Danimarkali yeni Müslüman Sabina ve Sivasli Hadise

Danimarkali yeni Müslüman Sabina ve Sivasli düm düm Hadise!

Dün ögleden sonra, Kopenhag’in 17 km güneyindeki Hundige Semtinde tren istasyonunun yakininda, sirtinda okul cantasiyla karsidan gelen 16 yaslarinda bir kizi durdurdum.
– Selamin Aleyküm, Türkiyeli misiniz? Diye sordum.
– Evet, Türkiyeliyim, dedi gayet kibar, sessiz ve mahcub bir tavirla.
– Esir ve islami Davet isimli iki tane islami site hazirladim, site isimlerini herkese veriyorum, sizede verebilir miyim? Diye sorunca memnuniyetle kabul etti. Kibarligindan bu kizimizin imanli oldugunu anladim.
Yüce dinimiz islamiyetin bütün dünyada 90 senedir gizli ve hileli oyunlarla yasak oldugunu, Avrupa, Amerika ve israil’in birlik halinde, müslümanlara ve islamiyete karsi gizlice savastigini, televizyonlari, radyolari, gazeteleri, politikacilari, hatta okullariyla ve ögretmenleriyle hergün yüzlerce, binlerce, onbinlerce bütün dünyada yüce dinimize saldirdiklarini, cocuklarimizi kandirarak ahlaksiz ve dinsiz yaptiklarini, bu sebeple bizimde bu seytani saldirilara karsi uyanik olmamiz gerektigini söyledim.
– Kacinci sinifa gidiyorsun?
– 10. Sinifa.
– Hundige’de mi oturuyorsun?
– Evet, karsidaki evlerde oturuyorum.
– İsminiz ne?
– Hülya.
– Hülya, Hundige de hic yeni müslüman olmus Danimarkali kiz var mi? Yollarda Danimarkali müslüman kizlar görüyormusun? Bu kizlari gördügün de hic utanma, cekinme ve evine davet et. Peynir, zeytin, cay filan ikram et ve yüce islam dinini onlardan ögrenmeye gayret et. Danimarkali Müslümanlar islamiyeti cok güzel biliyorlar. Bizler, 90 senedir esir yani “slave” oldugumuz icin ögrenemiyoruz.
– Tabii Hundige de Danimarkali yeni Müslümanlar var. Hergün yollarda devamli Danimarkali Müslüman Kizlari görüyorum. Güzel basörtülerinden onlarin Müslüman olduklarini anliyorum. Benim sinifimda da bir tane yeni Müslüman Danimarkali kiz var. Hemde basi cok güzel bir basörtüsüyle örtülü. Ama bizim basimiz örtülü degil! Dedi üzülerek.
– Tamam iste o kizi evine devamli davet et. O da seni davet edecektir. Ne kadar sanslisin. İsmi ne sinifinda ki Danimarkali Müslüman kizin?
– İsmi Sabina. 6 ay önce Müslüman oldu. En yakin arkadasim Sabinadir.
– Öyle mi, ne kadar güzel. Hülya, Danimarkali Müslümanlar devamli her hafta sonu bir Arab camisine giderler, islami dersler alirlar. Sabina hangi camide ders aliyor biliyor musun?
– Kopenhag da bir camiye her hafta gittigini ve bütün hafta sonunu Danimarkali ve Arab Müslümanlarla gecirdigini söylüyordu ama merak edipte sormadim hangi cami oldugunu ve neler yaptiklarini.
– Hülya, bizi 90 senedir kandirmislar! Ne kadar acinacak durumdayiz. Sabinayla beraber her hafta sonu sende Kopenhag’a ayni camiye git ve Danimarkaca olarak yüce dinimizi ögren. Eger Annen izin vermezse, anne sende bizimle beraber gel dersin, ozaman izin verir.
– Annem hergün namaz kiliyor, izin verir.
– Bak Hülya her hafta gitmelisin, bir doktor 20 senede yetisir. Bir Müslümanda uzun seneler yüce dinimizi ögrenmeye gayret etmelidir. Sevgili Peygamberimiz, besikten mezara kadar ilim ögrenmemizi söylemis. Bu sebeple Danimarkali Müslümanlar hem islamiyeti tam biliyorlar, hemde yasiyorlar. Bizde onlar gibi olmaliyiz, degil mi? Sakin ihmal etme.
Hülyanin cep telefonu caldi. Annesi ariyordu. Annen merak eder hemen git seni tutmayayim, http://www.esir.webbyen.dk islami sitesinde anlayamadigin yerler olursa bilenlere veya e-mail ile bana sorabilirsin, dedim.

Degerli genclerimiz, dünya bir buhran geciriyor. Avrupa bizlere Televizyonlarda anlattiklari ve Türkiyede okullarda ögrettikleri gibi degil.
Avrupa, Amerika ve israil hatta Japonya, Rusya ve Cin ruh hastasi, katil, sömürgeci, terörist. Hic merhametleri ve insanlara karsi acima duygulari yok.

Düsününüz, dünyanin 40 Terörist milleti, 57000 askeri ve yüksek teknoloji silahlariyla 2001 yilinda, ikiz kuleleri Müslümanlar yiktilar yalaniyla, Afganistani isgal ettiler ve zavalli Afganli kardeslerimizi öldürüyorlar.
Afganistani harabe yaptiklari halde daha 15 sene daha savasip Afganistanda ilk islam devletinin kurulmasina mani olacaklarmis.
Avrupanin ortasinda bir islam devleti olmaz diye ayni terörist gavurlar yani 40 islam düsmani ülke, 70 senelik Komünizm belasindan kurtulan, islamiyet yasak oldugu icin islami hic bilmiyen, 800 000 zavalli Bosnali Müslümani Sirplara ve Hirvatlara ölü basina 500 ve 1000 dolar dagitarak öldürttü.

Yakinda Amerika 17000 asker daha gönderecek Zavalli Afganlilari öldürmeye.
O Afgan halkI ki: Avrupa, Amerika, israil ve diger 37 terörist ülkeyi Komünizmden kurtarmisti. 2 milyon Afganli ölmüs. 2 milyon yaralanmis. 10 milyonda yerdeki mayinlardan ölecekmis. (Google.com dan “2. Pearl Harbour, 11 Eylül” “11 eylül komplo” arastirmalarini yapiniz.)
Gavurlarin tesekkürü böyle oluyor demekki! Simdi Türkiyemizi kullaniyorlar, yakinda bizede tesekkür edecekler! Yani, Türkiyemizi isgal edip, Afganistan ve Irak gibi harebeye cevirecekler. Milyonlarca iyi Müslümani öldürüp, islamiyete düsman olanlari yeni yetisen nesillere kötü örnek olarak birakacaklar. 1920 lerdeki seytanligi tekrarliyacaklar.
Sonrada bizi zenci esirler veya Afganli kardeslerimiz gibi ac karnina calistirip Türkiyeyi insa edecekler.
Eger bu vahsi katliami yapmazlarsa; Avrupa, Amerika ve israil kendisi Müslüman olacak. Ama maalesef biz Müslüman olamiyoruz. Kukla gibi oynatiyorlar islam alemini ve Avrupada ki zavalli Müslümanlari.

Bütün dünya Müslümanlarini ve bizleri 90 senedir seytani hilelerle Karagöz ve Hacivat yapmislar. Bizi bize düsman yapmislar. Bizi gavurlara yani islam düsmanlarina dost yapmislar. Bizdeki silahlarin icindeki cipsler islam düsmani ülkelerindeki ucaklari, füzeleri ve tanklari dost olarak tanidiklari icin vuramiyorlar. Ama islam ülkelerini düsman olarak tanidiklari icin onlarin ucak ve tanklarini vurabiliyorlar. Zaten ucak ve tanklarimizin elektronik beyinlerinin tamirini ve bakimini israilliler yapiyor!

Büyük Selcuklu ve Büyük Osmanliyi hayalliyorum. Gizli, Yahudi Türkce televizyonlarinin “Sivasli Köy kizi Hadise Avrupayi salladi!” diye hergün bas bas bagirmasi beni perisan ediyor. Danimarka Televizyonu söyledi Türkce 700 uydu kanali varmis! Avrupadaki halkimiz bunlari seyrediyormus.

İlkokullarda 9-10 sene Haftada 2 saat Hristiyanlik dersi alan Türkiyeli cocuklara hicbir islami bilgi dersi verilemez. Camilerde de gizlice yasaktir. Kandirilan halkimiz hileleri bir türlü anliyamaz. İlk okullarda ahlaksizsizlik son senelerde hizlanmistir veya islamiyete karsi bilerek hizlandirilmistir.

Sivasli Köy Kizi Hadise Avrupayi sallamadi. Avrupa salaklastirdigi Müslüman ülkeleri salliyor. Yakinda hepsini Afganistan ve Irak’a benzetecek.
“Danimarka Efeste bir Tükce Hristiyan Televizyonu kurdu.” Her seyi hazir bekliyorlar. Ne hikmetse acilisini devamli geciktiriyorlar. Danimarka ve Türk basini haber vermisti. 24 saat türkce yayinla köylüleri ve gencleri Hristiyan yapacaklarini söylüyorlardi.

Danimarkali Yeni Müslüman Sabina 16 yasinda, Avrupali olan Sivasli köy kizi Hadise ise 23 yaslarinda. İkiside Müslüman! Ama aralarinda daglar kadar fark var!
Muasir Avrupa medeniyetine yetismek istiyenlerin istekleri buydu herhalde. Hadise gibi kizlar ve erkekler yetistirmek. Böylece Türkiyeyi Avrupa medeniyetine kavusturmak! Bütün yüksek degerlerimizi yok etmek!
Büyük islam alimi Bediuzzaman Said Nursi, 90 sene kadar önce, “Avrupanin islamiyete hamile oldugunu, Alemi islamin da, Avrupaya hamile oldugunu”, doguracaklarini söylemis.

Ey alemi islam uyan!.. diye “Risale i Nur” isimli 6 bin sahifelik kitablarinda dehsetli ikazlarda bulunmus. İnternetten aranip okunabilir. Bediuzzamanin kerametleri coktur.

http://www.tevhid.gen.tr/

tarihce-i-hayat/14808-

ey-alemi-islam-uyan/

Muzaffer Alev ishoej Kopenhag http://www.esir.webbyen.dk 28.02.2009

Reklamlar

Danimarkali yeni Müslüman Sabina ve Sivasli Hadise” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s