Müslümanlar; sömürgecilerin kuklasi mi, balonu mu?

Müslümanlar; islam dini ile ilgili meseleleri birlik ruhuyla hep beraber olup, konusmalilar, sohbet etmeliler, samimi kardesler olmalilar, 90 senedir ingiliz ve komünizim kolonializmi ile tamamen yok edilmis nesillerini kurtarmak icin careler aramalilar. Aksi takdirde yurd disin da bir tane müslüman cocugu kalmiyacaktir. Ayni sinsi tehlike islam alemi ve Türkiye icinde gecerlidir. Bütün müslümanlar birbirlerine düsman edilmislerdir. islami grublarin hepsi, maalesef, gayrimuslim bazi politikacilardan, susmalari icin para almaktadirlar! Böylece islami grublar birbirlerine düsman partiler durumuna gelip, islam düsmanlarina bilmeden yardimci olmaktadirlar. Bu durum bütün dünyada islamiyetin yok edilmesinin soguk savasidir, islamiyete sinsi , seytani hileli saldiridir.

Müslümanlar kullanilarak, komünizm nasil 70 senede yok edildiyse, yine Müslümanlari sinsice kullanarak islamiyeti tamamen yok etmenin sinsi, hileli soguk saldiri savasiyla yok edilmesi gerceklestirilecektir. 1950 senesinden beri, sömürgecilere gizli esir olan müslümanlar, sömürgeciler tarafindan, islami grublarla balon gibi sisirilmektedirler. Bu islami grub balonlarinin patlatilmasi, zavalli fakir müslümanlarin basina kiyametin kopmasi olacaktir! Amerika, Avrupa ve israil Birliginin düsmani Rusya ve Cin Devletidir. Müslümanlar degildir.

Müslümanlar 1920 senelerinden beri Komünizme karsi gizli esirler olarak hem kullanilmislar, hemde sinsi dostluk yalanlari, hileleriyle bütün islami degerleri yok edilmislerdir. Bütün dünya da, Müslümanlarin sömürgecilere, “Gizli Esirlik” leri halen devam etmektedir. isin en kötü tarafi; müslümanlar ve cocuklari, sinsi seytani hilelerle gavur yani islam düsmani yapilmaktadirlar!

Lütfen; internette, “Gizli Esirlik” ve “Avrupadan kovulan imamlar”, diye derin arastirmalar yapiniz. Lütfen Tayyib Erdogan’a, Mehmet Sevket Eygi’ ye, Kadir Misiroglu’ na, Fethullah Gülen’ e dost olunuz.

internette; “Gercek Yakin Tarihimiz”, diye derin arastirmalar yapiniz. 100 senenin dehsetli islam düsmani hadiselerini ögreniniz ve zavalli yeni neslimize ögretiniz. Sapka giyen kalmadigi halde, Sapka kanununun dahi halen yürürlükten kaldirilmadigini, kaldirilmasinin yasak oldugunu, bu kanundan dolayi cogu Canakkale ve istiklal harbi gazisi 500 000 müslüman ecdadimizin 13 sehrimiz de acimasizca asildigini , Avrupali ve Turkiyeli Vakko gibi sapka tüccarlarinin, 3 franklik sapkalari, 120 frank’a satarak zengin edildigini bilmelisiniz. Devletimiz savaslar sonrasi ac kalan milletimize yüksek faizle Ziraat Bankasi yoluyla sapka parasi borc vermistir. Sapka giymiyenler öldürülmüstür!

Sapka Kanunu gibi asla degistirilemiyecek pek cok kanun vardir. Sanki hürmüssünüz gibi birbirinizle ugrasmayiniz. “Gizli esirlik” en tehlikeli esirliktir!

internette; “inkilaplar ugruna 500 000 Sehid verdik”, diye muhakkak arastiriniz. Selam, hürmet ve dualarimla…

Aciz Kardesiniz Muzaffer Alev Kopenhag
http://www.islamvesulh.wordpress.com
http://www.journeyislam.wordpress.com
http://www.islamveiman.wordpress.com
http://www.secretslavery.wordpress.com
Bu İslami siteleri niçin hazırladım? : Muzaffer Alev : https://islamvesulh.files.wordpress.com/…/muammer-atec59f.p…

Islam ve Sulh

263) Avrupadan kovulan imamlar- i internette arayiniz! : Muhterem Agabeyim; 90 senedir,… islamvesulh.wordpress.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s