Danimarkali Hanimla evlenmek istiyen kardesimize:

> Subject: Besked fra website i webbyen.dk
> From: ……..@hotmail.com
> Date: Tue, 6 Jan 2009 13:48:07 +0100
> To: muzafferalev@hotmail.com
>
> Navn: mehmet   …..
> Adresse: ist.
> Email: ……..@hotmail.com
>
> Besked:
> selamün aleyküm,
> ben istanbuldan yazıyorum…sitenizi tesadüfen gördüm,..ben islamiyeti seçmiş bir danimarkalı bayanla evlenmek istiyorum…istanbulda yaşıyorum, iyi bir şirkette çalışıyorum, eğitimim vs..iyi…burdaki o yöndeki kişilerle kültürel olarak anlaşamıyorum.bu konuda fazla da çevrem yok….danimarkadakiler bana daha sevimli ve kültürlü geliyor…ordakilerle daha kolay anlaşıyorum….bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim…nasıl irtibat kurabilirim bu şekildeki bayanlarla…benle evlenecek ve istanbula yerleşecek….

 

 

Degerli Kardesim Mehmed,

Ve aleyküm selam.

 

Bu internette yazismak enteresan olmali.
 
Mektubunuzdan samimi bir kardes oldugunuzu düsünüyorum. Hangi mevzularda cevrenizdekilerle anlasamadiginizi yazmamissiniz.
 
Malumunuz Müslümanlarin devleti yoktur 1920 lerden beri. Avrupa, Amerika ve israil; 1920 lerden beri Müslümanlarla karagöz ve hacivat gibi oynamaktadirlar, alay etmektedirler. Aslinda tarihin hic görmedigi dehsetli, vahsi, igrenc bir soguk ve sicak savas sürdürmektedirler. Dünyayi daha fazla sömürebilmek icin, islamiyeti ve Müslümanlari dünyadan kaldirmak, en azindan felc etmek istemektedirler.
 
Müslümanlarin durumunu 2001 yilinda “vakit gazetesin de Mustafa Kaplan” cok iyi yazmisti da ben siteme eklemistim. Zannederim halen bu yazi  www.esir.webbyen.dk sitemde duruyor.
Amerika, Avrupa ve israil 2001 yilinda “2. pearl Harbour gibi, 11 Eylül de ikiz kuleleri seytanca yikmadan” bir hafta önce; israil’in Haretz Gazetesi yazariyla, Amerikada bir ropörtaj yapiliyor. Müslümanlarin durumu soruluyor. Haretz yazari söyle cevap veriyor:
– Müslümanlik yanmis, külleri kalmis!
 
2. pearl Harbour katilligi ile ikiz kuleleri yikarak,  Amerika Afganistani isgal etti.  Irak’in isgalinden sonra Suriyenin, Iran’in, Türkiyenin ve Pakistan’in isgali ve harabeye cevrilmesi ve isgali beklenirken, Filistinlileri katletmeye basladilar!
Esir Müslüman ülkeleri kuzular gibi kendi siralarinin gelmesini bekliyorlar.
 
Tabii Müslümanlarin katil ve acimasiz, kanli sömürgeci Gavur Efendileri, sadece sicak savas yapmiyorlar. 1920 yillarindan beri ayni zamanda gizli ve acik, igrenc soguk savaslarla bütün Müslümanlari yavas yavas farkina vardirmadan islam düsmani, islamin yüzlerce bütün yüksek degerlerinin düsmani yapiyorlar.
isin garib tarafi, beyni gizlice ve seytanca, yalanci, hileci gavurlar tarafindan 1920lerden beri, yikanan Müslümanlar, siddetle, Müslüman veya en iyi Müslüman oldugunu iddia ediyorlar!
 
Bu zamanda avrupali veya Avrupada yasiyan Müslüman olmak,  esir Müslüman ülkelerinde Müslüman olmaktan zor. Zira Avrupa Devletleri kendi halklarinin Müslüman olmamasi icin akil almaz gizli-acik, ön calismalar yapiyor. Bu durum yeni degil 1920 lerden beri devam ediyor.
 
Gercek katil Avrupayi, Türkiye ye yahudi Medyasi anlatmiyor. Hürriyeti olmayan Türkce islami televizyonlarda anlatamiyor. Ayni Avrupada ki Muhterem Diyanet imamlari gibi. Bir kelime bile islami bilgi ögretemezler Avrupada ki zavalli Türkiyeli nesillere. Ama ayni cocuklar 9-10 sene her hafta 2 saat Hristiyanlik dersi alir ve islamiyete karsi gizlice beyinleri yikanir!
Mecburiyet olmadigi halde, Türkiyeli anne ve babalar, okullarin gönderdigi Hristiyanlik Dersine girmesi icin istenen kagitlari imzalarlar. Onuda (Hristiyanligida) ögrensin derler. Bir kelime islamiyet hakkinda bilgisi olmiyan zavalli Müslüman yavrulari, Uyduruk Hristiyanligi ögrenirler!  islami grublarin icinde casuslar oldugu icin onlarda ögretemezler islamiyeti yavrularimiza. Zira hemen onlara verilen müsade ve yardim geri alinir. Mesela Danimarka Devletinin Danimarkada ki islami 160 gruba, gecen sene en son verdigi 70 milyon Kron’u hatirliyorum. Gazetelerinden biri veya birkaci yazarsa haberim oluyor. Cevremdeki Müslümanlar uyuyorlar veya uyutuluyorlar. 

Avrupanin gizli islam düsmani gücleriyle, Müslüman ülkelerinin ve Türkiyenin gizli gücleri islamiyete, Müslümanlara ve Müslüman yavrularina karsi, beraber calisiyorlar. Sonunda Müslüman gencleri aglatiliyor ve rezil rüsva ediliyor. Müslüman kizlar agliyor, erkekler agliyor.
 
Bilhassa imanli ve kültürlü kizlarimiz perdenin arkasinda oturmus islami bir kitap okurken, evlenebilecegi bir imanli genc bekliyor. Fakat maalesef bu hayal gerceklesmiyor! Nicin? Cünki batililara esir olan imanli erkek genclerimizin kafalari bile seytanca karistirilmis. Ecdadinin yüksek islami Degerleri calinmis. Batili ahlaksiz, namussuz, Firavun, katil sömürgeci haydutlar genclerimize en güzel örnek olarak tanitilmis. Bu genclerimiz imanli bile olsalar yani bir veya birkac islami gruplardan uzun senelerdir islami ders ve terbiye almis bile olsalar, maalesef keferenin beynine soktugu yanlislar, bu genclerimize yanlislar yaptiriyor.
 
Ben acizane 1963 ten beri Risale i Nur hayrani aciz bir kardesinizim. Cevremde ki binlerce Türkiyeli perisanlik ve cahiliyyet icindedir. 1984 den beri Diyanet Camileri ile kandirilmaktadirlar.

Muhterem Diyanet imamlari caresiz ve atilmamak icin islamiyeti ögretememektedirler. imamlari hemen Türkiyeye gönderiveriyorlar. Yüksek tahsilli ve ilim sahibi imamlar namaz kildirma memurlugu yapiyorlar sadece. Tasavvufla ilgilenmedigim halde, Tekkelerin acilmasini ve imanli alimler tarafindan idare edilmesini arzu etmekteyim. Zira tekkeler, Büyük Selcuklu ve Büyük Osmanli iman Devleti kontrolunda,  usta cirak usuluyle, yüksek degerlere sahip, on binlerce yüksek iman ve irfan sahibi Müslümanlar yetistiriyorlardi. En basarililari devlet islerinde vazifelendiriliyorlardi. Rus ve Avrupa Gavurlari devamli saldirdigi halde, Osmanli tokadini yiyip, bir zaman olsun uslaniyorlar ve dünya huzur icinde oluyordu.
 
islami grublar icinde yetismis Risale i Nur Talebesi, Fethullah Hoca Efendinin talebesi, Haci Süleyman Efendi Talebesi, Mahmud Hoca Efendi talebesi, Tasavvuf ehli bir kiz kardesimizle evlenmeniz mümkündür. Cünki bu islami grublar bir hayli dindar genc kizlar ve erkekler yetistirdiler.

Siz kendinizi nasil yetistirdiniz? Cevrenizde ki arkadaslarinizi hos görmeniz lazim. Maalesef Komünizmin yikilisiyla dünyada denge kalmadi. Osmanlinin son 200 senesi gibi, devamli, merhametsiz, gizli katil keferelerin saldirisi altindayiz.
 
Bu sartlar altinda insallah yakinda islami bir yuva kuracaksiniz. imanli “Bir inci Dilara” “Kücük Sugra” gibi evlatlar yetistireceksiniz. Bunu yapabilmek icin en bilgili imanli kültürlü bir es arayiniz lütfen. Yahudi medyasinin güzellik oyunlarina kanmayiniz. Ölümlü dünyada yasiyoruz. Bu zor sartlar altinda islamiyeti yasamaya calismak mecburiyetindeyiz. Müslüman olmak, Osmanlidaki gibi kolay degil bu zamanda.
 
Kapitalizmin soguk savasinda, Sovyet Rusyayi korkutmak icin, Müslüman Kolonilerinden Avrupa ya getirdigi cahil milyonlarca Müslümanlarin icinde, 5 milyon Türkiyeli Cahil Müslüman da var. Simdi bunlari hep birden ani olarak geri göndermeyi istiyorlar. Bu cahil birakilan Müslümanlar, zamaninda Türkiyede yetistirilmis ve gavur olsunlar diye Avrupaya gönderilmisler. Gavur olmiya basladilar. Hepsinin cocuklarinin veya torunlarinin gavur olacaklari kesin gibi gözüküyor. Bu dehsetli hileli durumlari sadece samimi derin arastirma yapabilen Müslümanlar anliyabiliyor.
 
Bir Danimarkali veya Müslüman göcmenin, Müslüman olabilmesi dünyanin en zor isi olmus. Zira Müslümanlarin hayati hic islamiyete uymuyor. islamiyete kötü örnek oluyorlar.

Müslümanlarin yakin tarihlerini Müslümanlar yazmamis. Zavalli Müslümanlar birbirlerine düsman edilmisler. Anne-baba, kari koca, akrabalar, cocuklar, genc erkekler  genc kizlar, Müslüman devletler, islami grublar birbirlerine düsman edilmisler.
 
Müslümanlar, seytanca yüce dinlerine ve serefli tarihlerine düsman yetistirilmisler.
 
Mesela, Osmanlidaki birlik ve beraberlik ruhu yok edilmis. Müslümanlarin kafalari karistirilmis. Her kafadan bir ses gelmeye baslamis.
 
Dünyaya hakim, Yahudi ve hacli okullari, Televizyonlari, Radyolari, Gazeteleri, Dergileri Türkce olarak Türkiyelileri de ruh hastasi yapmis. Ülkemizi komik cahil Profesörlerle ve Üniversite Mezunlariyla doldurmuslar. Bunun sonunda ancak batililarin baslatacagi dehsetli kiyamet  ve cöküs manzaralari beklenebilir.
 
Danimarkali Müslümanlar cok zavalli durumdadirlar. Avrupadaki dogustan yani orta dogulu Müslümanlar perisan durumdadirlar. Cünki Müslüman Devletleri yoktur.
Zor zamanda yasiyoruz. Bütün degerlerimiz alt üst edilmis.
 
Siz eger basarabilirseniz yine Türkiyemiz de dindar bir es arayiniz. En dindar, bilgili, kabiliyetli ve kültürlü olanini arayiniz. Artist aramayiniz. Bir Müslüman olarak problemli olmamiz gayet normaldir. Selcuklular ve Osmanlilar halkinin huzuru icin cirpinmislardir. Kefere alemi bizim huzurlu olmamizi istememektedir.
 
Su anda Batililar ruh hastasi olmuslardir. Batililar Müslümanlarida ruh hastasi yapiyorlar ki, huzuru arayan batili gencler, kötü örnek Müslümanlari görüp islamiyetten kacsinlar! Batili sömürgeci devletler, gizli gücler kendi halklarinin Müslüman olmamasi icin hergün akil almaz seytani tiyatrolar oynuyorlar. Hatta melek gibi Müslüman Danimarkali yeni Müslümanlari, islamiyetten vazgecirmek icin trilyonlarca euro harciyorlar.

Eger Danimarka Televizyonundaki radyolarindaki ve gazetelerindeki islam düsmanligini bir görseniz bu insanlarin halen nasil Müslüman kalabildiklerine sasarsiniz. Aman Allahim meger Avrupa ne seytanmis da bizler kandirilmisiz, uyutulmusuz!
 
Selam, hürmet ve dualarimi gönderiyorum.  Aciz Kardesiniz Muzaffer Alev…   Kopenhag  6.01.2009

 

ÇAPRAZ ATEŞ: Liselerde Namaz kilmak yasaktir!

    http://www.youtube.com/watch?v=cs7gXz9tsdM&NR=1

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s