin Yurdunda Danimarkadayim. Gönlüm ülkemdedir. 40 senedir calkanti, karisiklik hic bitmiyor. Haclilar ve Siyonistler devamli ülkemizi ve insanlarimizi perisan ediyorlar.

Türkiyedeki islam düsmanlari, Avrupadaki 5 milyon zavalli halkimizi buralarda gavur yapmak icin akil almaz oyunlar, hileler yapiyorlar. Avrupalilarla ortak calisiyorlar.  islami avrupadan tamamen atmak icin soguk savas yapiyorlar.
Daha zor günler geliyor. Orta Doguda ic savaslarla, sözde dostlarimiz Batililar büyük katliamlar yapacaklar.  Müslümanlari birbirlerine öldürtecekler!
Muzaffer Alev Kopenhag 
www.esir.webbyen.dk

 

Eidul Fitr i Club-Danmark Hallen 
Af: Bilal H Assaad / 30 Oktober 2006 14:52
Print     Send til en ven     Skriv kommentar

Rikke Hvilshøj

Eid Mubarak, lød det fra Rikke Hvilshøj fra talerstolen, da hun ønskede ca. 12.000 muslimer glædelig Eid, der fejrede begiveheden ”Eid-ul Fitr” i Club Danmark Hallen.

Aldrig før har så mange muslimer været samlet under et tag for at fejre denne højtid. Integrationsministerens besøg var overvældende ikke mindst for hende men også for de unge der fulgtes med Hvilshøj. Efter at der blev klappet og taget godt imod hende, stod programmet på en rundvisning med tre unge fra Det Islamiske Trossamfund.

Under rundvisningen blev der talt med børn og kvinder, der blev givet håndtryk i forskellige retninger og hygge-snakket omkring Eid ritualer og traditioner.

I baggrunden kunne man mærke en opstemt og hyggelig stemning. Der var en række boder opstillet langs løbebanerne i Club Danmark hallen, hvor folk ventede i meterlange køer for at købe orientalsk mad, bøger og balloner. Talrige frivillige hjælpere stod rundt omkring for at sikre organisering af stedet. Børn løb rundt med hænderne fulde af farverige slik udvalg, lyserøde candyfloss og varme popkorn. I samme ende kunne man ikke undgå at bemærke en række tårnhøje hoppeborge hvor børnene kunne more sig med venner og bekendte.

Forældrene fornøjede sig i mellemtiden med medbragte picnic kurve og lykønskede familier, venner og bekendte glædelig Eid.

Integrationsministeren fik efter rundvisningen tilbudt et let måltid hvorefter hun takkede for en oplevelsesrig begivenhed. Til sidst blev der overrakt en fin lille gave til hende som tak for besøget.

 
 
 
Kilde: Det Islamiske Trossamfund i Danmark
Læst: 2022  gang
 
Print     Send til en ven     Skriv kommentar
 
 

Kommentarer
  Religion må være privat
  Tillykke med det.

Relaterede emner

 Eid al-Fitr 2010: Endnu en succes
 Hvad ved du om Eid?
 Billeder fra Eid-ul Fitr fest i Valby Hallen
 
 
 
 
 Gencler ve genc kizlarimiz,  Kopenhag’da 15 bin Müslüman kardesinizle Bayram Namazi kilmak ister misiniz?
Kopenhagda Cocuklar icin Tivoli (Panayir) Eglenceli Bayram Namazi:
Kopenhag ve civarinda yasiyan genc erkek ve kizlarimiz, hattta Anneler, babalar dahil bütün aileler, caninizin bir parcasi sevgili  cocuklarinizla “Eski Ellebjerg istasyonundaki Valby Hallen” de kilinan Ramazan ve Kurban Bayrami namazlarina gitmeyi arzu edermisiniz? 15 bin kisinin senelerdir kildigi Bayram namazlarinda güzel islami konusmalar yapiliyor. Namaz sonrasi, cok güzel ve büyük bir Tivoli (panayir) kuruluyor. Binlerce Müslüman Cocuklari ikindi namazina kadar cilginca egleniyorlar. Kebab, felafil, gazozlar ve tatlilar satiliyor. Maalesef Danimarka televizyonlari gelip cekim yapiyorlar ama kasitli olarak dogru dürüst göstermiyorlar. Hile yapiyorlar. Türkiyeli Müslüman kardeslerimizin haberi olmuyor! Zaten arab kardeslerimize düsman yapilmislar. Türkiyeliler, siz en iyi Müslümansiniz! diye kandirilmislar. Her sene bir ay ilkokullarda ve televizyonlarda Müslüman Cocuklarina uydurma Noel (jul) sevdirilmektedir. Müslüman cocuklarinin hemen hemen hepsi 9-10 senelik ilk okullarda Hiristiyanlik ve seks dersine girmektedirler! Santa Lucia cocuklar icin Hiristiyan ayinine katilmaktadirlar!
Lütfen sizlerde senede iki defa sevgili cocuklarinizi bu eglenceli Bayram Namazlarina götürerek Yüce Dinimiz islamiyet hakkinda hayatlari boyunca zihinlerinde güzel resimlerin kalmasini saglayiniz. www.wakf.com  sitesinde “Kontakt os” ve “aktiviteter”i tikliyarak telefonla bilgi edinebilirsiniz.
Tekrar yaziyorum, Danimarkada yasiyan Türkiyeli  Müslüman Cocuklarin cogu kendi arzulariyla ve ebeveynlerinin müsadeleriyle ilkokullarda Hiristiyanlik dersine girmektedirler. islamiyet hakkinda hicbir bilgileri yoktur. Kur’ani Kerimi okumayi ögrenmeleri kafi degildir. imam efendilerin islam dinini ögretme yetkileri yoktur. Sadece namaz kildirabilirler ve cocuklara haftada 2 saat Kurani Kerimi okumayi ögretme müsaadeleri vardir. Bu müsaade Cocuk basina haftada bir-iki dakikadir! Türkiyeli cocuklar, gencler, babalar ve annelerle yaptigim arastirmaya göre:
Hadis nedir? 
Kurani Kerim hakkinda iki cümle söyler misiniz sorularima cevap verememektedirler!
Müslüman Kardeslerimi uyanmaya, birlige, kendi aralarinda beraber calismaya, sevgili yavrularina yüce dinleri güzel islamiyeti ögretebilmek icin cok gayret etmeye davet ediyorum. Avrupada ve Türkiyede, dolayisiyle Danimarkada islami Kütüphane kurup evlere ödünc islami-ahlaki cocuk kitablari, kasetler, cd ve dvd ler, filmler vermek yasaktir. Veya seytanca mani olunur. 
Kardeslerim, ya hep beraber dinimizi ögrenip yasayacagiz, dünya ve ahirette huzur bulacagiz veya hep beraber perisan olacagiz. Ishøj Camisinde 12 yasinda bir Türk Cocuguna Süleyman Hoca (görevi bitti, vefat etti, Allah Rahmet eylesin) Kurani Kerim harflerini okumayi ögretirken; 
-Rabbin kim?  diye sormus. Hristiyanlik dersi alip Hiristiyan ilahilerini dahi bilen cocuk cevap vermis.
-isa!
(Bu hadisenin sahidleri ishøj’dadir.)
Ne diyelim? insanlar cehenneme bu dünyadan odunlarini götürürlermis! Gencler, Büyük Ecdadin (dedelerin) Büyük Selcuklu ve Büyük Osmanli zamaninda bizler, 1000 sene dünyayi sevgi, sefkat, irfan, hikmet ve adaletle idare edip, 1000 sene islamin bayraktarligini yaparken, dünyaya huzur verirken, imamlara cok deger verilirdi. Basta Büyük Padisahlarimiz ve mübarek halkimiz imamlari herkesten fazla severlerdi. Türkiyemizde ve yurddisinda 85 senedir imamlar maalesef gerici, yobaz, öcü, tehlikeli insan olarak gösterilmektedir bizlere. Bu sebeple imamlarin hicbir yetkileri yoktur. Mesela Türkiyemizde 12 yasindan kücük cocuklarin yaz tatilinde bir ay manasini anlamadigi Kur’ani Kerimi okumayi ögrenmesi yasaktir. Yaz tatili haricinde tamamen yasaktir. Danimarka da, Avrupa da ve Türkiye de, okuldan cikan cocuklar eve gelirken mahallesinin camisinde abdest alip ikindi namazi kilsa, namaz sonrasi imam efendi biraz nasihat ve islami ders verse güzel olmaz mi? Türkiyemizde Dans, Müzik, Bale egitimi 5 yasinda baslamaktadir! Tesvik edilmektedir! Okul sonrasi cocuklar ve gencler Camiye gelip imam efendilerden islami ders alamazlar. Cünki bütün imam Efendiler öcü ve tehlikeli insanlar olarak gösterilmektedirler. Bütün Dünyada, Avrupada, Danimarkada da imamlar öcü ve tehlikeli insanlar olarak kabul edildigi icin sadece haftada 2 saat, 50 kadar cocuga 1 veya 2 dakika manasini anlamadigi Kur’ani Kerimi okumayi ögretme izni vardir. Sadece Kurani yüzünden manasini anlamadan okumakla insan islamiyeti ögrenmis olmaz. Anne ve babalar yasaklar yüzünden onuda ögrenemedigi icin evlatlarinin islamiyeti ögrendigini sanmaktadirlar. Kandirilmaktadirlar! iyi ve bilgili Müslümanlara düsman edilmektedirler. Bu sebeple Türkiyeli cocuklar geri zekali, basarisiz, salak, manyak, ahlaksiz, dinsiz, sigaraci, esrarci olmaktadirlar. Türkiye insani Avrupada da, islam düsmanlarina dost, zavalli birazcik dindar Müslümanlara düsman yapilmistir. Diyanet Camilerine, kahvehanelere, müzik ve spora  giden, yönlendirilen insanlarimiz okumiyan, cahil insanlar yapilmislardir! Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed bir hadisinde (sözünde) : 
– Gercegi bildigi halde söylemiyen dilsiz seytandir, demistir. insanimiz susan dilsiz seytanlar yapilmak mi istenmektedir?  Para kazanmak, zengin olmak, gösteris yapmak, dedikodu yapmak, yüce dinimizden farkina vardirilmadan yavas yavas uzaklasmak seytani oyunlarla hizla tesvik edilmektedir.
Bir misal: 30 yaslarindaki Kopenhag – ishoej de yasiyan Bilal Demir isimli genc anlatti. Kopenhagda yasayan bir akrabasi Konyali Hanim, Yahovacilardan Allah Razi olsun! oglumu adam ettiler. Eve gelmezdi, bize kötü davranirdi, kötü aliskanliklari vardi. Simdi güzel bir iste calisiyor. Bize cok hürmet ediyor, diyor! 
Yine tekrar belirtiyorum, Danimarkada Hemen hemen bütün Türkiyeli cocuklar 9-10 senelik ilk Okulda Hiristiyanlik dersleri aliyorlar. Hicbir islami ders almiyorlar. Aldiklarini zannediyorlar. Kandiriliyorlar. Hadis nedir? Kur’an hakkinda iki cümle söyler misin? sorusuna sadece cocuklar degil, Türkiyeli gencler, anneleri ve babalarida cevap veremiyorlar. Sadece dedikodu yapmayi, ahlaksizligi biliyorlar okadar! Yüce dinimizden, yüce ahlakimizdan, irfanimizdan, hikmetimizden, kerametimizden, islam, Büyük Selcuklu, Büyük Osmanli tarihimizden hic haberleri yok. Canimiz genclerimize ve zeki cocuklarimiza Diyanet isleri Baskanligimizin nesrettigi 32 cilt Diyanet Ansiklopedisinden islami ve tarihi ders vermek yasaktir. Batili Vampir, Vahsi sömürgegecilerin 90 senedir seytani hile ve oyunlarla geri zekali yaptigi Müslüman Kardeslerimiz bu yazdiklarimi anlamaya calismalilar. Cocuklarini ahlaksizliktan, geri zekali Nevyork Harlem zencisi olmaktan, Cehennem atesinden korumak icin para harciyarak careler aramalarini rica ediyorum. Mesela halkimiz pekala cocuklarinin dinini, okul derslerini  ögretmek icin parayla ögretmen tutup Cenneti kazanabilir. Melek gibi güzel Müslüman cocuklar yetistirebilir. Hepimiz icin dualar ediyorum.  Aciz Kardesiniz Muzaffer Alev 11.12. 2007 ishoej – Kopenhag   Danimarka…
Muzaffer Alev Ishoej – Kopenhag www.esir.webbyen.dk www.islamidavet.wordpress.com
 
Degerli Kardeslerim,
Ehli Sünnet ve 4 hak mezhebden birini takip etmemiz gerekiyor. Mesela bizler Hanefiyiz. Danimarka hic sünni camisine izin vermezken 1969 da ingilterenin kafir Ahmedi camisine acilma iznini verdi.  Simdi ise Sii ve Vehhabi Camileri acilmasina izin verecek.  Ve bunlarin, Sünnilerle, birbirleriyle, ugrasmasi saglanacak. Halbuki dünya müslümanlarinin %90’i Sünnidir. Peki niye sünni camilerine izin verilmez. Nicin sünni camileri forening yani cemiyet adi altinda faaliyetlerini sürdürür? Diyanet Camilerimizde yani cemiyetlerimizde nicin islami kütüphane ve islami cocuk kütüphanelerimiz hic yoktur.  Varmis gibi olanlarda aldatmacadir? Nicin evlere islami kitap ve Cd. ler ödünc verilmez? Türkiyeli cocuklar ve gencler  nicin salak, manyak, basarisiz, cahil ve geri zekali olurlar?  Her sene Aralik ayinda bir ay, Jul yani Christmis’in sevdirildigi müslüman cocuklari nicin senede iki defa olsun islami bayramlarda panayirlar da sevindirilmezler? Lütfen caniniz evlatlarinizi, cocuklarinizi, asagida ki siteleri arastirarak senede iki defa sevindiriniz. Bizimde islami Jul’umuz, Krismisimiz  yani islami Bayramimiz var! fikrini veriniz!  15 bin kisiyle, binlerce musluman cocugu bayram namazi kilsin, sonrada yarismalara katilsinlar, panayirda yani büyük tivolide eglensinler. Müslüman ülkelerinin yemeklerini yeyip iceceklerini icsinler.  ikindi namazini kilip eve gelsinler.  Cocuklarinizi 2010 Ramazan ve Kurban bayrami namazina hazirlayiniz simdiden lütfen.     Kardesiniz  Muzaffer Alev…
 
Kopenhag’da 2009 Kurban Bayrami Namazi: 15 bin kisi ile Bayram namazi ve cocuklara eglence,Tivoli : http://www.wakf.com sitesini tiklayip telefonla bilgi alabilirsiniz. :  27.11.09
Bayram Namazi Cuma saat 9.30 da: http://www.wakf.com/wakfweb/news.nsf/ByUID/DBD1E75414935F20C125767A002CFD51?OpenDocument
15 bin kisiyle bayram namazi yazimi okuyunuz lütfen:    www.esir.webbyen.dk   sitesini tiklayip, sol üst kösedeki   Menü’den  “islami mevzular” veya “tavsiye siteler’i”  tiklayiniz, biraz asagiya ininiz.
Kopenhag da diger Bayram namazi; Abdul Wahid Pedersen ve Fatih Alev :  http://www.islam.dk/
“Kel Ali”nin Guinnes rekoru! : http://www.risalehaber.com/author_article_detail.php?id=9265
Degerli Kardesim, Avrupa ve yurtdisinda yasayan 5 milyon halkimizi neyle kandiriyorlar bilirmisin? Bir sürü seytani hilelerle. ister inanin ister inanmayin ben sadece birkac tanesini yazayim.
1984 yillarinda 26 sene önce Avrupa, Amerika ve diger hacli, yahudi gücleri Diyanet imam projesini baslatmislar. ilk imamlarin maasini  Suudi Arabistan ödemis. Cok degerli imamlar gelmis Avrupaya ama buradaki insanimiza ve cocuklarina bir kelime ögretememis. Nicin? Yurt disinda ki Türkiyeli cocuklar ahlaksiz, salak, manyak, geri zekali, sigara, icki, esrar bagimlisi olmus, nicin? Türkiyede ki islamî bas örtüsü nicin yasaktir? Milletvekili “Kel Ali” 5216 sarikli, sakalli, cübbeli Canakkale ve Kurtulus savasi gazisi alim hoca efendileri hakaret ederek nicin asti? 1000 senedir Büyük Selcuklu ve Osmanli ecdadimizin yüzlerce islamî yüksek degerleri nasil yok edildi? Avrupada dünyanin en cahil milleti hangi müslüman millettir? Hakikati hic aramiyoruz nicin
Muzaffer Alev  Kopenhag 
www.esir.webbyen.dk

Osmanli Ecdadimiz gibi birlik ruhuna sahib olmaliyiz!         2.12.2009
 Batililarin korkunc planlari hedefine yaklasiyor. Orta doguda yapacaklari dehsetli bir soykirim savasina kosuyorlar.
Bir Danimarkali Uzman televizyonda söyle dedi:
– Bizim Müslümanlarla hicbir problemimiz yok. Bizim problemimiz islam ile. islam dünya hakimiyeti istiyor. Bunu kabul edemeyiz!
Siiler, Aleviler, sünniler, islami grublar, Türkler, Kürtler, Kemalistler, dinsizler, ahlaksiz Müslümanlar;
eger halen birbirlerine kafir diyen ortadoks, katolik, protestanlarin, islama karsi birlestikleri gibi birlesemezlerse yandik demektir.
Afganistandaki Mücahidlere halen terörist deme aptalligina devam edersek yandik demektir.
Aklimizi basimiza almaliyiz.
Resulullahin;
– “Birbirinizi sevmezsiniz iman etmis olmazsiniz, iman etmezseniz cennete giremezsiniz,”  ihtarini iyi anlamaliyiz ve tatbik etmeliyiz. Cocuklarimiza islami kütüphaneler acalim  ve evlere islami cocuk kitaplari ve Cd leri ödünc verelim. Cocuklarla ilgilenelim.
Muzaffer Alev Danimarka
www.esir.webbyen.dk

 

// // // //  Türkiye deyince akıllara Said Nursi geliyor :

Allah islam’i Korusun:  http://www.risalehaber.com/news_detail.php?id=88010

Tubanur Kardesim, acizane bende 1963 ten beri nur davasinin icindeyim. istanbul ve ankara da üstadimizin bazi son talebelerinin yaninda bulundum. 40 senedirde Kopenhagdayim.
Sizin icinde bulundugunuz durum Abdurresid ibrahim’i hatirlatti bana:  

( http://www.davetci.com/d_biyografi/biyografi_abdurresidibrahim.htm )  

Yeni Asya Yayinlarinin nesrettigi “islam Alemi” kitabini 25 sene önce okudugumda Büyük Osmanli alimi Abdurresid ibrahim’e hayran olmustum. Japon ilim adamlari Abdurresid Ibrahim’in konferenslarina cok ilgi gösteriyorlardi. Cok alkisliyorlardi.  Sonralari anladim ki Japonlar bunu Osmaliyi Cin’e karsi kullanmak icin yapmislar. Peygamberimizden beri Arab Kardeslerimiz, Büyük Selcuklu ve Osmanli ecdadimiz islamin bayraktarligini yapmis. Hilal hacli kavgasi hic bitmemis. Bu günki durumda ayni. Esir müslümanlar, esirlikten kurtulmak icin cirpiniyorlar. Haclilar ve siyonistler gizli tiyatro senaryolariyla islami yok etmek icin savasiyorlar!
Muzaffer Alev Kopenhag   www.esir.webbyen.dk

 

Biz   Müslümanız,  nasıl    olmalıyız?        

www.esir.webbyen.dk    muzafferalev@hotmail.com                                                             

 Sevgili Gençler ve sevgili zeki çocuklarımız, Müslüman olmak çok güzeldir. Müslüman olmak Sevgili Peygamberimiz ve arkadaşları sahabiler gibi, melekler gibi olmak demektir.

Melekler günah işlemeyen varlıklardır.

Sahabiler; Kurana, Peygamberimize inanmış, peygamberimiz hayatta iken yaşamış, Peygamberimizden sonra en iyi müslümanlardır. Bir müslüman devletinde insanlar o kadar güzel olurlarki, onları idare etmek için polise ve askere ihtiyaç olmaz. Çünki müslümanlar melek gibidir.

Eski Haçlı Seferlerinden daha tehlikeli, Yeni ve gizli Yahudi medyası, Haçlı Saldırıları: 

Bir islâm ülkesinde, sadece dış düşmanlara karşı askere ihtiyaç olur. 85-90 senedir Müslümanların ülkeleri Hristiyanlara ve Yahudilere esir olduğu için ve Hristiyan Devletlerinin Müslümanlara karşı gizli Haçlı saldırıları televizyonlarla, gazetelerle, radyolarla ve okullarla her gün devam ettiği için, her geçen gün Müslümanların ahlâkı ve huzuru, kasıtlı olarak gizli haçlı savaşları ile bozulur.

Son 90 senedir, İslam ülkelerinde islamî, iyi ve Müslümanlara faydalı olan herşey yasaktır, kötü ve zararlı olan herşey serbesttir ve teşvik edilir! Sömürgeci Hristiyan ülkelerin düşmanlıkları olmasa, İslamiyet serbest olsa, Müslüman ülkelerine birkaç polis kafi gelir. Televizyonlar,radyolar ve gazeteler her gün 24 saat şeytanca bütün dünyadaki Müslümanları azdırmaya ve bozmaya uğraştığı halde, Ramazan aylarında İslam ülkelerinde ve ülkemizde suçlar çok azalmaktadır.

Biz yaşlılar gençlerimizden ne istiyoruz?

Biz yaşlılar sizlerin iyi Müslüman olmanızı arzu ediyoruz. Peygamberimiz, Melekler, Sahabiler, Büyük Osmanlılar gibi iyi olmanızı istiyoruz. O zaman Danimarkalı arkadaşlarınız sizi çok seveceklerdir, hatta onlarda müslüman olacaklardır ve huzur ve barış içinde dertsiz yaşıyacaklardır. Danimarkalılar, Melek gibi Müslüman olmaya başladılar bile. Kısa zamanda 5000 Danimarkalı Müslüman oldu. Tabii bizler gibi uyduruk Müslüman olmuyorlar. Müslüman gibi Müslüman oluyorlar.

Kardeşlerim, hür (özgür) olmadığımız, gizli esir olduğumuz için bizim iyi Müslüman olmamız çok zordur! Danimarkalılar hür (uydurukça: özgür) olduğu için onların iyi Müslüman olması daha kolaydır!  Batılılar, sömürgelerinden Avrupaya ve Amerikaya getirdikleri Müslümanları ve çocuklarını, yine sömürgelerindeki Müslüman asker ve polisleriyle ve İmamlarıyla, Konsolosluk Görevlileriyle, Avrupada ve Amerikada gizli olarak devamlı kontrol altında tutarlar. Müslümanlar sömürüldükleri ülkelerden birkaç sebeple getirtilmişlerdir Avrupa ve Amerikaya. 

1-       Komünizmin atom gücüne karşı, Soğuk Savaş devri olan 1950-1992 yıllarında, Kapitalistlerin Müslümanlarla birliği varmış hilesiyle, Sovyetleri korkutmak için.

2-       Müslümanları ve çocuklarını dinsiz, ahlâksız daha sonrada Hristiyan yapmak için. Bu çalışmayı dünyadaki bütün Müslüman ülkelerinde, gizli sömürgecilikle, bekçi köpekleriyle, 90 senedir başarıyla yapıyorlar ama Avrupa ve Amerikada da yapıp biran evvel son hak din Yüce İslamiyeti dünyada yok etmek istiyorlar.

3-        Müslüman Ülkelerini daha çok sömürmek için, 90 senedir, dünyadaki bütün gâvur yani İslâm düşmanı ülkelerden aldıkları, İslama karşı gizli savaş araştırma raporlarıyla beraber, kendilerine ait inanç, kültür, ahlâksızlaştırma, dinsizleştirme araştırması yaparak, daha fazla gizli sömürgecilikle, daha çok para kazanmak için.

4-       Aslında Müslümanların ülkeleri yoktur. 1920 yıllarında super güç İngilizler Komünizmin atom gücüne karşı Müslümanları kalkan olarak Sovyet Rusya ile savaştırmak için, dünya Müslümanlarına masa başında cetvelle sınırlarını çizerek İslâm Ülkeleri dağıttı. Karşılığında devlet idarelerine, kendi İngiliz gizli casuslarını getirdi. Tabii bunu akıllıca, gerekli gizli tiyatroları oynıyarak diğer İslâm düşmanı gâvur ülkeleriyle beraber yaptı. 90 senedir Müslümanların petrollerini, madenlerini, kazançlarını, bekçi köpekleri Saddamlarıyla çaldı. Aynı zamanda Müslümanların dinini, imânını, bütün İslâmî yüksek değerlerini de çaldılar. Sovyet Rusyada, kapitalistlerden geri kalmadı. Türkî Cumhuriyetlerde, bazı Müslümanlar bilgisiz bırakıldığı için Bismillah diyerek içki içmeye başlıyorlarmış! 

AFGANLI MÜCAHİD KARDEŞLERİMİZ AÇ VE KIŞIN TİTRİYEREK SAVAŞIYOR. DÜNYADAKİ MÜSLÜMANLARIN BİR KURUŞ YARDIM GÖNDERME HÜRRİYETİ YOK! 

Büyük Osmanlı gibi İmanlı ve Kahraman Afganlı kardeşlerimiz İşgalci zalim gâvur askerlerine karşı savaşıyor.  12.12.2008 akşamı Danimarka Devlet Televizyonu 22.30 Deadline proğramında, spiker bir askerî görevliye soruyor:

–          Afganistanda Koolisyon Güçleri olarak bizler çok güçlüyüz. Taliban aç ve açık. Ama halen Afganistanın %72 sine hakimmişler, bir sene önce %54 üne hakimdiler, bu nasıl oluyor?  (24 Timer – Urban ve diğer gazetelerde bu haberi aynen yazdılar.)

–          Afgan halkı Komünizme karşı uzun seneler savaşırken açlığa, fakirliğe, elbisesiziğe ve ustaca savaşmaya alıştı. Bu sebeplerle dayanabiliyorlar, dedi.

Geçen sene Danimarkalı bir askerî görevli subay şöyle demişti:

15 senede Afganistan Savaşını bitiririz. Bizim paramız ve gücümüz çoktur. Sonunda yorulacaklardır!

Doğrusu ben bu haberlere üzülmüyorum. Çevremdeki salaklaştırılmış nüfus kağıdı Müslümanlarının Afganlı kardeşlerine salakça düşmanlıklarına üzülüyorum.

KALLEŞLER, AFGANLILARIN ELLERİNİ ÖPECEKLERİNE, BOMBA YAĞDIRIYORLAR! 

Aynı, Avrupa televizyonlarının hergün Afganistana ihtiyaç yardımı yaptığını, insanî yardım yaptığını söylediği yalanlar gibi, bir hiledir, batı ülkelerinde İslâmi hürriyet vardır fikri. İslamiyeti ve Müslümanlığı yok etmek için, gizli oyunlarla devamlı savaşırlar zavallı Müslüman çocuklarıyla ve gençleriyle!  Müslümanlar seslerini çıkaramaz, hatta çoğu anlayamaz. Çok müslümanlarda, dindar müslüman kardeşlerine hileyle düşman edilmişlerdir. İslâm düşmanlarını severler ama müslüman kardeşlerine düşmandırlar.

Senelerdir, gündüz ve gece, uçak ve  helikopterlerle zavallı Afgan halkının başına cehennem ateşi yağdırıyorlar. Aptal Müslümanlara Demokrasi ve Medeniyet götürmek için gayret ettiklerini, fedakarca savaştıklarını söylüyorlar! Ya bizim Müslüman ülkelerindeki İslam Düşmanlarına ne demeli?  İşgalcilerle beraber, Müslümanların ülkesini korumaya çalışan zavallı mücahidlere karşı savaşıyorlar!

Danimarka Gazetelerinde okudum, (ağustosun ilk haftası 2008) Amerika Taliban’a, Suudi Arabistana benzeyen bir şeriat ülkesi kurmayı teklif etmiş! Taliban kabul etmemiş ve ülkemizden defolup gidin, demiş. Gâvurun hediye vereceği parasını, pulunu, silahını, tankını, uçağını, hava alanını elinin tersiyle itmiş. Ben erkek diye bunlara derim. Bütün dünyanın sömürgeci şeytanlarına ve onların uşaklarına karşı direniyorlar. Bu aksam (12.12.2008) Danimarka Devlet Radyosu P1 Taliban güçlerinin Afganistanın %72 sini kontrol altında tuttuğunu söyledi. Kimseden silah yardımıda alamıyorlar ama herhalde Sovyet Rusyayla savaşırken böyle fakirlik içinde savaşmaya alışmışlar, dedi. 

Dostum denen şeytana lanet olsun. 2008 Aralık ayının ilk haftasında, Ankarada Türkiye Devleti beslemeye başladı hain dostum’u. Ben de Türküm ama Müslüman Türküm.

Terörist Sömürgeci katilleri iyi tanıyor muyuz? 

Genç Kardeşlerim, Sömürgeci (kolonist) ülkelerin politikacıları sizin iyi müslüman olmanızı istemezler. Siz iyi Müslüman olursanız sizi ve ülkenizi sömüremezler. Yani sizin petrolünüzü, yeraltı gazınızı, madeninizi, paranızı hileyle çalamazlar!  Müslümanlar şerefli, mert, doğru insanlardır. Yahudi Televizyonları, Radyoları, Gazeteleri ve Dergileri, bütün dünyada ve Türkiyemizde şeytanca İslamiyetin ve Müslümanların aleyhinde bulunuyor. Uzun senelerdir gizli savaşıyor!

Bu terörist, merhametsiz, vahşi katiller: Amerika, Avrupa, israil ve siyonist, mason, sabataycı Yahudilerdir. Biz Müslümanlar, Amerika, Avrupa ve Yahudilerin aleyhinde değiliz. Müslüman olmaları için dua ediyoruz. Onları kandırıp Müslümanlara zulüm yaptıranları sevmiyoruz.

Terörist ve canavar sömürgeci devletler soygun yapıp çok zengin yaşayabilmeleri için, sizin ahlâksız ve kötü Müslüman olmanız için çok para harcarlar! (Müslümanlardan hileyle, rüşvetle, saldırıyla, iç savaşlarla, teröristlikle çaldıkları paraların bir kısmını, Müslümanları ve evlatlarını dinsiz, ahlâksız, Uyduruk Hristiyan yapmak için harcarlar.) 

Sizleri kandırıp sigara, içki, uyuşturucu ve ahlâksızlığa alıştırırlar. Hatta sizleri top ve pop hastası yapıp, Necip Fazıl’ın tabiriyle “İslamî heyecanınızı çalarlar“.

(Dindar, imanlı, samimi, İslami hizmette gayretli kardeşlerimi tenzih ediyorum.)

Batılılar, Sizleri kendileri gibi stresli, huzursuz, ruh hastası yaparlar ki; kurtuluşu, huzuru arıyan batılı Hristiyan ve dinsiz gençlik ve batıda yaşıyan zavallı Müslüman gençleri, Müslüman çocukları, sizlere yakınlaşıp, sizi örnek alıp, iyi müslüman olmasınlar! İslamiyetten korksunlar ve kaçsınlar! Hatta sizleride yüce dininizden, şeytanca yalanlarla korkutur, uzaklaştırırlar!

Bu şekildeki yalanlar ve hilelerle de çok para kazanırlar. Öyle oyunlar, hileler yaparlarki en sonunda sizleri kandırıp kötü Müslüman yaparlar. Sonrada utanmadan, televizyon, radyo, gazete ve dergilerinde, bakın müslümanlar ne kadar kötü ve geri insanlar derler! Hem çocuklarımızı hilelerle kötü yaparlar, hemde utanmadan müslümanlar çocuklarını iyi yetiştirmeyi bilmiyor diye biz Müslümanlarla alay ederler! Eğer dindar olup boynu bükük, zavallı bir şekilde yüce dininiz islamiyeti birazcık yaşamıya gayret ederseniz, hiç utanmadan size islamist, fundemantalist veya terörist derler!

90 senedir, her sene hileyle milyonlarca müslümanı öldürürler, sakat ederler, hasta ederler, asıl terörist kendileridir!

Yani Birleşik Amerika da yaşayan 6 milyon Amerikan siyonist yahudisi, Amerikadaki Haçlılar, Batı Avrupa devletlerinde ki haçlılar, ve 5 milyon İsraildeki siyonist yahudiler teröristtirler.

Aslında zavallı müslümanları kendileri bozarlar, bazanda bozdukları müslümanları çıkarları için geçici olarak tekrar yine müslüman yaparlar. Çaresiz müslümanları, şeytanî hilelerle birbirleriyle savaştırırlar, silah ve ilaç satarlar, çok para kazanırlar, zavallı Müslümanları, sonra yine kötü müslüman yaparlar, Afganistanda, İranda, Irakda, İslâm Ülkelerinde v.s olduğu gibi.

Yeni Haçlılar çok yalancı, sahtekar ve hilecidirler! Müslümanlar mert, doğru ve mübarek olduğundan, 1920 yılından beri yeni haçlılara yenilmişlerdir.

Haçlılar ve siyonist yahudiler, müslüman ülkelerin generallerini 85-90 sene önce satın aldıklarından, onlara emir verip, Müslüman ülkelerinde silah, ilaç ve her türlü imalat (üretim), ziraat yapılmasını yasak ederler!

Müslümanlar sadece koka kola veya araba montesi yapabilirler. Haçlılar, şekerli su şerbeti olan kolayı çok pahalıya satarlar Müslümanlara.

Müslümanlar, Kendi Gazozlarını yapamazlar. Gavurların 1920 lerde satın aldığı generaller ve onların devamı ajan güçler, mâni olurlar gizlice!

1917 yılında Sovyet Rusyada Komünizm fikri (ideolojisi) çıktığı için İngilizler, 1920 li yıllarda Müslümanlara bedava ülkeler dağıtmış! Gizlice hilelerle, bu  Müslüman Ülkelerin idarelerine, Saddamları ve gizli dinsiz olduğu halde Müslüman olduğunu söyliyen, gizli Yahudi ve dinsiz ingiliz casusu generalleri getirmiş, Müslümanları gizlice hem ezmiş, hemde komünizm tehlikesine karşı bekçi olarak bekletmiştir, savaştırmıştır.

Atom gücüne, yüksek teknoloji silahlarına ve istihbarata sahip Komünizm fikri, ideolojisi, Avrupa, Amerika Halkını ve bu ülkelere hakim Yahudileri öldürecekti: 

1917 Bolşevik (Komünizm) ihtilalinde, Rusyada Komünist fakirler, 20 milyon zengin Rus’u öldürüp mallarını ellerinden almışlar!  Bu durumun Avrupa ve Amerika da, en zengin olan Yahudilerin ve Haçlıların başına gelmemesi için Müslümanları bu güne kadar kullandılar. Müslümanları Rusyaya karşı savaştırdılar. Komünizmi yıktılar.

Sonra şeytanca, Amerikalı Siyonist Yahudiler , Nevyork da, Dünya Ticaret Merkezi İkiz Kulelerini yıktılar.

DÜNYANIN BÜTÜN VAHŞİ SÖMÜRGECİ TERÖRİSTLERİ AFGANİSTANDA! 

Batılıları Komünizmden kurtaran, Zavallı Afgan halkı İkiz Kuleleri yıktı yalanıyla, 2001 yılında Afganistanı işgal ettiler. İyiliğe karşı, gâvurluk yaparak, zavallı Afganlıları tekrar soykırım yaptılar, teröristliğe merhametsizce devam ediyorlar! 

Nato,Unesko, Amnesti, Kızılhaç, Alman, İngiliz, Fransız, Danimarka, Polanya, Japonya daha bir sürü terörist ülkelerin hepsi Afganistanda mazlum, zavallı melek gibi Müslüman Kardeşlerimizin kanını içiyorlar. Türk Askeride orada!  Dostum Kafiride Afganistanda zavallı Afganlı Kardeşlerimizi Amerikalı Teröristlerle beraber devamlı öldürmüştü. Geçen hafta Ankarada yaşamaya başladı ne hikmetse! Daha doğrusu ağırlıyorlar katili.

MERHAMETSİZ SÖMÜRGECİ TERÖRİST GÂVURLARIN KOLSUZ VE BACAKSIZ BIRAKTIĞI CENNET EHLİ GÜZEL AFGANLI MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZ AÇ VE ELBİSESİZLER. İLAÇLARI, DOKTORLARI YOK. ÜLKELERİ HARABE YAPILDI.

2 milyon Afganlı öldü. 2 milyon sakat kaldı. Afganistan kolsuz ve bacaksız zavallılar ülkesi oldu. 2001 Yılından beri Afganistana demokrasi ve medeniyet getirmek için savaşıyoruz yalan, hile ve teröristliğiyle zavallı Afgan halkını tavuk gibi öldürüyorlar. Mayınlardan dolayı 10 milyon Afganlı daha ölecekmiş ilk on sene içinde!  (Danimarka Televizyonları, Radyoları ve gazeteleri )

Bir yandan da, dünyanın bütün kanlı gâvur katilleri: devamlı olarak, zavallı, Afganistanı işgalden kurtamaya çalışan, fakir ve aç Afganlı Müslümanları öldürüp duruyor!  Türk askeri ise ayırma bahanesiyle, afganlıları arkadan, kollarınden tutuyor! Gâvurlarda öldürüyor!  Afgan halkının imanına, kahramanlığına hayran olmamak elde değil.

 Çanakkalede biz Osmanlılarda öyleydik. Bütün değerlerimizi çaldılar. Şimdi herkez köşeyi dönüp, daha zengin olma sevdasında. İslam düşmanı ülkeler, medyalarıyla biz Zavallı Müslümanlara hergün küfredenler, Türkiyeye boşunamı borç para verip, turist gönderiyorlar? Yakında, Büyük Selçuklu ve Büyük Osmanlının intikamını çok feci alacaklar.

Gerçekleri yazmak ve konuşmak yasaktır dindarlara. Dindar, Osmanlı İslam İmanına sahip kız ve erkek kardeşlerimiz, ülkemizde Allaha inanan her Müslüman Kardeşimiz dehşetli gerçekleri, hakiki yakın tarihimizi, hemen gizlice araştırıp öğrenmelidirler. Allaha inanmayan gâvurların merhameti yoktur. Merhamet yani acıma duygusu Müslümanlara, Selçuklulara ve Osmanlılara ait bir duygudur. Afganistanda, Irakta ve Çeçenistanda olanlardan daha feci soykırım, çok yakında Türkiyelileri ve Pakistanlıları beklemektedir!

GÂVURLAR, TÜRKİYELİ PİLOT SABİHA GÖKÇEN’İ BİLE KULLANIYORLAR, AFGANLI BİR KIZ ÇOCUĞUNU İSLAMİYETTEN UZAKLAŞTIRMAK, GÂVUR YAPMAK İÇİN! 

Danimarka Devlet Televizyonu Dr2 kanalı 3 defa gösterdi ama Müslümanların çoğu anlamadı Afganistanla ilgili filmdeki şeytanlığı:

Avrupalı görevliler sessizce araştırır karar alırlar, bir Müslüman çocuğunu bile dinsiz, imansız yapabilmek için milyonlarca dolar harcarlar. Bu paralar Müslümanlardan ustaca çalındığı için, gizli hilelerle bol bol harcarlar Müslümanların imanını çalmak için.

AVRUPALILAR, ESİRLERİ MÜSLÜMANLARIN SALAKO OLMADIĞINI BİLİRLER! 

Filmin iç yüzü şöyle:  Bir Danimarkalı kadın pilot internette Afganlı 13 yaşlarında bir Afgan kızıyla tanışıyor. Bu kadın pilot, iki kişilik küçük bir pervaneli uçak satın alıyor. Veya İslam düşmanı kuruluşlardan, devletlerden biri kesenin ağzını açıyor. Batıda böyle oyunlar devamlı oynanır esir zavallı Müslümanlara. Bütün dünyada leşe saldıran haşaratlar gibi hepsi birden saldırırlar, ağlatırlar, inletirler zavallı çaresiz Müslümanları ve bundan büyük zevk alırlar. Televizyonları ve diğer medyalarıyla devamlı iğrenççe alay etmeyide, aşağılamayıda ihmal etmezler. Müslüman ülkelerinde salak, cahil ve manyak yaptıkları garibler ve şeytanca İslama düşman ettikleri yaratıklar bir türlü imana gelipte kör edilen gözleri göremez gerçekleri. Gizli ve açık işgalci gâvurları alkışlarlar!

Danimarkalı kadın pilot, yanınada yol arkadaşı olarak, bir erkek pilot arkadaş alıyor. Türkiye, İran gibi bazı ülkelere de uğrayarak, gezerek, Afganistana varıyorlar. Pilot Kadın İranda ve Afganistanda gezerken İslamî örtülü kıyafet giyiyor. Afgan Kızla görüşüyorlar. Afgan Kızı uçağıyla gezdiriyor Danimarkalı sözde yardımsever kadın pilot. Kızı pilot olmaya teşvik ediyor. Kız pilotluğu çok seviyor. O zaman kendisinin hiç para vermeden pilotluk tahsili yapabileceği teklifi yapılıyor. Kız kabul ediyor. Anne ve babasının maddi durumu iyi. Avrupalıların hilelerini bilemiyorlar. Onlarda memnuniyetle kızlarının yatılı bir okulda pilot eğitimi almasını kabul ediyorlar.  Afganistanda bir Türk Subayı Türkiyenin ilk kadın pilotu Sabiha Gökçen’in büyük bir camlı çerçeve içindeki resmini hediye ediyor Afganlı kıza.

GÂVURLAR 80-90 SENEDİR GİZLİ HİLELERLE SON HAK DİN İSLÂMLA SAVAŞIRLAR ! 

Benim canım sıkılıyor. Yapılan hileleri anlıyorum. Batılılar Avrupada ve Müslüman ülkelerinde öyle şeytani oyunlar oynarlar ki zavallı Müslümanlara, bizlerin bunları anlatma hürriyeti bile yoktur. ”Kerime Halis” ve diğer Türk güzeli geliyor aklıma. Danimarkada da böyle bir oyunla bir Türkiyeli kızı seçtiler. Zannederim şimdi bir Yunanlıyla evlenmiş herhalde. Bu mevzuuda daha fazla yazmıyacağım. Ailesi yanlış anlıyabilir. Batılılar Osmanlıdan intikam alıyorlar. Biz Müslümanların elleri ve dilleri bağlıdır. Allah cümlemize uyanmak nasib etsin. Çocuklarımızı gönderdiğimiz okullara dikkat edelim. Afganlılar uyanık Müslüman olduğu için öldürülüyorlar. Bizler uyuduğumuz için, gâvurlar, şimdilik biz koyunlara iyi davranıyorlar!  Ama yakında mezbahaya tıktıkları zaman, Afganlı ve Iraklı Kardeşlerimizi filim gibi seyretmek nasılmış göreceğiz. Dindar, imanlı, samimi, İslami hizmette gayretli kardeşlerimi tenzih ederim.

Gelelim mevzuumuza: Danimarkalı Pilotlar bir gün ve saat tesbit ediyorlar. Bir Afganlı erkek pilot ve bir kadın görevliye teslim edilecek bu Afganlı kız. Ancak yinede endişeliler. Çünki Afgan halkının Yüce İslâmiyete nasıl içten samimi bağlı olduğunu biliyorlar. Nitekim Afganlı kız söylenen gün gelmiyor. Afganlı erkek pilot ve görevli kadının canları sıkılıyor. Danimarkalıların projeleri, harcadığı paralar boşa gidiyor. Kızın evine gidiyorlar. Niçin gelmediğini soruyorlar. Kibar ve güleryüzlü Afganlı kız, amcasının hastalandığını ve ona gittiklerini söylüyor. Büyüklere çok hürmet ediyoruz, Amcam pilot olmamı istemedi, beni göndermedi. Amcamın sözünden çıkamazdım. Bende eski arzum olan tıb doktoru tahsili  yapacağım, diyor.

Bütün Müslüman Devletleri 90 senedir gizli esir midirler? 

Dünyadaki bütün müslümanlar 1920 den beri 85-90 senedir zalim ve vahşi hristiyan devletlere (haclilara ve siyonist yahudilere) esirdir!

Müslümanların dünyada hiç devleti yoktur. Zalim Siyonist Yahudi ve haçlı devletler, biz suçsuz müslümanları televizyonlarla, gazetelerle, kitaplarla, okullarıyla, bizden çaldıkları paralarıyla bozmaya, ahlaksızlaştırmaya çalıştıkca bizde iyi müslüman olabilmek için çareler aramalıyız ve araştırmalıyız. Çok soru sorup, doğru cevabını bulmalıyız. Dünyada doğru bir tanedir, iki tane veya daha fazla doğru olamaz. Hadiselerin perde arkasını, iç yüzünü araştırıp, sorup doğru cevabı bulmalıyız.

Danimarkalılar ahlaksızlık içinde yaşarken, mübarek melek gibi müslüman oluyorlarda, biz Büyük Osmanlının garib torunları niye müslüman gibi müslüman olamıyalım veya olmıyalım?

Siyonist Yahudilerin, Haçlı Batılıların ve Amerikanın şeytanî oyunlarına gelmemeliyiz. İyi, dindar arkadaşlarımız olmalı. Ahlaklı ve faydalı olan herşeyi okumalıyız. Çevremizdeki Arab, Pakistanlı, Türkiyeli ve Danimarkalı dindar müslümanlarla çok görüşmeliyiz.

Derslerinizi çok çalışmalısınız. Müslümanlar beşikten mezara kadar öğrencidirler. Peygamberimiz Hz.Muhammed “Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz” demiştir. Yine Sevgili Peygamberimiz “hiç ölmiyecek gibi dünyaya, yarın ölecekmiş gibi ahirete çalışınız” demiştir.

Gençler, 1920 öncesi savaşlar mertçe olurdu. Şimdi Haçlılar (korsridder) görünmiyen gizli, soğuk, kalleş, iğrenç ve şerefsizce terörist savaşlarla ve yalanlarla müslümanları aldatıyorlar. Müslümanları bozma işini, müslümanlardan hileyle çaldıkları büyük paralarla hep beraber, yavaş yavaş, kalleşçe ve planlı yaptıkları için, müslümanlar şeytanca hilelere aldanıyorlar!  Müslüman ülkelerindeki bir sürü Siyonist Yahudi ve Haçlı Televizyonlarına, Radyolarına, Gazetelerine, Dergilerine çok dikkat ediniz. Çevrenizden sorunuz ve hilelerini, şeytanlıklarını öğreniniz.

Batılılar, Amerikalılar ve Katil Sabataycı ve Siyonist Yahudi Zalimleri 85 senedir dünyayı iğrenç bir tiyatroya çevirdiler. Planlı, uzun menzilli, iğrenç ve yalan senaryoları, tiyatroları ile zavallı müslümanları kukla gibi oynatıp dalga geçiyorlar, milyonlarca suçsuz müslümanı her sene ezip, hasta edip, sakat ediyorlar ve öldürüyorlar. Kendileri en büyük terörist olduğu halde, suçsuz melek gibi müslümanları teröristlikle suçluyorlar!

Bütün Dünya Ülkelerinde, Televizyonlarında, radyolarında, gazetelerinde müslümanlara yardım ettikleri yalanını uyduruyorlar ve devamlı zavallı suçsuz müslümanlara ve islama saldırıyorlar! Devamlı islamiyetle alay edip, dinlerini ögrenmelerine şeytanca engel oldukları müslüman çocuklarını, dinsiz ve hristiyan yapmak istiyorlar!

BÜTÜN DÜNYA MÜSLÜMANLARI GİZLİ ESİR OLDUKLARINI BİLİYORLAR MI? 

Zalim Gavurlar, 85-90 sene önce şeytanca senaryolar yazıp, tiyatrolar oynayıp, yalan ve hilelerle müslüman ülkelerin idaresinin ve ordularının başına kendi casuslarını getirip müslümanları esir etmişlerdir!  Buna ben gizli esirlik diyorum. Çünki esirler, gizli esir olduklarını tam olarak anlayamıyorlar veya hiç anlayamıyorlar.

Hristiyanların 85-90 senelik şeytanlıkları ile müslümanlar, derin bir gaflet uykusuna dalmışlar!  Bazı dindarları, Vatikanın diyalog ve hoşgörü hilesine kandırmışlar!  Bir kısmıda Cennetmekan Sultan 2. Abdulhamid gibi imkansızlıktan kaçak güreşiyorlar. Kanlı Terörist Gavurlar Orta doğuda arapları rezil köleler yapınca sıra bizlere gelecek! Bizim şimdi diyalog hilesi ile uyumamız gerekiyor. Bizi bize yani müslümanı müslümana okadar çok düşman yapmışlar ki, bu durumda kurtuluş çaresi bulmak da çok zor!  Kardeşlerimiz çaresizlikten diyaloğa razı oluyorlar belkide.

Birkaç sene sonra bizi yani Büyük Osmanlı Torunlarını, Arablardan beter yapacaklar! Bu günlerde eğer hristiyanlar Türkiyemizde, birkaç milyon müslümanı vahşice sıcak saldırı ile öldürürlerse, uyuyan müslümanlar, ancak uyanabilirler!

Türkiye halkı, Arab kardeşlerine yardım etmesin diye bir iki sene bize iyi davranacaklar. Arapları mahvedince bize de terrorist deyip, Türkiyemizi mahvedecekler. Dehşetli iç savaşlar çıkarıp,Türkleri ve Kürtleri Asyaya ve Orta doğuya kovacaklar!  Her tarafta Irak gibi kamyonlar dolusu bombalar patlatacaklar.

MÜSLÜMANLARA DEHŞETLİ BİR İNGİLİZ OYUNU 

Aldatıcı tek taraflı gizli ve soğuk savaş ve saldırılar, 1920 lerden beri, eskisi gibi yani şimdiki gibi devam ederse, müslüman kardeşlerimiz uyanamazlar. Kopenhagda bir Pakistanlı bana bunu şöyle anlattı.

– Pakistandaki öğrencilik yıllarımızda, ders kitaplarımızda İngilizlerin çok kötü sömürgeci ve zalim olduğunu yazardı. Biz Pakistanlıların, İngilizlere karşı kahramanca savaşıp, İngilizleri yurdumuzdan attığımızı, Kahramanca Cumhuriyeti kurup, hür bir şekilde, demokrasi ile idare edildiğimizi, Avrupa medeniyetine ulaşacağımızı zannederdik. Meğer gerçek öyle değilmiş.

Şeytan İngiliz Devleti, 1917 de Sovyet Rusyada ortaya çıkan, Avrupa ve Amerikayı tehdit eden Komünizme karşı, bizi iğrenççe kullanmak için hemen B planını uygulamaya başlamış.

Evet, İngilizlere karşı Allah için birleşip savaşı kazanmışız ama İngilizler ülkemizi terkederken, yerlerine kendi ajanları olan yani isimleri Müslüman ismi olan, Gizli İngiliz Casuslarını devlet başkanı ve Gizli Askerî Genarellerini idareci olarak vazifelendirmişler! Hatta onları oyunlarla, şeytanî hilelerle sahte kahraman yapmışlar! Sanki ülkemizi İngilizlerden o genareller kurtarmış gibi şeytanca bir oyunla halkımızı kandırıp, içi İngiliz Gâvuru ama dışı Müslüman, sahte kahraman subaylarla bügüne kadar ülkemizi şeytanca kandırılmış gizli koloni (gizli sömürge) olarak idare etmişler! Lüks ve çok zengin bir hayat yaşamışlar. İngilizler 90 senedir bizleri kendilerine mahsus küfrettirmişler! Çünki, İngiliz  Sömürgeciler için, esirlerinden kazandıkları para mühimmiş! Okullarımızda hep İngilizlerin aleyhinde dersler görürdük!. Kahraman ve hür bir milletiz diye sevinirdik!  Hatta dünyanın en kahraman milletiyiz derdik!. Meğer gerçekte biz İngilizler için çalışan esirlermişiz! Bu şeytanca pis oyunlarla İngilizler 90 senedir bizi soyuyorlarmış, kanımızı emiyorlarmış!  Zengin ve lüks bir hayat yaşıyormuşlar! Biz kandırıldığımızdan, 90 senedir, kurtuluş savaşı kazandık tiyatrosu ile sevinip, övünüp çok fakir bir hayat yaşıyormuşuz!

İngilizler, bu şeytanî esirlikten kurtulmamamız için bütün tedbirleri (önlemleri) almışlar. Aslında İngiltere o yıllarda dünyanın super gücüymüş. Bizi istese yenebilirmiş hatta yok edebilirmiş. Daha fazla askeri ölmesin diye, başımıza hileyle kendi casusu olan müslüman isimli eşkiya,  içkici, ahlaksız generalleri getirip, bizi daha kolay perişan edip, uzun seneler soyabilmek ve yavaş yavaş, alıştıra alıştıra farkına vardırmadan, uzun zamanda ahlaksız ve dinsiz yapmak için bu şeytanlığı yapmış!  

Kukla gibi kullandığı kendi evlâdımız olan Müslüman askerimiz ve Müslüman isimli İngiliz ajanı, casusu subaylarımızla, bir daha ayağa kalkmamak üzere bizi perişan etmiş! Vatanımızı kurtardıkları yalanını devamlı söyliyen bizim generallerimiz, aslında İngilizin bekçi köpekliğini yapmışlar!  Müslüman Ordumuz, biz Müslümanların değil, İngilizlerin hatta Avrupalıların ve Amerikalıların ordusu olmuş.  Bu orduyla bizleri soymuşlar. Bu orduyla seçim tiyatroları yapmışlar. Müslümanlığımızla alay etmişler. Bu orduyla 20 000 Taliban Okulu açıp, on milyonlarca imanlı, bilgili melek gibi erkek ve kızlar yetiştirip, 9 senede milyonlarca şehid ve yaralıyla Komünizmi bitirmişiz. Pakistanlılar, Arablar ve Afganlılar şehid olmuş. Afganistan harabe olmuş. Şimdide dostumuz gâvurlar bizi öldürüyorlar. Dünyada bir tane olsun, örnek bir İslâm ülkesi olmasını asla istemiyorlar. Avrupa, Amerika ve İsrail’in tamamen Müslüman olmasından çekiniyorlar.

Bizim gizli İngiliz Sömürgesi, İngiliz tiyatrocusu generallerimiz, daha önce bahsettiğim gibi, 1917 de ortaya çıkan komünizme ve Rusyanın atom gücüne karşı, İngiltereyi ve 1945 sonrası Amerikayı korumuşlar. Bizleri İngilizler ve Amerikalılar kendi generallerimizle ezmişler, idare etmişler, dalga geçmişler, aşağılamışlar!

Generallerimiz, çok lüks hayat yaşayabilmek için İngiliz oyununa gelen zavallı Müslüman halkımıza ve yüce dinimiz İslamiyete karşı İngilizden daha düşman olmuşlar! 

1948 li yıllarda güçlenen Amerika, bizi İngiliz super gücünden esir almış ve ingilizlerin zalimce yasak ettiği İslamiyeti biraz serbest etmiş! Bizi, Ruslara ve Komünizme karşı savaştırabilmesi için, savaş yıllarında çok dindar olmamız gerekiyormuş.

Eğer bazı hocalar, din alimleri ve politikacılardan bazıları ülkemize faydalı bir iş yapmak isterse, Amerika ve Avrupanın gizli emriyle, generallerimiz hemen o faydalı işi  durdurmuşlar, vatansever hocaları, din alimlarini ve politikacıları açıktan veya gizli olarak öldürmüşler veya hapislerde süründürmüşler. İngilterenin kontrolunda halkımızdan hedeflerini gizliyerek açtıkları askerî ve sivil okullarda dinsiz, imansız subaylar ve politikacılar yetiştirmişler ve bunları devlet ve orduda görevlendirmişler. Şimdi aynı oyunu yani şeytani hileyi Afganistana yapıyorlar. Afganistanda dinsiz bir nesil yetiştirecek okullar açıyorlar. Talibanda bunun önüne geçmek istiyor. Karzai müthiş zeki bir şeytan. Amerikada 3 büyük üniversite bitirmiş. Mükemmel bir gâvurluk köpeği.

Halkımızı cahil bırakıp, ahlakını bozup iç savaşlarla perişan etmişler. Sizi İslamiyet geri bıraktı yalanını söylemişler. Biz sizi Çağdaş Avrupalı yapmak istiyoruz diye alay etmişler! Haçlıların silah gücüyle İslamiyeti yasak etmişler.

Amerika Komünizmi yıkmak için zavallı Afgan Halkını, Rus kafirine karşı savaştırırken Pakistanın Başına Ziyaül Hak isimli mübarek bir müslümanı getirdi. Savaş bitincede, Ziyaül Hak’kı öldürebilmek için, Ziyaül Hakla beraber uçağa bindirdiği Amerikalı kendi generalinide uçağı düşürerek öldürdü.

Kardeşlerim, böylece, Rahmetli Çeçen Komutanı Dudayev gibi Ziyaül hak da oyuna geldi. ”  Rusyanın Müslüman Ajanları, Dudayev ’i anlaşmak istiyoruz diye satelit telefonuyla konuşmaya ikna ettiler. Dudayev konuşurken telefonun yerini tesbit ettiler ve hemen füze göndererek öldürdüler. Müslüman kardeşlerimizin uyanması için samimi olarak çok çalışmalıyız. Aksi takdirde vay bizim halimize! Başımıza gelecek dağlar gibi belalara.

VAHŞİ GAVURLAR, MELEK GİBİ 10 MİLYONLARCA MÜCAHİD YETİŞTİRDİLER 

Evet kardeşlerim, Vahsi Amerika, Ruslara karşı, Afganistanda savaştırmak için Pakistanda açtırdığı 20 000 Kuran Kursu ve İmam Hatip okullarında, 10 milyonlarca Mücahidler yetiştirdi! Melek gibi yüksek imanlı ve bilgili milyonlarca kızlar yetiştirmeyi de ihmal etmedi. Mücahidleri Afganistanda Sovyet Rusyaya karşı 10 sene pis çıkarları için savaştırdı. Milyonlarca Afganlı mücahid, Haçlı Amerika, Avrupa ve Siyonist Yahudiler için öldü ve sakat kaldı. Ruslar tarafından 10 milyon mayın toprağın altına döşenmiş olduğundan, daha milyonlarca Afganlı zavallı kardeşimiz ölecek ve sakat kalacakmış. Danimarka medyası (televizyon, radyo ve gazeteleri) 10 milyon Afganlının, ilk 10 senede bu mayınlarla öleceğini ve bir çoğunun sakat kalacağını birkaç defa bahsetti. (2007 ve 2008 yılı)

AHLAKSIZ GÂVUR PİLOTLARI VE ZAVALLI, FAKİR, PERİŞAN AFGAN HALKI! 

Danimarka televizyonları ve gazetelerinin haberlerine göre!  Danimarka F 16 uçakları, Kırgızistandan tonlarca bombayı yükleyip o zavallı insanları devamlı bombalıyor.

2- 3 sene önce bir defa hernasılsa basına çıkabilen haberde, Danimarkali Pilota soruluyor nekadar Afganlı öldürdün bugün diye?  

–          80 ile 200 civarında öldürdüm! diye cevap veriyor, kahraman işgalci Danimarkalı Kalleş pilot! Sanki tavuk öldürüyor! Belkide her gün binlerce zavallı Afgan halkını öldürüyor! Bütün dünyada, Yahudinin kontrolundaki medya söylerse ve yazarsa haberimiz oluyor. Halbuki o zavallı müslümanlar, Danimarkanin daha zengin olup daha lüks hayat yaşaması için savaştırılmıştı Moskof (rus) kafiri ile.   Ya Amerikalı şerefsiz kalleş , kahpe pilot ne yapıyormuş zavalli Afgan halkını bombalarken? Cinsi zevk alıyormuş! Afedersiniz boşalıyormuş! 10 senedir Afgan dağlarında Amerikalılar için canını veren Müslümanların zavallı çocuklarını, akrabalarını öldürmek! Müslüman topraklarını işgal etmek! Bu şeytanlığı, yardım etmek, Afganistana sömürge demokrasisi ve sömürge medeniyeti götürmek adına yapmak! İşte gâvurluk diye buna denir! Müslümanlar melek gibidir. İyi ve mert Danimarkalıları, Amerikalıları ve Yahudileri çok severler. Müslüman, herkese iyilik yapan melek gibi insan demektir. İnsanlara kötülük, hainlik ve zulm yapan zalimlere gâvur denir!  Peygamberimiz zamanında gâvura vahşi deniyormuş. Değişen birşey yok. Bugünki gâvurlar daha zalim, daha vahşiler!

GİZLİ GÜÇLER, YARASA GİBİ BÜTÜN DÜNYANIN KANINI EMİYOR, SÖMÜRÜYOR! 

Sevgili gençler, Türkiyemizde bankaların hortumlandığı, Türkiyenin dış borcunun yarısı kadar büyük paranın bir kaç haftada yurt dışına kaçırıldığı günlerde tesadüfen Kopenhag Belediyesine ait ”Københavns Kanal” isimli müslüman çocuklarının ahlakını bozmak için kullanılan ahlaksız televizyonda bir Pakistanlı ingilizce olarak vaaz veriyordu. Pakistanda bankaların hortumlandığını anlattı. Şaşırdım kaldım meğer bizden evvel Pakistanda aynı oyunu oynamış batılı gâvurlar!

Değerli gençler, 90 senedir insanları, zavallı müslümanları daha kolay sömürebilmek için, dünyada iğrenç bir gizli tiyatro oynanıyor. Amerika, Avrupa ve Siyonist Yahudi birliği, çocuklarımızın ve sizin imanınızı çalmak için görünmiyen, gizli bir haçlı savaşını büyük şeytanlıklarla sürdürüyor. Televizyonları, radyoları, gazeteleri, kitapları, romanları, kütüphaneleri ve okulları şeytanî bir şekilde kullanıp sizleri, çocuklarınızı ve torunlarınızı, seneler sonra yavaş yavaş farkına vardırmadan; ahlaksız, dinsiz veya uyduruk Hristiyan yapmak istiyorlar.

 

ÇEVREMİZDEKİ DİNDAR MÜSLÜMANLARI TANIYOR MUYUZ ? 

Acizane, Batılıların ve Siyonist Yahudilerin oyununa gelmemeniz için sizlere bazı tavsiyelerde bulunacağım. Mümkün olursa tatbik etmeyeçalışırsınız. Okulunuzda, çevrenizde, hatta uzaklarda dindar, bilgili, samimi, mert müslümanları arayıp bulmaya çalışınız. Utanmayınız, çekinmeyiniz, cesur olunuz, onlarla arkadaş ve dost olunuz. Melek gibi Arab, Pakistanlı, Bosnalı, Türkiyeli, Afrikalı ve Danimarkalı Müslüman kardeşlerinizle devamlı görüşünüz. Ziyaretlerine gidiniz. Toplantılarına katılınız. İslâmî yürüyüşlere katılırsanız, sizi top ve pop hastası yaparak, sizden çaldıkları İslâmî heyecanınızı tekrar elde etmiş olursunuz. İzine gitmeden önce şimdiden 3 – 4 bin kron para biriktiriniz. İzine gidince şehrinizdeki İslâmî kitapcılarla arkadaş olunuz. Vaktinizi onların yanında geçiriniz. Yüzlerce İslâmî kitaplar, romanlar, cd ler, vcd ler, ilahi, marş, ezgi, radyo tiyatrosu kasetleri alınız. Her sene gidince tekrar alırsınız.

İSLAMİ KÜTÜPHANELER VE ÇOCUK KISMI BÜTÜN DÜNYADA GİZLİCE YASAKTIR! 

Esir olduklarından, Müslümanlara bütün dünyada Danimarkadaki gibi kütüphane açmak açıkca veya hileli yasak olduğu için, sizlerde benim gibi evinizi kütüphane yapmak mecburiyetindesiniz. Dünya Müslümanlarına, Haçlılar öyle şeytanlıklarla, okumayı ve İslamiyeti öğrenmeyi yasak etmişlerdir ki, bunu herkes hemen anlıyamaz. Cennet vatanımız Türkiyemizde 80 bin camimizde, 15 yaşından küçük çocukların, Yüce kitabımız Kuranı Kerimi yüzünden okumayı öğrenmesi bile yasaktır! Kuranı Kerimin manasını, Peygamberimizin hadislerini ve İslamî ilmihal bilgilerini öğrenmek zaten yasak!

Bir ay önce Merzifonda bir dükkanda bir imam efendi 8. sınıfı bitirmeyen gencin dinini öğrenmesi yasak diye dert yandı. 15 yaşına kadar danscı, dumancı, içkici, uyuşturucu bağımlısı, ahlaksız, dinsiz, imansız, topcu, popcu, hip hopcu olan gençlerimiz, nasıl olurda daha sonra, teröristlerin dini! Cinci, sahtekar hocaların dini! diye korkutulduğu yüce İslamiyeti öğrenebilir?

OSMANLI TORUNLARINA KURANI KERİMİ OKUMAYI ÖĞRENMEK NİÇİN YASAK? 

Bu soruya cevap vermek yasaktır. Kimse gerçek cevabı veremez. 1950 – 1998 arası Müslümanları kandırmak için, şayet çocukları anneleri göndermeyi düşünebilirse, yaz tatillerinde manasını anlamadan, İslamî bilgi edinmeden, çocuklara yüzünden Kuranı Kerimi okumayı öğretmek camilerimizde serbest edilmişti, şimdi onuda yasak ettiler. 1950 öncesi tamamen  yasaktı. Amerika, 1950 yılında, 18 senedir arabca okunması yasak olan ezanı serbest etmiş. Kur’anı Kerimi, manasını anlamadan okumayı da serbest etmiş. Kur’an Alfabesi yani Elifba basılıp satılmasını serbest etmiş. Ben beş yaşındaymışım. Birkaç sene sonra Siyah Çarşaflı Anneannem Hatice Hanım Kırmızı kapaklı bir Kur’an Elifbası satın almış. Annem bahçede çamaşır yıkıyordu. Anneme bu Kur’an Elifbasını verdi. Beni Mahallenin Camisine Kur’an okuma dersi almam için göndermesini söyledi. Evde 29 Arab harfini ezberledim. Halen unutmadım. Kur’an dersi Mümkün olmadı. Öğrenemedim 1963 yılında kendim İslami hayatı yaşamaya başlayıncaya kadar.

1926 yılında doğan annem, 1931 yılında mahalle camisinde Kur’an okuma dersine giderken yasak edildiği için, devam edememiş ve okumayı öğrenememiş. Geçen sene söyledide haberim oldu.  12 sene önce 70 yaşındayken televizyondan öğrenmiş.

 Merzifonda lisede okuyan dayımın oğluna, okulunuzda % kaç öğrenci sigara içiyor diye sordum? Kız erkek karışık 10 öğrenciden 9 u sigara içiyor, dedi. Hepside Amerikan sigarası içiyormuş!

GENÇLER, SİGARA İÇİYOR MUSUNUZ ?   NASIL BIRAKABİLİRSİNİZ ? 

Gençler, sigara içiyorsanız http://www.google.com dan “sigaranın zararları” “sigarayı bırakmak” “Ryge stopdaki sitelerdeki yazıları okuyarak, doktorunuzdan yardım isteyerek kolonist (sömürgeci) vahşi zalimlerin vahşetinden bir iki hafta sabrederek kurtulunuz. Sigara içmeyen dindar ahlâklı arkadaşlarınızla görüşünüz. Sigara pisliğini atıp bir daha elinize almayınız. Bol bol meyve ve çikolata şeker yiyiniz. Çikolata şekeri ilerde bırakırsınız ama sigara belasından kurtulmuş olursunuz. Geçen gün bir Danimarka gazetesinde okudum. Bir evde bir kisi 10 sene günde bir paket sigara içerse, ömrü 8 sene kısalıyor. Aynı evde içmiyenlerin ömrü 4 sene kısalıyormuş (passiv rygning).

MEDYADA Kİ  YALAN VE HİLELERİN İÇYÜZÜNÜ BİLMELİSİNİZ. 

Sevgili kardeşlerim, yukarıda Pakistanlı kardeşimizin anlattığı bu şeytanlıklar diğer bütün İslam ülkelerinde daha feci şekillerde Avrupalı Haçlılar ve Siyonist Yahudiler tarafından tatbik edildi. Geçengün BBC Televizyonunda, Afrikada Rwandada Tutsi kavmi ile Huti kavminin çarpışmasında 1.6 milyon insan ölmüştü, dedi. Bu zavallı insanları Rwandada iç savaş çıkararak Vahşi Batılılar, kendileri öldürttüler.

Siz Batılıların ve Amerikanın televizyonlarda ve gazetelerde, yalandan kendilerini melek gösterip fakir ve aç bıraktıkları zavallı ülkelere yardım ettik demelerine inanmayın sakın. Birkaç sene içinde Arapları ”Kunta Kinta” gibi köle yapınca (tam esir ve rezil edince) Türkleri ve Kürdleri Asyaya kovacaklar.

Bu günlerde, Türklerin ve Kürdlerin, Arab kardeşlerine yardım etmemesi için, Türkiyeyi AB ye alacağız diye kandırıyorlar. Müslümanları birbirleriyle savaştırıp, kendi Hristiyan askerlerini öldürtmiyecekler.

Yıkmak kolay, yapmak zordur. Onların kolayca yıktıkları insanlığa ve terörizm yalanıyla perişan ettikleri, öldürüp, sakat bıraktıkları zavallı müslümanlara hiç olmazsa kalbimizle dua edebilelim. Suçsuz Müslüman kardeşlerimize bizler bari düşman olmıyalım. Bizlere örnek peygamberimiz her zaman ezilen haklıların yanında olmuştur.

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v); “Bir haksızlık görürseniz elinizle mani olunuz, mümkün olmazsa dilinizle mani olunuz, oda mümkün olmazsa kalbinizle buğz ederek (düşman olarak) karşı koyunuz. Bu üçüncüsü imânın en zayıfıdır.“ demiştir.  

Medyadaki yalanların iç yüzünü bilmezseniz, Allah Korusun zamanla İslamiyete ve Müslümanlara düşman olursunuz. Yahudi Televizyonları, Radyoları, Gazeteleri ve Dergileri bütün dünyada güçlüdür. Siyonist Yahudiler dünya medyasına hakimdirler. Hergün islâmî haber ajanslarını, İslamî gazete yazarlarını okursanız Yahudilerin oyunlarına gelmekten kurtulabilirsiniz.

 

DANİMARKALI ARKADAŞLARINIZA ÖRNEK OLARAK, YARDIMCI OLUNUZ. 

Gençler, bu ölümlü dünyada misafiriz. Para için zalimleri korumaya değermi ? Camilere gidin, arkadaşlarınızı da götürün, abdest alıp namaz kılın, İmam efendilere, hocam bize peygamberimizi anlatırmısın deyiniz, gizlice, dikkatle anlattıklarını dinleyin. Sorular sorun, yüce dinimizi öğrenin, Danimarkalı arkadaşlarınıza da öğretinki esrar ve içki içip, intihara teşebbüs edip zavallılar perişan olmasınlar!

Genç kız kardeşlerimiz, sizlere İslamî konferans vermemiz, İslamî toplantı salonu açmamız, bir odada kütüphane kurup sizlere islâmî kitap,kaset,cd,vcd ve dergileri evlerinize ödünç vermemiz mümkün değildir!  Türkiyede, Danimarkada ve bütün dünyada yasaktır. Bütün dünyada, Müslümanların esir ve zenci olduğunu anlayıp, uyanmaması için, dolaylı olarak önlenmekte veya yasak edilmektedir.

Paranızı israf etmiyerek, Türkiyemizden yüzlerce islami kitap, cd ve kaset alınız. Lütfen utanmayınız ve çekinmeyiniz, okulunuzdaki, çevrenizdeki Danimarkalı, Arab, Türk ve Pakistanlı dindar müslüman kızlarla tanışınız, devamlı konuşunuz, sohbet ediniz, onlarla İslamî toplantılara ve İslamî yürüyüşlere katılınız. Cesur olunuz. İslâm düşmanlarının televizyonlarda ve gazetelerdeki yalanlarına sakın inanmayınız!  Danimarkalı iyi müslüman oluyorda, biz niye olamıyoruz? Kendi kendinize çok sorular sorunuz.. Sorularınıza doğru cevap verecek, bilgili, samimi Müslümanları arayınız! Derslerinizi dikkatli dinleyiniz ve çok ders çalışınız. Mert ve doğru Danimarkalı arkadaşlarınıza iyi örnek olup, yüce dininiz İslamiyeti halinizle yaşıyarak anlatınız. İnsanlar huzura ancak, İslamiyeti yaşıyarak kavuşabileceklerdir! Bir Filistinli gençkız Londrada hukuk tahsili yapmış ve gidip Filistinde vatanıma, milletime hizmet etmeliyim, demiş. Filistine döndüğünde hileci ve şeytan, Siyonist Yahudinin, Filistin halkını maddeci, para hastası, çıkarcı yaptığını görmüş. Hayal kırıklığına uğramış.

Biz   Müslümanız,  nasıl    olmalıyız? 

Sevgili gençler, İslamiyetin ve Müslümanların düşmanları her türlü silahı kullanıyorlar. Cehennemi kazanıyorlar. Bizlerde sonsuz cenneti kazanabilmek için ümidimizi yitirmememiz lâzım. İslamiyetin son hak din olduğunu çevremizdekilere anlatmamız lâzımdır.

Sevgili Peygamberimiz ve arkadaşları, Büyük Selçuklular, Büyük Osmanlılar nasıl Yüce İslam Dini için çalışmışlar, gayret etmişlerse, bizimde birazcık gayret etmemiz gerekiyor.

İslamiyeti yaşayan, yeni Danimarkalı Müslümanlar cennete koşarken, bizim cehenneme koşmamız ne acı değil mi? Şu anda İshoej Kütüphanesinde yazarken, anne anne diye seslenen, müzik gibi güzel, bir bebek sesi duydum. Çocuk arabasında bir bebek, anne! anne! diye ilk kelimeleri öğreniyordu. Bebeğin annesi birkaç sene önce Müslüman olan öyle mübarek bir Danimarkalı genç hanımki, üzerindeki sade İslâmî kıyafeti ve başörtüsü insana çok şeyler anlatıyor. İslamiyetin insanları nasıl melekleştirdiğini saygıyla seyrediyorsunuz. Aklı olan bu ölümlü dünyada İslamiyeti yaşamıya çalışır. Merzifonda, Rahmetli Hocam Nurettin Mete’nin dediği gibi, kimse Allahı kandıramaz.    

(2004- Hicrî 1423)  Ishoej – Kopenhag  Muzaffer Alev

 

Bizi Kimler Yamulttu, acaba?  Finlandiyali KIZ müslüman oldu! : http://en.timeturk.com/kur’ân’da-kendimi-buldum_92090-haberi.html

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bizi kimler yamulttu acaba, arastirdiniz mi?
Muzaffer Alev
40 senedir Danimarkadayim. Dünyanin en cahil insanlari maalesef Danimarka ve Avrupada ki Türkiyelilerdir. 1984 yilindan beri tatbik edilen imam projesi ile Türkiyeliler tamamen perisan edilmislerdir. imamlar aldiklari gizli emirlerle bir kelime bile ögretememektedirler. Böylece zavalli halkimiz kandirilmaktadir. Halkimiz daha cahil ve ruh hastasi olurken cocuklari salak, manyak, geri zekali, uyusturucu, alkol ve sigara bagimlisi olmaktadir. Muzaffer Alev Kopenhag http://www.esir.webbyen.dk
02.09.2010 16:42:57

 

 

Yavuz Bahadiroglu ile Röportaj : http://www.youtube.com/watch?v=s7Vx_nEF60c

 

 90 senedir, Müslüman Devletler gizli esirdir! Gizli gavurlarin köleleridir!

 1920 lerden beri Müslümanlara gizli koloni tiyatrosu oynaniyor!Müslümanlar gizli esir. Müslüman Devletler gizli esir.
Hacli ve siyonist Devletlerin ve onlarin kuklalarinin katilliklerinin ve zulümlerinin önüne gecmek mümkün degil.
Bizlerde Avrupa da yavas yavas gavur oluyoruz. Hicbir müsbet calismamiz yoktur. Meger Komünizmden dolayi Haclilar ve Siyonistler bizim yüzümüze sahte olarak gülüyorlarmis!
Rahmetli babam Dursun Alev, yenilmeye alisan pehlivan, sirti yere geldikce, yenilmekten zevk alirmis, derdi. Bizlerde öyle olduk, Müslümanlik dilimizdedir, gayri.
Allah biz garibleri korusun.
Muzaffer Alev      Kopenhag      www.esir.webbyen.dk       30.03.2009
                                    

Müslüman erkekleri iyi yetistiremiyoruz!

Muhterem Mehmet Sevket Eygi Agabey; Dünyada Müslümanlarin devleti, ordusu olmadigi icin durum cok vahim. islam dusmanlari 90 senedir cok yönlü tahribat yapiyorlar. Mesela binlercesinden bir tanesi. Müslüman erkekler, Müslüman erkegi gibi degiller. Böylece Müslüman kizlar ve hanimlarda saskinlik icindeler. Yikmak kolay oldugu icin batililar, birlik ve beraberlik icinde, seytanca Müslümanlari hasta, sakat, perisan ediyorlar. Durum hic iyi degil. Allah sizden razi olsun. Muzaffer Alev Kopenhag www.esir.webbyen.dk

 

 

Avruda ki zavalli neslimiz!‏

From: Muzaffer Alev (muzafferalev@hotmail.com)
Sent: Thursday, January 21, 2010 2:43:59 PM
To: Muzaffer Alev (muzafferalev@hotmail.com)
 
Yavuz Bahadiroglu Kardesim, Allah sizden razi olsun. Danimarka da, su anda 36 yasinda olan oglum Muhammed Fatih Alev sizin kitaplarinizi okudu. Dogru tarihini ogrendi. Hatta Danimarkaca bir kitaba “En Osmanner i Danmark” (Danimarka da bir Osmanli) isimli 20 sahifelik yazisini yazdi. Google’den ingilizceye tercüme etmeyi denedim oldu. Turkcesi pek iyi olmuyor.
Avrupada ki Musluman Turkiyeli Cocuklarin durumu cok kotudur. islami Kutuphane, islamiyeti ogrenmek hileli olarak yasaktir. Abdurrahman dilipak, Ergonokon’un Avrupa daki calismalarini sormustu? Ben bu vesileyle su soruyu merak ediyorum, Avrupada ki Diyanet Camileri Ataturkcu Dusunce Dernegi Burolari midir?
Avrupada ki Turkiyeli Musluman kardeslerimizin her semte, kasabaya, sehire birer odalik olsun islami cocuk kutuphaneleri acmalari ve evlere odunc islami kitaplar ve islami Cd ler vermesini hayal ediyorum. 
Kardesiniz,
Muzaffer Alev Danimarka    www.esir.webbyen.dk
                                                                    
TARİH : 06-05-2006 — 10:14:53 tarihinde Muzaffer Alev tarafından gönderildi…
WEB : http://esir.webbyen.dk
Ülke : Danimarka
Şehir : ishoej
Kardeslerime basarilar diliyorum. Furkan Radyo sitesine üye olmak istiyorum. Danimarkaya gönderilen esir müslümanlar hakkinda biraz bilgi verdim. Merak eden kardeslerim http://www.esir.webbyen.dk adresinden okuyabilirler. Yazmaya devam edecegim. Müslüman ülkelerindeki cocuklari gavur eden Gavurlar acaba kendi ellerine düsen zavalli müslüman cocuklarini ne yaparlar? Hic düsündünüz mü ? Sizin Diyanet camilerinizi, imamlarinizi, islami grublarinizi, kahvehane cemaatinizi öyle ustalikli kullanir ki uyaniklarinizin bile haberi olmaz. En dindarlarimizin cocuklari bile gavur edilirde bizler yinede uyuruz! Bütün müslümanlari daha rezil olmamak icin birlesmeye davet ediyorum. Dualar ediyorum…
Kardasiniz Muzaffer Alev…
 
Muzaffer Alev / 17.10.2008 16:17:22
evgili
ensar_korkmaz61@otmail.com sitesiyle soru soran kardeşimize:

Araştırmada bulunduğunuz için sizi tebrik ediyorum.

Müsbet bir şekilde samimi olarak bütün müslüman kardeşlerimizin pek çok mevzuda araştırma yapmaları gerekiyor.

Aksi takdirde Filistin, Afganistan ve Irak gibi yakında bizleri çadırlara dolduracaklar. İç savaşa sokacaklar.

Dualarımla… Kardeşiniz Muzaffer Alev…

http://www.esir.webbyen.dk

http://www.islamidavet.wordpress.com

Ishoej – Kopenhag – Danimarka

 

CAN DÜNDAR ATATÜRK´Ü DEŞİFRE ETTİ 1/6 :  

http://www.youtube.com/watch?v=ILK9_aArbc0&feature=related

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s