Rahmetli Timurtas Hoca Efendiyi dinleyelim!

Genc Kardeslerime ;
Ey bu yazdigim yaziyi sabirla okuyan kardeslerim, cevrenizdeki zavalli müsluman cocuklari ve gencligi sizin samimi yardimlariniza muhtac. Son dogru hak dini olan yüce dinimiz islamiyeti ögrenelim ve cevremizdeki genclige ögretelim.
Bilmiyorsak bu mevzudaki (konudaki) kitaplari, Cd leri, kasetleri, ve Vcd leri onlara ulastiralim. Rahmetli timurtas hoca efendinin kasetlerini ”Timurtas Hoca mp3” diye arayarak indirebilir ve dinliyebilirsiniz. Mümkünse hepsini dinleyiniz. Hatta bazi görüntülü kasetini bile seyredebilirsiniz.
Bu kasetleri ve diger bütün faydali yayinlari cevrenizde yayiniz, cevrenize azda olsa islami mesajlar veriniz. Islam düsmanlari güclü medyalariyla bizlere hergün yüzlerce mesaj vermektedirler.
Ne olur cevrenizdeki müslüman kardeslerinize aciyiniz. Ne olur samimi müslümanlara düsman olmayiniz. Gavurlarin oyunlarina gelmeyiniz. Nurcularda, Milli görüscülerde, Ülkücülerde, Menzilcilerde, Naksilerde, Kadirilerde, Fethullah Hocada, Mahmud Hocada, Rahmetli Esad Hocada iyidir. Sünni ve alevi – Kürd ve Türk kardesler el ele verelim. Haydi Canlar bir olalim, hakkin divanina duralim, gavurun oyununa gelmiyelim, birbirimize düsman olmiyalim. Gavurlari sevindirmiyelim. Büyük Selcuklu ve Büyük Osmanli gibi müslümanlari sevindirelim.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s