DANiMARKALILAR MÜSLÜMAN OLUYORLAR MI?

DANiMARKALILAR

 

MÜSLÜMAN OLUYORLAR

 MI?

Why islam:  http://ummahfilms.blogspot.com/2007/07/its-here-ummah-films-season-2-finale.html

 

Evet, hemde hizla Müslüman oluyorlar. Sadece Danimarka degil bütün Hristiyan dünyasin da islamiyete kosuyor insanlar. Insallah biz dogustan Müslümanlar da, ingilizin 90 senelik seytani oyunlarindan  kurtulup, bizler de yeniden Müslüman olacagiz.

 

La ilahe illallah Muhammedin Resulullah deyip, ayni Dogu Türkistanda miladî 751 senesinde Kirgizistandaki Talas Nehri kiyisinda ”Talas Savasi”nda, Arap Mücahid kardeslerimizle beraber, Cinlilerle savasirken Müslüman oldugumuz gibi, heyecanli Müslümanlar olacagiz.  “talas savasi” ni internette arayiniz.

 

Necip Fazil Kisakürek:

 

         Bu Milletin (yani biz Müslümanlarin) heyecanini calmislar, demis. Ne güzel gercegi ifade etmis.

          

Heyecanimizi seytanca calan gercek hirsizlari, hainleri  ögrenip, hakkimizi geri alacagiz. Gizli, modern sömürge yerlisi olmak bize yakismaz. Biz bin senelik, sevgi ve sefkat kahramanlarinin torunlariyiz.

 

Selahaddini Eyyubinin torunlari Kahraman ve Mübarek Müslüman Kürd  Kardeslerimizle beraber, 1000 sene islamin bayraktarligini yaptik. Ne oldu bize? Hangi hainler bizi bize düsman ettiler?

 

Uyanacagiz, yeniden ayni eskiden 1000 sene evveli oldugu gibi büyük bir askla, yeniden Yüce islamiyete dönecegiz. Göz yasimizi silecegiz.

 

Danimarkalilar, melekler gibi, güzel Müslüman oluyorlarda biz nicin hala oyunda oynastayiz? Esir ve komik Müslümanlariz. Bizi komik Müslüman yapan kefereler bize gülüyorlar, bizimle alay ediyorlar!

 

Medeniyeti Endülüste (Andalucia-ispanya) biz Müslümanlardan ögrendiklerini bilmek istemiyorlar. Soygunlarla, hirsizliklarla, soykirimlarla 500 senedir dünyayi talan edenlerin torunlari hizla Müslüman oluyorlar.

 

Bizde yeni Müslüman olacagiz ayni Danimarkali, melekler gibi yeni Müslüman kardeslerimiz gibi.

Danimarkalilar bile islamin isigina uyanirken, biz Selcuklu ve Osmanli torunlarinin:

         Yat yat uyu, uyu uyu yat,  diye uyutulmasini istemiyoruz.

 

20 sene önce, Bir Amerikali Müslüman Hanim Kardesimizin, ”Aise Asli Sancar” Hanimin Türkiyede nesredilen ”islamin isigina uyanmak” kitabinda yazdigi gibi: Amerikali Kardesimizin uyandigi gibi, biz Osmanli Torunlari da, islamin yüce isigina tekrar uyanacagiz. Yeniden islamiyeti cennetmekan ecdadimiz gibi yasamaya baslayacagiz. Bütün yüksek degerlerimizi caldilar, yok ettiler. Tekrar 1000 senelik yüksek islami degerlerimize dönecegiz. ”aise asli sancar” i internette arayiniz.

 

 

Danimarkali, Avrupali ve

 Amerikali yeni Müslümanlar

 

7 sene evvel, Danimarkaca günlük Berlingske Tidende Gazetesinde enteresan bir makale okumustum.

 

         “Dünyada bugüne kadar olan teknolojik gelismeleri sifir (0) kabul etmeliyiz. 10 sene sonra Kompüter Teknolojisinde bas döndürücü gelismeler olacak. Herkes kendi televizyon yayinini yapabilecek. Herkes fikrini söyliyebilecek. Dünya cok degisecek.”

 

Ben bu mevzuuda ki makaleyi okuyunca aklima su soru geldi:

         Peki o zaman sömürgeci ülkeler gizli, modern esirlerine bu müsaadeyi nasil verecekler?  Böyle bir müsaade vermeleri mümkün degil. Bütün Müslüman ülkeleri 90 senedir; Terörist, vahsi gavur devletlerine esir olmuslar. Kendi Saddamlari ve genarelleri tarafindan seytanca öldürülüyorlar, sakat ediliyorlar, islam düsmani yapiliyorlar, yavas yavas, dünya capinda bir tiyatro oyunuyla, dünya hakimi yalanci Yahudi medyasiyla dinsizlestiriliyorlar. Dünyanin bütün katil gavurlari kardes olmus, Müslüman ülkelerini birbirlerine düsman etmisler. Müslümanlari, akrabalari, anne ve babayi, ebeveynle cocuklari, öz kardesleri  birbirlerine seytanca düsman etmisler.

 

Bu insanlar fikirlerini 90 senedir hileci Yahudinin hakim oldugu dünya medyasi ile yani televizyon, Radyo, internet gazeteleriyle, kolayca duyurmaya calisirlarsa, Allah rizasi icin islami samimi hizmetler yaparlarsa, esirlikten kurtulurlar, uyanirlar ve Sömürgecilerin kanli iskencelerinden kurtulurlar, diye düsündüm.

 

Yüksek teknoloji silahlarina ve gelistirdikleri, dünyanin seytani hilelerine sahib sömürgeci gavurlar buna asla izin veremezler diye de düsünmüstüm.

 

Ayakta durmalari icin devamli

 saldirmalari gerekiyormus:

 

Gavurlar hic bos durmuyorlar 90 senedir devamli gizli, modern Müslüman esirleriyle savasiyorlar, saldiriyorlar. Müslümanlar devamli gavur dayagi yiyorlar. Alismis kudurmustan beterdir derler. Biz Müslümanlar gavur dayagi yemeye iyi alismisiz. Ama bu demek degil ki bizi hep dövecekler.

 

Bir gün, bir iki atom bombasi ile bizi de Hrosima ve Nagazaki gibi bombalamak istiyorlar.

 

Amerikalilar, Japonya ya atom bombasi atmak icin, 1945 yilinda,  “1. Pearl Harbour” kiskirtmasini yaptilar. Amerikalilar Japonlara, kendi Pearl Harbour limanini bombalatarak , 3000 Amerikan askerinin öldürülmesini sagladilar. 

 

Amerikalilar, Avrupalilar ve israil, 2001 yilinda ikiz kuleleri kendileri seytanca yiktilar. 

Orta doguyu isgal etmek icin,  “ 11 eylül 2. Pearl Harbour” seytanligini yaptiklari, iki defa kendi Hristiyan halkindan 3000 ‘er  sucsuz insanini öldürttügü gibi tekrar bir “3. Pearl Harbour seytanligi” yani provakosyonu, kiskirtmasi yapabilirler, zavalli Müslümanlara!

 

Böylece hem kendi Hristiyan ve Yahudi halklarini kandirip hemde, aptallastirdiklari, salaklastirdiklari Nüfus kagidi Müslümani cogunlugu kandirmaya devam edebilirler. Bu facia beklenmektedir cok yakinda!  Böylece Avrupa, Amerika ve israil’in Tamamen Müslüman olmasinin önüne gecebilirler.

 

Her hafta yollarda ve center de

 yeni Danimarkali Melek gibi

 Müslümanlar görüyorum!

 

Bugün iki ayri yolda ilk defa gördügüm  iki Danimarkali genc yeni Müslüman Hanim bu yaziyi yazmaya mecbur etti beni.

Kopenhag’in merkezine 16 km. uzaklikta, güneyde, denize yakin  ishoej isimli kücük bir köyde yasiyorum 32 senedir. İshoej de 4500 civarinda Türkiyeli ve 1000 civarinda da Arap, Pakistanli ve eski Yugoslavyadan gelen Müslümanlar var. 

Danimarkalilar, Sovyetler Birligi ile soguk savas devrinde Ruslari korkutmak icin 200 000 civarinda Müslümanin ülkelerine gelmelerini saglamislar. Simdi durdurdular. Hristiyanlari getiriyorlar. Evlenip hanimini bile getiremiyor Müslümanlar.

Yeni bir hadise: Danimarka mit’i Müslüman bir taksi  söförüne, Müslümanlari provakasyon ve kiskirtma yaparsan hanimini Türkiyeden getirme izini veririz, diyorlar. Taksi Söförü bu konusmayi cep telefonuna aldigi icin basi beladan kurtuldu!

 

İslam ülkelerinde cahil

 biraktiklari insanlari, gavur

 etmek icin Avrupaya

 getirmisler!

 

İslam ülkelerinden, kolay uyum saglasinlar diye cahil insanlar getirmisler. Yeni, Danimarka Devlet Televizyonu anlatti. Dünyada hersey planli ve programli yapiliyor.

Yani acikcasi, 5 milyon insanimiz Avrupaya gavur etmek icin getirilmis. Bir tasla iki kus vurarak ayni zamanda Sovyet Rusyanin Komünist Rejimini korkutmuslar. Biz Müslümanlarla dostuz. Rusyayi savasarak maglup ederiz, diye.

Soguk savas devrinde bizi gavur etmediler ama simdi Müslümanlarda gavurlasma ve dinsizlesme basladi. Lise ve Üniversite okuyan genclerin beyinlerini yikiyorlar ve dinsiz yapiyorlar. Eskiden babalar evlatlarini fabrikalarda calistirirdi ve babalari, anneleri gibi Türkiyede cahil birakilan insanimiz, cahilliklerinden dolayi anne ve babasi gibi dinsiz olmazdi. Komik bir Müslüman gibi yasarlardi. Gavur desen gavur degil, Müslüman desen Müslüman degil. Cünki islam ülkeleri gibi, Avrupada da Müslümanlar, Müslüman ülkelerinde ki Yahudi ve Hacli gizli gücleri tarafindan kontrol ediliyorlar, idare ediliyorlar, islamdan uzaklastiriliyorlar. Camileri ve imamlari hatta islami grublari bile kullaniyorlar zavalli cahil Müslümanlari sapittirmak icin!

 

İslamin yasak oldugu Fas

 ülkesinden 167 imam getirildi!

 

Avrupalilar, Türkiye Diyanetinden Müslümanlari bozmakta iyi netice alinca, Avrupaya, islamiyetin en yasak oldugu Fastan 167 imam getirdiler 2008 temmuzunda!

Bu imamlara Fas Krali tarafindan emir verilecek, hilelerle Avrupadaki cocuklara islamiyet ögretilmeyerek cocuklarin dinsiz, Harlem zencisi veya Hristiyan olmasi saglanacak. Böylece Fasli ve diger arab cocuklari islamiyetten uzaklasmis olacaklar, anne ve babalarda Fas Kralina düsman olacaklar. Perdenin arkasindaki Avrupali politikacilari kimse göremiyecek!

 

 

 

Etliye sütlüye karismamak,

 nemelazimcilik hastaligimiz!

 

Adamlar yani Haclilar ve Siyonistler calisiyorlar. Bizi bize düsman ediyorlar. İs bilenin, kilic kusananin. Bizleri ise neme lazimcilikta, dindar, güzel Müslümanlara düsmanlikta basarili yapmislar!

 

Simdi Avrupanin bizleri dinsiz

 yapma vakti geldi!

 

Simdi Avrupanin bizleri dinsiz yapma vakti geldi.

 

Bizler Yüce dinimizi hic bilmiyoruz. Ögrenmek istesekte zaten yasak. Necip Fazil’in dedigi gibi:

         Camiler acik ama yollari kapatilmis.

İslam aleminde Yüce islamiyeti seytani hilelerle yasak eden gavurlar, kendi ellerine düsen zavalli Müslüman cocuklarini ne yaparlar?  (Muzaffer Alev)

         Daha kolay gavur, dinsiz hatta budist yaparlar, yapmaya basladilar da. Esir yetiskin ve ihtiyar Müslümanlarda, melek gibi dindar Müslüman kardeslerine kuduz köpekler gibi düsman edilirler. Düsman Edildiler!

 

Allahin plani, Müslümanlara

 yardimi?

 

Kurani Kerim de ;

         islam düsmanlarinin planlarina karsi Allahinda plani vardir, diye bir ayet varmis. İnternette arayip bulacagim.

 

Dünya Müslümanlari büyük bir perisanlik icindeler. Allah isterse Danimarkalilar, Avrupalilar, Amerikalilar, Japonlar hatta Ruslar, Müslüman olurlar ve Müslümanlar Vahsi Terörist Gavurlarin zulmünden kurtulurlar. Allahin bize yardim etmesi icin bizimde gayret etmemiz gerekmez mi?  Tabii gerekir. Dünya kosuyorken uyuyanlar, kosanlarin atlarinin ayaklari altinda ezilirler. Biriktirdikleri paraciklari ellerinden alinir. Tarih 700 yillik Endülüs- ispanya örnekleriyle doludur.

 

Yahudi Hristiyani olan Yahovacilar her ay kapimizi caliyorlar. Bizi Yahudi Hristiyani yapmak istiyorlar. Biz kimin kapisini caliyoruz?  Kime yardimci olmaya calisiyoruz? Hicbir islami calismamiz ve niyetimiz yok Allah bizi kurtarir diyoruz. Dogrusu cok bedavaci ve kolayciyiz.

 

Türkiyeli genc ve Danimarkali

 yeni genc Müslüman Hanim:

 

Bugün yolda giderken, Hanimi basörtülü, iki cocuguyla beraber giden  Türkiyeli bir gence web sitelerimin adresini verdim. Yolda yürürken biraz sohbet ettik. Yazik, islam dini ve Müslümanlar hakkinda cok yanlis fikirleri dünyanin gercekleri olarak ögrenmis. Cok zeki bu kardesimize bazi islami ve politik meseleleri  anlatmaya calistim. Allah yardimcisi olsun. Üzüldüm.

 

Ve tam ayrilmistik ki bir Danimarkali yeni Müslüman genc Hanim 3 yaslarinda oldugunu tahmin ettigim kizinin elinden tutmus yavas yavas yürüyor. Son derece güzel örtülü ve uzun islami pardesülü. Daha önce hic görmedigim bu hanim kardesimize de Danimarkaca ve ingilizce hazirladigim web sitemin adresini vermek istedim. Hemde bir iki cümle konusup Türkiyeli genc kardesimizin bende meydana getirdigi üzüntümü atmayi, sakinlesmeyi arzu ettim.

 

         Selamun Aleyküm Sister, are you from Marocco or Denmark? Diye sordum.

         From Denmark, diye cevap verdi. Kendisini Müslüman oldugu ve hicab yani basörtüsünden dolayi tebrik ettim. Cok dogru yoldasiniz. Devam ediniz, dedim. Konusmaya devam ederek:

         İshoej de pek cok Türkiyeli yasiyor, islamiyeti bilmiyorlar. Dindar ve iyi Müslümanlara düsman yapilmislar, islam düsmanlarina dost yapilmislar, dedim.

         Tebessüm ederek, biliyorum, dedi.

         Danimarkada ki ve Avrupadaki Türk Camilerini Avrupa ve Danimarka Hükümetleri actirmislar ve imamlari getirmisler. İmamlar cok degerli ve alim insanlar ama emir aldiklari icin hicbirsey ögretemiyorlar. Ama Müslüman cocuklari 9-10 sene ilkokullarda haftada iki saat Hristiyanlikdin dersi aliyorlar! dedim.

         Biliyorum, dedi.

         1920 lerde ingilizler ve diger batili devletler, esir ettikleri Müslümanlara,  Müslüman ülkeleri dagitmislar, idarelerine Avrupanin casusu olan Saddamlari ve Avrupa dostu generalleri getirmisler, 90 senedir zavalli esir Müslümanlari bu sözde Müslüman casuslariyla idare etmisler, bütün dünya Müslümanlarini böyle kandirmislar, dedim.

         Biliyorum, dedi.

         Avrupa, Amerika ve Yahudi Birligi, güclü silahlari ve medyalariyla 90 senedir zavalli Müslümanlari kukla gibi oynatip alay ediyorlar, sizin gibi daha cok Danimarkalilar ve Avrupalilar, Amerikalilar Müslüman olursa, Dünyaya baris ve huzur gelebilir diye düsünüyorum, Yakinda “New Muslims” isminde ingilizce  bir web sitesi hazirliyacagimi söyledim. İslam düsmanlari, Komünizmin atom gücüne karsi Müslümanlari kullandilar, simdide ortadoguda 50 milyon Müslümani birbirlerine öldürtecekler, dedim.

         Yine her defaki gibi tebessümle ve memnuniyetle:

          Biliyorum, dedi. Ve nereli oldugumu sordu?

          Türkiyeliyim, 32 senedir burada, ishoej de yasiyorum, dedim.

3-4 yaslarindaki Kücük kizi kendisiyle ilgilenmedigimiz icin olmali rahatsizligini belli etti. Annesi kizina, Danimarkaca:

          Amcaya, Selamun Aleyküm, dermisin? Diye sordu. Kücük kizi:

          Selamun Aleykum, dedi.

         Aleykum Selam, maasallah, adin ne senin? Diye sordum

          Aise, dedi.

Evlerine yaklastiklarini anladim ve beni islami bir kibarlikla dinliyen bu kardesimizden:

         Esselamu Aleykum, sister, diyerek ayrildim.

 

Tabii kendisine ne zaman ve nasil Müslüman oldugu hakkinda sorular sormayi isterdim ama utandigim icin sormadim.

 

İkinci Yeni Müslüman asil bir

Danimarkali genc hanim :

 

Dört saat sonra baska bir Danimarkali genc hanim Müslümani ishoej Center’in kapisindan cikarken gördüm. İkinci saskinligi yasadim. Biraz ilerde 3 Türkiyeli genc kiz oturuyordu onlarin yanina gittim. Danimarkali Müslümanlar bizleri sasirtiyorlar. Bir günde, daha önce görmedigim,  iki yeni Müslüman genc kiz gördüm, dedim. Kendilerininde, bu Yeni Müslüman olan bir sürü Danimarkali hanimlari evlerine davet etmelerini ve onlardan Yüce Dinimizi ögrenmelerini rica ettim.

 

Türkiyeli genc kizlarimiz cok zavalli durumdalar. Kiyafetleri islami degil. İslamî bilgileri yok. Türkiyeli Erkekler daha perisan durumdalar!  Cocuklarimizi Amerikanin New York Harlem Zencisi yapmislar.

 

Dedemiz ve ninemiz islamdan

 korkutuldugu icin, bizde dindar,

 iyi Müslüman olmaktan

 korkuyoruz!

 

Türkiyeli Degerli ve alim Diyanet İmamlarinin islamî bilgi vermesi yasak. Baba ve Anneler Türkiye de cahil birakilip, gavur olsunlar diye, Avrupaya gönderildikleri icin bilgi talebleri de (istekleri de) yok.  Türkce dilimiz ve Kur’an harfli Türkce yazimiz degistirildigi, islamiyet hileli olarak yasak edildigi icin Mehmed Akif’i ve Yunus Emre yi dahi anlamiyoruz.

Avrupadaki Velileri kandirmak icin, Cocuklarina haftada bir iki dakika Kur’ani Kerimi okumayi ögretmek serbest!

Sayet bir cocuk okumayi ögrenirse ve hele Kur’ani Hatmederse yani bastan sona bir defa manasini anlamadan okursa, annesi ve babasi cok seviniyorlar, cocuklari iyi bir Müslüman oldu zannediyorlar. Vazifelerini yaptiklarini zannediyorlar. Halbuki zavalli cocuklarin islam adina birtek kelime bilgi ve görgüleri olmuyor.

Ezanin, Kuranin, islamiyetin ve kametin 18 sene yasak oldugu ülkemizden baska ne bekliyebiliz ki?

Babalarimizin ve Annelerimizin cocukluklarinda Kur’ani manasini anlamadan yüzünden okumak bile yasakmis, Kur’an okullari kapatilmis. ZIR cahil bir millet yetistirilmis. Bu babalar ve anneler Avrupada ne yapabilirler ki? Cenazeleri kursun tabutlar icinde Türkiye ye gelir, okadar. Cocuklari veya torunlari ise lütfen beni yanlis anlamayin, 2-3 nesil sonra gavur, dinsiz, Hristiyan veya Budist olurlar. Olmaya basladilar. Görünen köy kilavuz istemiyor.

 

Cocuklarimiza ve genclerimize

 camilerimizde egitim nicin

 yasaktir? Müslümanlar nicin

 camide sohbet edemezler?

 

Avrupa da, Türkiyemizde camilerde siniflar teskil edilse, Okuldan cikan cocuklar Camilere ugrasalar, kendilerine meyve ikram edilse, Abdest alip cemaatle bir vakit namaz kilsalar, Namazdan sonra hergün planli, programli birer saat islamiyet ve islam tarihi hakkinda ders alsalar. İmam efendi bu cocuklara ve genclere her sene karne verse. Anne ve babalar her ayin birinci günü aksam ve yatsi namazlari arasinda cocuklariyla beraber, imam Efendinin baskanliginda islami toplanti yapsalar. Ne güzel olur degil mi?

 

İmamlar öcü, Müslümanlar

 terörist degildir. Müslüman

 olmak melek olmaktir, hatta

 melekleri gecmektir.

 

Avrupa da ve Danimarka da, Camiler de, Haftada bir iki saat Müsaade Kuran Okumayi ögrenmeye bile yetmiyor. Cocuk basina bir-iki dakika düsüyor. Türkiyemizde ve Avrupada imam efendiler tehlikeli öcüler olarak kabul edildigi icin, islamiyette formalite icabi gecistiriliyor. Böylece Türkiyeli cocuklar komik Müslüman ve Danimarkali ve Avrupali yeni Müslümanlar gercek Müslüman oluyorlar!

Allahim Avrupali Yeni Müslümanlarin sayilarini hizla artirsin. Böylece Yalanci, Terörist islam düsmanlarinin düsmanliklarindan kurtulalim, insallah.

 

Muzaffer Alev  Kopenhag    www.esir.webbyen.dk    19.03.2009

 

Dünya Müslümanlari 90-100 senedir ingiliz sömürgecilere ve 1945- 1950 den beri Amerika, Avrupa ve israil birlesik devletlerine gizli esirdir! Müslümanlarin yakin tarihlerini Haclilar ve Siyonistler beraber yazmislar. Birbirlerine düsman etmisler. Büyük Osmanlida ki birlik ve beraberlik ruhu yok edilmistir. Gizli esirlerin Müslüman olmalari zordur. Tipki münafigin, kafirden esed, yani kötü oldugu gibi, bugün ki suursuz Avrupa hastalari, hayranlari da, gercek Avrupayi bildiklerini sandiklari, kandirildiklari icin, islama ve Müslümanlara zarar vermektedirler. Uyanmak icin topyekün bir hacli ve siyonist dayagi yemeyi beklemekteyiz. Sunu iyi bilmeliyiz ki islam düsmani gavurlar her zaman sadece dövmekle kalmazlar. Milyonlarca insani acimasizca soykirim yaparlar. Bizleri böyle bir soykirim beklemektedir uyanabilmemiz icin!
Muzaffer Alev Danimarka  www.esir.webbyen.dk

http://netpano.com/haber/3684

http://netpano.com/haber/3716/Hipnoz/Ustası/Dilipak

Reklamlar

DANiMARKALILAR MÜSLÜMAN OLUYORLAR MI?” üzerine bir düşünce

 1. Hulusi Ocak

  Selamun aleyum hocam….
  VERMIS OLDUGUNUZ EMEK ICIN ALLAH RAGZI OLSUN HOCAM. Bilmiyorumda soyle bir dusunuyorum aklimin yettigi kadar 1923 lerden once egitim almis buyuklerimizin bunda katkisi olmadimi? Bize cocuk dusuncesini anlamayan hocalarin kabaati olmadimi bu gunun gunahina?
  sert dayak egitim anlayisi derken bizim memleketler de biraz oyle idi. yasayanlardan biriyim….. Sukurker olsunki simdi imkanimiz anlayisimiz genis ve serbest biliyorum evde ve derneklerde.. resmiyette ise katiliyorum butun yazi ve yorumlariniza..
  sevgi ie saygilarimla

  Degerli Muhterem Kardesim Hulusi Ocak Bey’e,
  Muzaffer Alev’in cevabi:

  Hayir kardesim, bizler 1923 öncesini, yani Büyük Osmanlinin ittihad ve terakki tarafindan yikilisini bilmiyoruz. Biz ecdadimizi, yüce dinimizi, serefli, dogru tarihimizi bilmiyoruz! Ögrenmememiz icin Osmanli arsivleri tam acilamamaktadir!
  Kenan Evrenin asip kestigi günlerde söyledigi bir sözü sizlere yaziyim:
  – Osmanli arsivlerinin tamaminin acilmasini istiyorlar. Acamayiz. Eger acarsak bundan fundemantelist kati Müslümanlar memnun olurlar!
  Evet, kardesim, maalesef bizler gercekleri, Cennetmekan ecdadimizi, güzel dinimizi, son gününe kadar Büyük Osmanli Tarihimizi hic bilmiyoruz. Yasaklar bizi mahvediyor. “Timurtas Hoca Efendi” bir kasette:
  Bu millet (Yani Türkiyeli Kardeslerimiz) sadece dedesinin mezar tasini okuyabilse alim ve evliya olur! diyor.
  Dünyada dedesinin mezar tasini okuyamiyan bizden baska zavalli nesil yoktur! Dedesinin kitaplarini yakan, cöpe atan, Bulgarlara okkasini 5 kurusa satan baska bir millet yoktur. Dedesine küfrettirilen, küfreden baska zavalli bir millet bulamazsiniz.
  Bilirmisin, 2. meclis Osmanli Padisahlarinin iskeletlerini yurt disina atmak istedi!
  Yakin zamana kadar Padisahlarimizin Türbeleri pislik icinde ve kapaliydi. Ben 10 – 15 sene evveline kadar istanbulda Divanyolun da Sultan Abdül Hamid’in Türbesinin önünden gecerken Fatiha okurdum, kirik camlarindan iceriye bos siseler ve gazeteler, cöpler atilmis, toz ve pislik icindeki kapali zavalli türbesini gözyaslarimla seyrederdim. Cennetmekan Padisahimizin sucu Yahudilere filistinde kücük bir topragi satmamasiydi.
  Kardesim bu mevzuular mayinli mevzuulardir. Muhsin Yazicioglu gibi bir anda insani yok ederler. Sizden rica ediyorum, lütfen bana sordugunuz bu mevzuuyu cevrenizde ki imam efendilere, yüksek imanli ve kültürlü arastirici kardeslerimize sorunuz, devamli ömür boyu arastiriniz.

  Benim http://www.esir.webbyen.dk sitemin birinci sahifesinde “Cellat Kara Ali 5216 hoca öldürdü:” baslikli siteye girip okuyunuz. Altemur Kilic’in babasi kendisi 1935 li yillarda Son Posta gazetesine beyanat verdigi icin yazabiliyoruz. Yoksa bir kelime yazamayiz. (“Salih Mirzabeyoglu” gibi bizi ömür boyu hergün öldüresiye döverler. Dövülerek öldürülen “Nur Talebeleri” bile vardir. Adnan Hoca da bu zulümleri yasayanlardandir. Daha pek cok misalleri vardir.)

  2. Meclis Millet Vekili Cellat Kara Ali, Son Posta isimli gazeteye:

  – Sadece ben Cübbeli, sarikli 5216 imam astim, demistir.

  Bir misal daha veriyorum. Latife Hanimin Hatiralarini nesretmek yasaktir. Latife Hanim ölünce hatiralari 25 sene sonra nesredilecek demislerdir. Birkac sene önce Hürriyet Gazetesinin yazdigina göre, 25 sene oldu Mustafa Kemal’in hanimi Latife Hanim’in hatirati acilmadi. Tekrar 25 sene sonrasina ertelendi, haberi verildi.

  Nicin ülkemiz yasaklar ülkesidir. Milletimizden neler saklaniyor? Bu nasil Kurtulus Savasidir ki, ingiltere de, Fransa da Sirbistanda, Yunanistanda, Rusyada bile bas örtüsü serbesttir. Büyük Selcuklularin ve Büyük Osmanlilarin 1000 senedir genc kizlarinin ve hanimlarinin kullandigi islami bas örtüsü devlet dairelerinde ve hastahanelerde siddetle yasaktir.
  Basbakanimizin Haniminin, bir devlet Hastahanesi olan Askeri Gata Hastahanesinde yatan aile dostu ünlü, 50 küsur senelik tiyatrocu Nejat Uygur’u ziyaretine izin verilmemistir!

  Degerli Kardesim, bizler gercekten cok yüksek insanlarin cocuklariydik. Su anca cok zavalli durumdayiz. Yasaklar yüzünden beyinlerimiz yalanlarla ve odun yiginlariyla doldurulmus. Ayni bir Danimarkalinin Müslüman olusu gibi beynimizdeki odun yiginlarini, yalan tiyatrolarini atip, yeniden Müslüman olmamiz gerekiyor.
  Hadiselerin perde arkasini islami yazarlarin makalelerini okuyarak birazcik da olsa ögrenebilmemiz gerekmektedir. Zehiri altin kadeh icinde veriyorlar bizlere. Ben sizin samimi sorunuza cevap verebilirim ve insallah siz kardesimi ikna edebilirim, ancak akabinde ya hemen gizlice öldürürler veya hapislerde süründürürler!
  Siz cevrenizde 5-10 senelik bir arastirmaya giriniz ve samimi, islamin cilesini cekmis, genis bilgili, yüksek kültürlü Müslümanlari arayiniz. Ayni sorulari degisik kardeslerimize, yüzlerce defa sorunuz. O zaman “Canan Bezirgan” Kardesimiz gibi meselelerin perde arkasina vakif olacaksiniz. You tube’dan “Canan Bezirgan” aramasini yapiniz.

  Siz cocuklugunuzda gördüklerinizi yazmissiniz. Bu gördüklerinizin dehsetli perde arkasi hadiseleri vardir. Hic kimse anlatamaz ve yazamaz. Kadir Misirlioglu ve Necip Fazil Kisakürek’te yazamadilar tam olarak. Hacli Batililar ve Siyonist Yahudiler emin adimlarla zafere gidiyorlar. Yakinda orta doguda ic savaslarla 50- 100 milyon Müslümanlari Afrikada ki huti ve tuti kavmi gibi öldürtecekler. ic ve DIS savaslarla birbirine öldürtülecek zavalli insanlar, kimler bunlar? Türkler, Kürdler, Sünniler, Aleviler, Siiler, Arablar, iranlilar, Pakistanlilar, Afganli Mücahidler.
  Eger öldürtemezler, savas artigi cahil Müslümanlari, yeni nesillere ve gayri Müslimlere cahil, fakir kötü örnek olarak gösteremezlerse, gercek islamiyetin yükselisi gerceklesebilir. Bu ihtimali batililar düsünmek bile istemiyorlar! Avrupa , Amerika , israil hatta Rusya ve Cin’in bile kendi kendine Müslüman olma ihtimali var!
  Ben 1963 yilinda 18 yasinda bir lise ögrencisiyken islami hayata basladigimda cevremde dindar gencler yoktu, yok edilmisti. Bazi seytanlastirilmis insanlarimiz bana:
  – Sen Müslüman mi olmak istiyorsun? Yanlis yapiyorsun. Müslümanlar, cahil, fakir ve gericiler! diyorlardi.
  Yakinda yapacaklari Müslüman katliamindan sonra ayni oyunu tekrar oyniyacaklar.
  Yani Taliban gibi iyi, serefli Müslümanlar ortadoguda ve Türkiyede öldürülecek, geriye kalanlar örnek Müslüman olarak bütün dünyaya Yahudi Medyasinda trilyonlarca defa gösterilerek islamin yasanmasinin önüne gececekler.
  iki gün önce Danimarka Televizyonu yakinda sii-sünni savaslarinin basliyacagi haberini verdi bile. (14.04.2009)
  Ayni Danimarka Devlet Televizyon’u, 1984 yillarinda bir haber programinda. Türkiyede her 10 senede bir askeri ihtilal oluyordu, artik hic askeri ihtilal olmiyacak demistide, hanimla sasirip kalmistik, nasil, nerden biliyorlar, diye? Batida ki televizyonlar, gizli Bati ve Yahudi sömürgeleri Müslüman ülkeleri gibi milletini ayi oynatir gibi, alay ederek oynatmazlar!
  Türkiye ye gelen Danimarkali Gazeteciler bir iki sene önce Danimarka Devlet Televizyonunda:
  – Türkiye de Televizyonlar cocuklarin seyredecegi saatlerde ögretici programlar yapmiyorlar. Aksine, cocuklarin seyredebilecegi, cok zararli programlar yapiyorlar! ileride bu cocuklar cok zararli olurlar, dediler.

  Kardesim, su anda gayri islami yayin yapan 700 uydu kanalinin parasi nereden geliyor? Basbakanimiz Tayyib Erdogan bu zararli yayinlara mani olamiyacagina göre kimler mani olabilir? Nicin mani olmuyorlar. Sincan Belediyesi, Filistin Gecesi düzenledi diye Ankara da gece yarisi tanklar yürümüstü. Degerli cocuklar ve gencler yetistirmek icin tanklar nicin yürüyemiyor?
  Ebeveynler, Osmanlida cocuklari oynasinlar diye sokaga salarlarmis, cocuklar alim olurlarmis. Simdi cocuklarimizi evlerimize hapsetsek, inanin seytan ve bela olurlar! Sahi 1920 li yillarda Büyük Osmanli Ecdadimiz nicin Canakkale ve istiklal Harbinde sehid oldu. Simdilerde Kurtulus Savasi diyorlar. Biz nicin savastik ki? islamiyetten, Kur’andan, imandan, edepten, terbiyeden, huzurdan kurtulmak icin mi? Yoksa gavurlardan kurtulmak icin mi? Yazik olmadimi 500 000 vatan evladina? Onlarin, aileleri, cocuklari, akrabalari yok muydu? Komünizmi ve Rus Atom Gücünü Müslümanlari yani bizleri bekci olarak bitirdiler.
  Simdi islamiyeti ve Rusyaya karsi yetistirdikleri imanli Müslümanlari, yavas yavas farkina vardirmadan, vur kac teknigiyle dinsiz, imansiz, uyduruk Hristiyan, Yahudi Hristiyanligi Yahovaci, kedi köpek fare gibi börtü böcek herseyi yiyen Budist yapmaya basladilar!
  Danimarkalilar hizla Müslüman oluyor. Bizler ise hizla gavur oluyoruz. Dügünlerimiz, her seyimiz gavurca! Danimarkalilar ise melek gibi, imanli, Kültürlü, bilgili. Yüce islamiyeti, Kur’ani, Hadisleri, ilmihali, islam fikhini, hatta bizim hic bilmedigimiz, gercek yakin tarihimizi bile mükemmel biliyorlar! “Sule Yüksel Senler” gibi “Bize ne oldu?” deyip hemen hastaliklarimiza bir derman arama vaktidir simdi.
  Danimarka ve Avrupa, escinsellerle dolu Dünyanin en bozulmus ülkeleridirler. Dün Urban ve 24 Timer gazetelerinde bir bas haber gördüm. Kiz kardesler ve Kiz kardeslerle erkek kardeslere cinsi münasebet serbestligi istiyorlardi. Avrupa böyledir.

  Muzaffer Alev Kopenhag http://www.esir.webbyen.dk

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s