Yüksek imanli kizimiz Seda,

Yüksek imanli kizimiz Seda, Haziran 2006 :

1920 yillarinda gavurlar cok fazla müslüman öldürmüsler. Her ülkede yüzbinlerce ve milyonlarca müslümani öldürmüsler. Dün aksam (haziranin ilk haftasi 2006) Danimarka televizyonu bahsetti. Liberya (Liberia) devlet baskani yeni 400 bin kisiyi öldürmüs. Danimarka Devleti, Danimarka da, isvec ise isvecte hapis yatmasini istiyor. Kimbilir ne cikarlari olacak. Kimbilir Liberya ya daha ne oyunlar oyniyacaklar. Batililarin isi katillik ve teröristliktir. Türkiyeden dönerken Danimarka Hava alaninda pasaport kuyrugunda beklerken müslüman olmus bir isvecli kiza bu durumu anlattim. Bana isvecin bu katilligini bildigini, daha pekcok katilligi oldugunu söyledi. Allah bu yeni müslüman isvecli kardesimizden razi olsun. Diger sefkatli isvec ve Danimarkalilara da uyanmak nasip etsin. Yoksa yakinda milyonlarca müslümani acimadan öldürecekler veya birbirlerine öldürtecekler.

Su anda film cevirir gibi müslüman soykirimi yapiyorlar. Avrupa halki gibi biz müslümanlar da saf saf seyrediyoruz! Ama kendilerini melek gibi iyi ve sucsuz gösteriyorlar. Siyonist Yahudiler ve zalim haclilar cok yalancidirlar. Hic insanlik duygulari yoktur.

Siyasal bilgiler (statskunskab) mezunu bir kürt kardesimiz ilyas anlatti; Afrikada Rwanda da batililar birgün ögleden sonra Huti ve Tuti kavimlerini birbiriyle savastirarak 800 bin zenciyi öldürtmüsler.

Dünya yi insan mezbahasi tiyatrosu yapmislar. Devamli her sene milyonlarca müslümani öldürüyor, sakat birakiyor ve hasta ediyorlar. Silah ve ilac satiyorlar. Teknik esya, beyaz esya, araba gibi endüstri mallari satiyorlar. Katillikten cok para kazanip cok zengin bir hayat yasiyorlar. Müslüman ülkelerinin üretim yapmasini yasak ediyorlar. Müslümanlara Koka kola fabrikasi actirip suyu petrol fiatina satiyorlar. Cok para kazaniyorlar. Müslüman ülkelerinde ki ve Avrupada ki müslümanlarin problemlerini batililar cikariyorlar.

Amerikadaki 5 milyon Yahudi, israildeki 6 milyon yahudi, dünyanin cesitli ülkelerine dagilmis olan yahudiler, Amerikalilar, Bati Avrupalilar birlik ve beraberlik icinde müslümanlari ve islamiyeti yok etmek istiyorlar.

Batililar seninde anlattigin gibi o kadar cok ahlaksizlasip bozuldular ki belkide huzur bulmak icin müslüman olabilirler. Iste batililarin müslüman olmalarinin önüne gecmek icin , dünya gavurlari islamiyeti ve müslümanlari kötülüyorlar, 1920 lerde yaptiklari gibi müslümanlari öldürmek, susturmak istiyorlar. Zavalli müslümanlarin silahi yok. Islam düsmani Gavurlarin silahi cok. Imkansizliktan, caresizlikten beline bomba baglayip patlatan imanli müslümanlardan cok korkuyorlar. Intihar komandolari caresizlikten kendilerini havaya ucuruyorlar. Onlar olmasa bizleri simdiden öldürecekler. Cünki müslümanlarin silahi yok ve ahlaksizlastirildilar. Kuvvetleri kalmadi. Son 90 sene icinde birliklerini de bozdular müslümanlarin.

Yine ilyas’a sordum; Danimarka da hangi gazeteler Yahudi Gazetesi diye. Cok kücük bir Isci gazetesi varmis onun haricinde bütün gazeteler Yahudi Gazetesiymis. Yahudiler bütün dünyada müslümanliga karsi ve para kazanmak icin ahlaksizligi tesvik ediyorlar insanlari.

Turkiyemizde Yahudilerin, Amerikanin ve Avrupanin kontrolündedir. Türkiyemizde 40 000 civarinda normal Yahudi ve 1.5 milyon Selanik Dönmesi “Sabatayci” türk isimli gizli Yahudiler vardir.

Internette “sabatay mehmet sevket eygi” aramasini yaparak okursan cok bilgi edinirsin.
Cok sabirli olup gayretli müslümanlar olmaliyiz.

Senin derslerini calisip bir meslek alabilmen cok iyi olur. islam düsmani Gavurlar, Müslümanlarin devletlerini ele gecirip, sistemlerini bozduklari icin müslümanlar cok zor durumlarda kaliyorlar. Sabredecegiz. Insallah Yüce Allah mükafatimizi verir. Ayet ve hadisler de verecegini okuyoruz. Yalniz Allahin Vaadi mesela Canakkale Savasinda oldugu gibi iyi müslümanlaradir. Gavur gibi yasiyan aptal müslümanlara veya gavurlarin aptallastirdigi salaklara degildir!

Mübarek kizimiz,

http://www.wakf.com dan “aktiviteter” i tiklayip 15 günde bir islami toplantiya gidersen, ayni zamanda evinize yakin bir adresteki Fethullah Hocanin Dershanelerine gidersen, Wafa Pedersen’den nerelerde islami toplanti yapildigini sorup o toplantilardan birine gidersen cok huzurlu olursun. Wafa (vefa) isimli mübarek Fasli kardesimiz bana, Tåstrupda ve Brøndby de islami toplantilarin yapildigini söylemisti. Tabii sizin su anda nerede yasadiginizi bilmiyorum. Cevrenizden sormalisiniz.

Yolda karsilastiginiz bas örtülü Danimarkali ve diger milletten kizlari durdurarak bildigi bir islami toplanti ve dersin olup olmadigini lütfen sorunuz. Cesur ve gayretli olmak gerekiyor. Insallah bizler ahiret imtihanini kazanan kullardan oluruz. Aslinda biz farkinda degiliz islamiyet bizleri pekcok hastaliktan, dertten ve belalardan koruyor. Islam dini icin sigara icmeyen bir müslüman bile son derece büyük bir beladan kurtulmus oluyor.

Bir danimarkali gencle sohbet ediyoruz. Babasi Grönlandli ve Papazmis. Oglu Hans`e, ölmeden önce, müslümanlar inancli ve imanli olduklari icin ruh hastasi olmuyorlar. Avrupalilar cok stresli ve deprasyonlu, hasta oluyorlar, hristiyanlar da imanli olurlarsa hasta olmazlar, diyor. Aslinda Romali Krallar tarafindan yalancilik üzerine yönlendirilen Hristiyanlik bitmistir artik. 1920 yillarinda yaptiklari gibi milyonlarca müslümanlari öldürüp yeni bir yalancilik düzeni, hirsizlik ve katillik medeniyeti kurmak istiyorlar.

Müslümanlarin uyanik olmalari, oyuna gelmemeleri bilakis Danimarkalilara güzel örnek olup onlarin müslüman olup dogruyu ve huzuru bulmalarini saglamaliyiz. Bakin size bir örnek veriyim. Peygamberimiz Hz. Muhammed s.a.v) in vefatlarindan hemen sonra arkadaslari yasli Sahabelerden bir kismi deve ve atlarla Cinlileri müslüman yapmak icin Cin e gitmisler. icabinda savasmislar. Hui kavmini müslüman yapmislar. Cinde 40 milyon müslüman varmis!

Gecen gün Cinli bir diplomat televizyonda söyledi. Peygamberimizin arkadaslarinin mezarlari Cindedir. Sahabelerin bir kismi 4000 kisilik islam ordusu ile kuzey Afrikayi feth edip ispanyaya gitmis. Ispanyayi feth etmis 700 senelik dunyanin en buyuk medeniyetini kurmuslar 7. Asirla 14. Asir arasinda.

Cahil Avrupalilar bütün bilgileri ve ilmi buradan (Endülüs islam medeniyetinden) almislar. Diger bir kisim Sahabiler en büyük Super güclü devlet Bizansin Bassehri istanbula gelmisler. iclerinde 90 küsur yasinda Sahabi Eyüb El Ensaride var.

Peygamberimiz Mekkeden Medineye hicret edince Medineliler evlerine davet ettiler. Kimsenin hatiri kalmasin diye devem kimin evinin önünde durursa o kardesimizin misafiri olacagim demisti. Deve, Eyüb El Ensarinin evinin önünde durmustu. Eyüb El Ensari Cihad icin at üstüde gittigi istanbulda vefat etti. 700 sene sonra istanbul fethedilince Fatih Sultan Mehmed zamaninda Fatihin Hocasi Aksemseddinin kerametiyle mezari bulundu. Eyüb Sultan Türbesi ve yanina Eyüb Sultan Camii insa edildi(yapildi). Istanbula gidince muhakkak ziyaret etmelisin. Hatta diger Camileri de gezmelisin. Evliya Celebinin istanbul Camileri hakkinda hatiralari Danimarka Kütüphanesinde var.  Unkapanin da seyahat rüyasini gördügü caminin yürekler acisi perisanliginida görmelisin. Caminin bakimini yapacaklarina kapatmislar. Hirsizlar girmisler esyalarini calip tarihi duvarlardaki kiymet bicilmez cinileri calmak icin parca parca etmisler. Ecdadimiz Camilerin yanina dükkanlar yapmis gelirlerini camilere vakfetmis ki kiyamete kadar paraya ihtiyaci olmasin diye . Hatta tarlalar ve binalarin gelirlerini camilere tahsis edip vakfetmis. 1923 de kurulan idare; vakif gelirlerini alip camileri öksüz birakmis. Hatta Fatih sultan mehmedin meshur vasiyetinde; Büyük Muhammed Fatih :

– kim benim camilerimi baska bir iste kullanirsa Allahin ve meleklerin laneti onlarin üstüne olsun, demistir. Internette ”Fatih sultan mehmedin vasiyeti” ni ariyarak vasiyetin tamamini lütfen okuyunuz.

Müslümanlar gemilerle Kipris a sefere (savasa, cihada) gidiyorlarmis. Peygamberimizin Cok Yasli Halasi ne olur beni de cihada götürün islam Askerlerine yardim ederim demis. Kücük Gemilerle gitmisler. Hala Hatun kibris da vefat etmis. Mezari Lefkosedeymis. Internette ”hala hatun” diye ararsan okuyabilirsin.

Gonca (Gülsel Alev) Teyzen Kiprisli ve Hala Hatunun soyundan geliyor. Kiprisli ”Seyh Nazim” da Ayni soydan geliyor. Borazancibasi ve Ya Allah Pembe sülalesinden geliyorlar.

Simdi size soruyorum? Danimarkadaki müslümanlar Danimarkalilara örnek olabiliyorlar mi? Müslüman gibi yasiyabiliyorlar mi? Birakiniz Danimarkalilari kendi öz evlatlarina islamiyeti ögretmek veya ögrettirmek icin samimi bir gayret gösteriyorlar mi? Hepsinin cocuklarinin veya torunlarinin burada ahlaksiz Hristiyan veya Azgin islam düsmani Gavur olacagini bilmiyorlar mi? Para kazanmayi cok iyi bildiklerine göre Allah onlardan sormiyacakmidir? Hatta Hristiyanlar bile kendilerinden davaci olmiyacaklarmidir. Bizi nicin islamiyetten haberdar etmediniz, yanlis yasayip, yanlis isler yaptiniz diye!

Sen degerli kizimiz vaktini hep okumakla ve okuyan kiz kardeslerinle beraber gecir. Internetten Dost fm, Akra fm, Marmara fm, Moral fm, Burc fm gibi radyolari ve Dost tv, Hilal tv yayinlarini seyretmeye gayret et.

 Mesela simdilik hergün “Haber Vaktim” sitesin de, Yavuz Bahadiroglu ve http://www.milligazete.com.tr de Mehmet Sevket Eygi isimli yazarlari oku. Diger yazarlarla da ilgilen. Böylece bilgin ve kültürün artar. Ahlaksizlik ögreten müzikleri dinlemiyorsunuzdur. Eger müzik dinleme ihtiyaciniz olursa ismini verdigim radyolardaki gibi islami bilgiler ögreten ve islami heyecan veren müzikleri dinleyiniz. http://www.ravda.net ve http://www.ankebut.net sitelerini deneyiniz. Veya ”islami müzik ezgiler marslar” aramasini yapiniz.  www.ilahilerdinle.net isimli güzel bir site var.

Cevrenizdeki Gavur gibi yasiyan cehennem yolcusu aptal müslümanlar sizi üzmesin. Danimarka devletinin yaptigi islam düsmanliklari da sizi üzmesin. Müslümanlar olarak bize tas atanlara gül atmak mecburiyetindeyiz. Cünki biz müslümaniz. Müslüman demek melege benziyen insan demektir. 1400 sene böyle olmus, kiyamete kadarda böyle olacaktir. Insallah Ahiret imtihanini kazananlardan oluruz. Birakalim islam düsmani gavurlar televizyonlarla cocuklarimizi, genclerimizi, hatta yaslilarimizi ahlaksiz salaklar yapsin. Okullarla dinsiz yapsin. Onlar vazifesini yapiyor. Tarih boyunca yaptiklari gibi yikip tahrib ediyorlar. Bizim vazifemiz hizla tamir etmektir. Yikmak kolay ama yapmak zordur.

Düsününüz ihtiyar Sahabeler at ustunde Cin`e, ispanyaya ve istanbula savasmaya, cihad etmeye icabinda aylarca yürüyerek islam mesajini ulastirmaya gitmisler. Sehid olmuslar, gazi olmuslar. Dünyayi huzura kavusturmuslar. Gayri müslimlere bile Adaletli davranmislar. Serefli, dogru, imanli, mert, sadakatli bir hayat yasamislar. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed gibi adeta ”yürüyen bir Kur`an” gibi örnek olmuslar bütün dünyaya.

Bediüzzaman Said Nursi ”gözünü kapayan kendine karanlik eder” diyor. Cevremizdeki gözü islamin nuruna (isigina) kapali müslümanlar ve gayri müslimler aptallik edipte islami bulamazlarsa sadece kendilerine karanlik yaparlar ahireti. Allaha sonsuz sükürler olsunki bizleri imanla sereflendirmis. Insallah son nefesimize kadar imanimiz eksilmez bilakis dahada güclenir.

Kendilerini iyi müslüman olarak yetistiren kiz ve erkek kardeslerimiz evlenecekleri zaman en dindar en iyi müslüman olani tercih etmeliler. Peygamberimiz bir Hadisi Seriflerinde;

”- insanlar esinin güzelligi, asaleti, zenginligi ve dindarligi icin evlenir. Sizler dindar olan esleri seciniz.” buyurmuslardir.

Islamiyete uymiyan müslümanlar basari ve iyi cocuklar beklememelidirler. Önce islami gerektigi gibi yasayip, sonrada dünya ve ahiretdeki neticelerini görebilecegiz. Aptal ve sözde acikgöz müslümanlar, dügünlerde kadin erkek karisik hoplayip ziplayip, Yahudi televizyonlarinin ve gazetelerinin ahlaksizliklarina inanip gavur gibi yasayip, gavur gibi asik filan olup, islamiyeti seytanca kendilerine uydurup, mübarek müslümanlara gerici, yobaz, terörist deyip, kiz erkek beraber gezip de, yüce islamiyet nasilmis diye arastirmazsa, korkarim ahirette cevresindekilere ve gayri müslimlere kötü örnek olmak sucundan da cezalandirilacaklardir.

Allah bizden dogruluk, samimiyet, ihlas ve mertlik istemektedir. Bu dünya imtihan yeridir, ahiret mükafat yeridir. Ne mutlu imtihani kazanmak icin bu dünyada melek gibi olmaya calisan sabirli, gayretli, samimi, dogru, dürüst müslümanlara. Danimarkalilara güzel örnek olmak isteyenlere.
Imanli kardesim size yüce Allahtan basarilar diliyorum. Allaha emanet olunuz.            Muzaffer Alev…

Müslüman Karikatürist Vehip Sinan Belgeseli: 

http://www.dailymotion.com/video/xceyxc_vehip-sinan-belgeseli_people

 

Cooook eskiden Afrikada bir Zenci kavim (Irk), Beyazlari yani avrupalilari pisirir, yer, sonrada alkislarmis! Simdi Beyaz insanlarda, cok zengin olmak  icin her sene, gizlice, hileyle milyonlarca sucsuz insani aldatarak acimasizca öldürüp, kanli terörist basarilarini alkisliyorlar! Müslüman ülkelerine (sömürge) demokrasisi götürecegiz hilesiyle, 1920 den beri  her sene milyonlarca müslümani öldürüyorlar, sakat ve hasta ediyorlar, cesitli hastaliklar yayiyorlar. Müslümanlari seytanca ahlaksiz yapip cinsi hastaliklarla perisan ediyorlar. Müslümanlarin alkislama gibi bir kültürleri yok. Müslümanlar alkislamazlar. Müslümanlar begendikleri bir seye Allahu Ekber, Masallah, Elhamdülillah der, Allaha tesekkür ederler. Gavurlar 1429 senedir Müslümanlara karsi devam ettirdikleri kanli saldirilara daha tehlikelisini eklediler. 1920 yilinda dünyadaki bütün Müslümanlari esir ettiler. Generallerini satin alarak veya ölümle korkutarak ajan, casus olarak kullandilar. Komünizme karsi savastirmak icin kendi kurduklari Müslüman devletlerin baslarina casus Saddamlarini, krallarini, baskanlarini, generallerini getirdiler. Size demokrasi ve medeniyet getirecegiz yalaniyla 90 sene hile ve gizli oyunlarla, sadece ahlaksizlik, hirsizlik, aclik, gözyasi, ölüm getirerek, Müslümanlari ic savaslarla savastirdilar. Gizli hilelerle Müslüman Ülkeleri birbirleriyle savastirdilar. Silah, ilac ve endüstri mallari sattilar. Petrollerini, gazlarini, madenlerini, ahlaklarini, imanlarini, herseylerini caldilar. 90 senedir, her sene milyonlarca Müslümani gizli tiyatro ve senaryo savaslariyla öldürdüler, sakat ettiler, hasta ettiler, hastalik yaydilar, ac biraktilar ve aglattilar. Böylece 1920 yilinda katil ve vampir gavurlar yani islam düsmanlari, zulümlerine daha tehlikeli bir savasi eklemis oldular. Modern kolonializim, gizli sömürgecilik, gizli tiyatro ve senaryo saldirilari ve savaslari. Münafikca yapilan bu hileli saldirilarla Müslümanlar aldatildilar, düsmanlarini göremediler. Rezil ve perisan oldular. Su anda camiye giden Müslümanlar bile azgin gavurlar gibi dindar Müslümanlara, kuduz köpekler gibi azginca saldirmaktadir! 100 sene önceki ecdadlari görseler bugünki Müslümanlara Müslüman demezler! Bugünki Müslüman torunlar ise asla o yüksek Müslüman ecdadlarini anliyamazlar! Cünki modern kolonializim yani modern sömürgecilik 90 senede Müslümanlari kandirdi, uyduruk Müslüman yapti! Bu gidis nereye? Müslümanlar Uyanmazsa; cehenneme, rezillige, gözyasina, aglamaga, dinsiz ve uyduruk Hristiyan olmaga! Örnek Müslüman olmak, islamiyeti yasamak bütün dünyada seytanca yasaktir. ingilizin salaklastirdigi, dindar Müslüman kardeslerine düsman edilmis, gavur Müslümanlar! bu meseleyi anliyamazlar! Kafalarindaki 90 senelik ingiliz senaryosu, igrenc odun yiginlarini cöpe atip, Bismillahirrahmanirrahim deyip Danimarkali Müslümanlar gibi yeniden Müslüman olmadikca.    Müslüman Kardeslerimi yeni Danimarkali Müslümanlar gibi islamiyeti arastirip yasamaya calismaya davet ediyorum!  Aksi takdirde cok kötü, Afganistan ve Iraktanda kötü perisanlik, kapida hepimizi bekliyor!            Muzaffer Alev…  11/01-2008 Ishoej – Kopenhag

 
ALLAHIN OSMANA VERDIGI DEVLET       Osman Öztunc:  Ezgi
 good.gifclapping.gif
 
 

Gonca Gülsel Alevin yazdigi “Danimarkali Gelin” Filmi:
 
 
 
Asagidaki adresi tikliyarak Gonca Gülsel Alev`in; Nü Kenan Pasanin Adanada, Profesörlere “Kurani okudum, basörtüsü yok”  diye konusmasi üzerine, aglayarak yazdigi Danimarkali Gelin Filminin nicin ve nasil yazildigini okuyabilirsiniz!                   Gonca Gülsel Alev,  Sule Yüksel Senlerin kiz kardesidir:   http://www.esir4.webbyen.dk/
 good.gif clapping.gif
Allahin Osmana verdigi devletle dünya mamur olacak!     Osman Öztunc – Ezgi
 
istiklal Harbinde Basörtülü, Cennet Ehli, Osmanli kadinlari:
Gencler, son Hak din Yüce islamiyeti ve dogru yakin tarihinizi ögrenmek icin arastirmalar yapiniz. Dindar ilim sahibi Hoca efendilerle ve Hoca Hanimlarla görüsünüz. Osmanliyi yikmak icin “Sabatay Sevi” Yahudisinin 300 sene evvel kurdugu “Selanik Dönmeleri” “sabataycilik” konusunu iyi ögreniniz.   internette – sabataycilik mehmet sevket Eygi – aramasini yapiniz. Sabataycilar gizli Yahudi Türklerdir. Osmanliyi yikmislar ve islamiyetin ve Osmanli torunlarinin en büyük düsmanidirlar! Gizli calisirlar! Büyük Osmanli Padisahlarimiz vatanimizi satmadilar. Sultan Vahideddin Han vatanimizin Kahramanidir. Kurtulus Savasini Sarayinin ve kendinin bütün paralarini vererek baslatmistir! Kahraman ve fedakar Osmanli Kadinlari Gavurlarin isgal ettigi istanbul ve civarindaki cephaneleri kagnilarla cepheye ve Kastamonu yoluyla Ankaraya tasimistir. Dogru yakin tarihimizi arastirip dindar bilgili büyüklerinizden ögrenmelisiniz. 1968 yillarinda Necip Fazil; “Vatan Kahramani Sultan Vahideddin Han” kitabini yazmistir. Padisahlarimiz ve aileleri Türkiyemizden kacmadilar. Atildilar yani Kovuldular. Bu mevzuuyu yazmak yasaktir. Gercekleri gizlice arastirarak ögrenmelisiniz! ingiliz gavurunun müslüman ülkelerini, kendi sözde müslüman genaralleriyle, askerleriyle ve saddamlariyla 90 senedir nasil ezdigini, milyonlarca müslümani her sene nasil öldürdügünü, sakat biraktigini, hasta ettigini, kandirdigini, ilac, silah ve endüstri mallari sattigini  cevrendeki camilere gelen bilgili müslümanlardan ögrenemezsen lütfen yolda gördügün melek gibi islami kiyafetler icindeki Danimarkali müslümanlari durdurarak sorup gercekleri ögrenmelisin! Dünyaya hakim olan Siyonist Yahudi televizyonlarina, radyolarina, gazetelerine, kitaplarina, okullarina, filmlerine inanmamalisin! Aldigin esyanin iyi müslümanlar tarafindan imal edildiginine dikkat ediyor musun?
good.gif clapping.gif
Osmanli Padisahlarinin Resulullah Sevgisi
http://www.youtube.com/watch?v=Zro4eRGo4mY 

Gazi Amca Canakkale Savaslarinda,     
Duvarin arkasina saklanan gavurlar bizi gavur yapacaklar! https://islamidavet.wordpress.com/gazi-amca-canakkale-savaslarinda/  

 
  Danimarkali üniversite ögrencisi “Anne” nasil müslüman oldu?  (Berlingske tidende gazetesinden)
 
Danimarkada ve istanbulda Ramazan Ayini yasamak?    Aysenur Alev                                                   http://www.risale-inur.org/yenisite/moduller/haber/index.php?sid=29   www.bizimaile.com
 good.gifclapping.gif
  Danimarkali Yeni Müslüman kizlar Alanyada: Lütfen okuyunuz!  5 vakit namaz kiliyorlar! http://yenisafak.com.tr/Aktuel/default.aspx?t=09.02.2008&i=98720
 
Nureddin Yildiz: Genclerin Yetistirilmesi:  http://hayatrehberi.sosyaldoku.com/genclerin-derdi-ne/
Click here to find out more!Click here to find out more!
 
Click here to find out more!Click here to find out more!

 

 

 
Click here to find out more!Click here to find out more!

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s