Asil, mert Danimarkalı ve Müslüman Gençlere;

  Muzaffer Alev

Asil, mert Danimarkalı ve Müslüman Gençlere;

Terörizm savaşı tiyatrosunun perde arkası ; www.esir.webbyen.dk

 

Sevgili genç Müslüman kardeşlerim ve onların arkadaşları Danimarkalı gençler;

Sizlere duymadığınız ve bilmediğiniz bazı gerçekleri ve hadiselerin perde arkasını anlatmak istiyorum. Anlattığım bilgilere inanmak mecburiyetinde değilsiniz. Sizden gerçekleri araştırmanızı arzu ediyorum. Hadiselerin perde arkasını, iç yüzünü öğrenmeye çalışınız. Dün gece İsveç televizyonunda bir çocuğun yaratılışıyla ilgili belgesel bir film seyrettim. Anne karnında balık gibi suda yüzen, gözlerini açıp bizi seyreden, parmağını emen küçük bebek sabırla uzun uzun bizi seyrediyordu sanki. Dünyaya gelince nefes almaya başlıyor. Ben biraz önce suyun içinde yaşarken niçin ölmediğini düşünürken, dünyaya gelmesi gecikecek olursa beyninin zarar göreceği telaşına kapılıyor doktorlar. Anladımki insanların yaratılışı bir mucize. Hayvanlar, bitkiler, çiçekler, çamurlu topraktan yaratılan şekerli hurmalar, parfümlü portakallar, elmalar, muzlar Yüce Allahın bir mucizesi. Çamurlu toprakta çeşitli şekerler ve tatlar, güzel kokular, güzel boyalar, ekşiler ve acılar yok.
Bediuzzaman Said Nursinin dediği gibi; “Yüce Allah topluiğne başından küçük bir incir çekirdeğinin içine koca incir ağacını ve onun fihristesini yerleştirmiş.” Tonlarla dışı mor, içi kırmızı ballı, şekerli, kokulu incir veriyor. Dışı mor içi beyaz ince zar gibi bir kabukla ne güzel ambalajlanmış yani paketlenmiş. Eğer incecik kabuğunu zedelemezsiniz bir zaman muhafaza edebiliyorsunuz yoksa bozuluyor. Yüce Allah insana akıl ve fikir vermiş. Güneşi, ayı, yıldızları, hayvanları, bitkileri, havayı, suyu, oksijeni, yerçekimini biz insanlar için yaratmış.

İnsanlar Yüce Yaratıcıya Kuranı Kerimi araştırarak, anlayarak teşekkür etmek mecburiyetindedirler. Hayvanların, bitkilerin ve aklı olmıyan delilerin böyle bir mecburiyetleri yoktur!

Yüce Allah pekçok peygamberler göndermiş. Kuranı Kerimde “İnsanı en güzel şekilde yarattım” diyen Allahü Teala, en güzel şekilde yarattığı insanları, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed ile doğru yola çağırmış.

 Alemleri onun için yarattığı en sevdiği kulu Hz. Muhammed (s.a.v) son hak (doğru) peygamberdir. İngilizler şeytani bir oyunla hindistanda Ahmed Kadıyani isminde bir adamı sahte peygamber yaparak iki milyon müslümanı saptırmış, kafir edip ingilizlere dost yapmış, müslümanlari birbiriyle savaştırmış. İngiliz Devleti Kopenhagda dahil dünyanın büyük şehirlerinde camiler açmış. Uydu televizyonundan yayın yapıyorlar. Amerika aynı şeytani oyuna Türkiyede başladı. Türkiyeli müslümanlara yeni bir peygamber ayarladı! Nur tv diye bir televizyondan ve radyo istasyonundan yaşlı sapık bir adama Türksat uydusundan yayın yaptırıyor.

 Gâvurlar (müslümanlara zülum yapanlar) müslümanlara karşı gizli bir tiyatro saldırısıyla devamlı saldırıyorlar. İncil her 50 senede bir değiştirildiği için son hak dine inanan müslümanları kandırıp Hristiyan yapıp soymanın zor olduğunu bilen gâvurlar müslümanları binbir türlü oyunlarla, şeytani senaryolarla ve yalan tiyatrolariyla güzel islamdan uzaklaştırıyorlar.

Bütün dünyada, 1920 yillarindan itibaren Müslümanların başlarına gizli bir oyunla, sahte kurtarıcı kahraman olarak getirdikleri Saddamlarıyla müslümanları eziyorlar, cahil yapıyorlar, aç bırakıyorlar, iç savaşlar çıkararak müslümanlara silah, ilaç ve endüstiri malları satıyorlar.

Şeytanca katilliklerle ve Gavur demokrasisi, gavur medeniyeti getirmek hilesiyle zavallı müslümanların ahiretinide, dünyasınıda cehennem yapıyorlar. Televizyonlarda utanmadan fakir ülkelere yardım ettikleri yalanını söyliyerek insanlarla alay ediyorlar. Gâvurların müslümanlara karşı …. tarihinde başlayan ve 200 sene süren vahşi ve kanlı 8 haçlı saldırısından sonra 1490 yılında Amerikalı yerliler ve Afrikalı zencilere karşı yaptıkları katliam ve soykırım 1950 yılına kadar devam etti. Tekrar yüz milyonlarca suçsuz insanı zalimce yok ettiler. Gâvurlar tekrar 1900- 1950 arası katilliklerini devam ettirdiler. Yüz milyonlarca suçsuz insanı acımadan öldürdüler.

1920 yılında komünizmin avrupayı ve amerikayı istila etmesinden korkarak müslümanlara biraz iyi davrandılar. Müslüman generallerini gizlice esir alarak, kendi yetiştirdikleri adı müslüman kafası gavur – Lavrence of Arabia- gibi liderlerini müslüman ülkelere başkan yaptılar. Müslüman askerleriyle bugüne kadar zavallı müslüman halkları ezdiler, hasta ettiler, iç savaşlar çıkarıp öldürdüler, sakat ettiler, sanayi mallari, silah ve ilaç sattılar.

Gavurların emrini dinlemiyen devlet başkanlarını zehirlediler, yakınlarına ve akrabalarına öldürttüler veya gizlice kendileri öldürdüler. Petrolü, madeni, suyu ve son hak diniyle 1300 sene huzur ve rüyalar alemi olan müslüman Ortadoğuyu ve Afrikayı çöle çevirdiler. Zavallı melek gibi saf ve temiz müslümanların ahlakını, faziletini, gerçek medeniyetini, İslamiyetten gelen yüksek değerlerini yok ettiler. Müslümanlari ahlaksiz ve cahiliyye gavurlari yaptilar. Sizi İslamiyet geri bıraktı yalanını yaydılar.

Hristiyanları Hristiyanlık geri bırakmıştı, papazlar halkini aldatan krallardan daha zengin olmuştu. 1789 yılındaki Fransız İhtilaliyle Papazların ve Hristiyanlığın gücünü azaltarak gâvurlar güçlenmişlerdi.

Aksine Müslümanlar İslamiyete bağlanınca güçlenmişler ve İslamiyetten Yalanci ve hileci Yahudiler tarafindan uzaklastirilinca geri kalmışlardır.

Bunu bilen gavurlar türlü hilelerle müslümanları İslamiyetten uzaklaştırmışlardır. Şimdilik en son oyunları Vatikanın 1964 de başlattığı diyaloğ oyunu ve Avrupadaki müslümanlar için başlattıkları “Avrupa İslamı” hilesidir.

Dünya Ticaret Merkezini, Amerikalı islam düsmani Yahudi Gavurlar yıktılar. Müslümanlara karşı 20 sene sürecek Haçlı savaşını başlattıklarını söyledi Bush oğlu Bush. Şimdide karikatür hilesini sahnelediler. Orta doğuda 50-100 milyon müslümanı öldürecekler veya birbirlerine öldürtecekler, diye korkuyorum.

Nitekim 1915 yilinda 1. Dünya Savasinda 40 milyon,  2. Dünya savasinda 60 milyon sucsuz insani öldürmüstü Avrupali kana susamis canavarlar!

Avrupali, Amerikali, israilli Hristiyan ve Yahudi gencleri, cocuklari uyaniniz. Babalarinizi uyariniz. Dünyayi tekrar kan gölüne cevirmesinler! Zalim Gavurlar okadar uyanıkki, uyuşturdukları ve uyuttukları müslümanları ancak onlar uyandırabilirler. Hristiyanları ve dinsizleri İslamiyeti araştırmaya davet ediyoruz.

Gencler; Sakın Danimarka ve Avrupa kütüphanelerine ve okul kütüphanelerine gidip islami kitap ödünç almayın. Kitaplar islamiyeti kötüleyen yalanlarla doludur. Okursanız İslamiyetten nefret edersiniz. Okullarda tavsiye edilen internet siteleri de islamiyeti kötülemektedir. Danimarka ve Avrupa televizyonları, radyoları, gazeteleri ve dergileride islamiyete düşmandır. Türk televizyonlarının, radyolarının, gazetelerinin, dergilerinin pek çoğu İslamiyete şeytanca düşmandır. Siyonist (azgin) Yahudiler dünya basınına tam hakimdirler.

Sevgili Hristiyanlar ve müslüman gençleri, İslam dinini araştırınız.  www.wakf.com sitesinde “bøger”i tıklıyarak Danimarkaca ve İngilizce doğru kitapları okuyunuz. İmam Abu Laban ın ingilizce Cuma Hutbelerini sesli olarak dinliyebilirsiniz. Yüce islamiyeti merak eden, Danimarkali Hristiyan ve Müslüman kizlarimiz; http://www.wakf.com sitesinde “aktiviteter” i tiklayiniz, inam Hanim a telefon ederek kizlar ve hanimlar icin ingilizce ve Danimarkaca islami dersin 15 günde bir hangi pazar oldugunu ögrenerek, Danimarkali müslüman hanimlarin da geldigi islami toplantiya katiliniz. Danimarkali kizlar ve hanimlar bu toplantilara katilip islamiyeti ögrenip Müslüman oluyorlarmis. Müslüman genc kiz kardeslerimizde bu güzel derslere, toplantilara katilip islami bilgilerini artirabilirler. Bilmemek hic ayip degil, utanip ögrenmemek ayiptir.

 Müslüman Genc kizlarimiz cesur olunuz. Bas örtülerinden müslüman olduklarini anladiginiz Danimarkali Yeni Müslüman genc kizlarlarla, Araplarla ve Pakistanlilarla yollarda karsilastiginizda, “Selamun Aleyküm” deyip selam veriniz, tanisiniz, evinize davet ediniz, hangi islami toplantiya gittigini ve islamiyeti ögrendigini  sorunuz, sizde gidiniz. http://www.islam.dk sitesindeki İslami bilgileri okuyunuz.

İmam Abdul Wahid Pedersen ve İmam Fatih Alev’in Danimarkaca hutbelerini;  www.islam.dk  sitesinde birinci sahifedeki “khutbe” başlığını tıklıyarak sesli olarak dinliyebilirsiniz.

www.alev.dk  sitesinde İmam Fatih Alev’in Günlük Politiken Gazetesinde neşredilen Danimarkaca makalelerini (yazılarını) okuyabilirsiniz.  www.islamisk.dk sitesini Kopenhagda tıp fakültesinde okuyan ishoej`li Tarıq isminde bir pakistanlı ve arkadaslari yapmış.  www.barn-i-islam.dk sitesini Müslüman olan iki Danimarkalı genc hanım yapmış.  www.esir.webbyen.dk sitesinde ben “Dansk – English” bölümüne bazi Danimarkaca ve ingilizce yazı ve videolar koydum.

Lütfen aşağıdaki mevzuları (konuları)  www.google.com adresinden tıklayıp okuyunuz:

“Cat Stevens” “Ahmed Deedat” “journey to islam” “embrace islam” “embraced islam” “why choose islam” “ask about islam” “discover islam” “convert to islam” “why islam” “faith islam” “How is salah performed” “Bediuzzaman” “Risale i nur”

Yüce Yaratıcımız; Hz. Adem, diğer peygamberler, Hz. Nuh, Hz. Zekeriya, Hz. İbrahim, Hz. İsmail, Hz. Musa, Hz. İsa ve son peygamber Hz. Muhammedi göndermiştir. Hz. Musa’ya Tevrad’ı, Hz.İsa’ya İncili Şerifi, Hz. Muhammed’e (s.a.v) Kur’anı Kerimi, meleği Cebrail Aleyhisselam vasıtasıyla göndermiştir.

5000 sene önce Hz. Musaya gönderilen Tevrat’ı Yahudiler değiştirmişlerdir.

2000 sene önce Hz. İsa’ya gönderilen İncili Şerifi yine Yahudiler değiştirmişlerdir. İlk 200 sene Romalılar İncili yasak etmişler. 200 sene icinde yasaklar yüzünden yazilamiyan Mukaddes incil Kurani Kerim gibi ezberlenmemistir. Hakiki İncil baskılardan dolayı yazılamadığı için yok olmuştur. 200 sene sonra Roma Kralı politik çıkarı için Hristiyan olmak mecburiyetinde kalmış. Kral Kostantin ise …. yilinda papazları İznik te toplıyarak yüzlerce cesit olan incili 4 adete indirmiş. Papazlar güçlenmiş, çok zenginleşmiş, cennetin uydurma anahtarlarını Hristiyanlara satmış. Papazlar Hristiyanları cahil bırakmışlar. 1789 da Fransızlar ihtilal (revolution) yaparak, dine karşı gelerek Laiklik adı altında dinle-devleti ayırmışlar. Böylece Avrupanin cahil ve zalim papazlarin zulmünden kurtularak ilerleyebilmesi ve müslümanlara hileler yapmasi mümkün olmustur.

Yahudiler Osmanli Devletine Türkcülük irkciligini getirerek Osmanlinin zayiflamasini saglamislardir. Avrupadaki zengin Yahudilerin israilde kurulacak devlete gitmeleri ve Arablara karsi savasmalari fedakarligini yapmalari icin, Rus Carini yikip, Komünizm idaresini kurmuslardir.

Bu vesileyle 100 milyon Rus Yahudinin oyunuyla Komünist Ruslara öldürtülmüstür.

1939-1945 yillarindaki 2. Dünya Savasinda Hitleri Rusyaya saldirtmislar. Daha önce yazdigimiz gibi 60 milyon insan ölmüstür. 1. Dünya savasinda ise 40 milyon insan öldürülmüstür.

Degerli Gencler, Lütfen Acimasiz Teröristlere dikkat ediniz. 1920 yillarinda ingilizler, islam ülkelerinin idaresine getirdikleri Saddamlari ve generalleriyle yüz binlerce ve milyonlarca zavalli müslümani hilelerle astirmislar, öldürtmüsler veya ic savaslarla soykirim yapmislardir. Sinirlarini cetvelle bati avrupalilarin cizdigi Uyduruk Müslüman ülkelerinin askerlerini ve generallerini seytanca kendi müslüman halkina karsi kullanmislar ve savastirmislardir.

islam düsmani gavurlar,  3. Dünya ülkesi aptal müslümanlar birbirlerini öldürüyorlar, diyerek dalgalarini gecmislerdir. Halen alay etmeye devam etmektedirler.

Mesela ikiz kuleler katliami ve Karikatür Krizini kendileri kasitli yaptigi halde, Karikatür Krizinde televizyonlari; – Geri kalmis  3. Dünya ülkeleri Söz Hürriyetinden ne anlar! diye müslümanlarla dalga gecmislerdir.

Aslinda bütün islam ülkelerinin basina kendi getirdikleri kukla, islam düsmani münafik müslüman isimli generalleriyle, Zalim Gavurlar yani Siyonist Yahudi, Amerika ve Yeni Hacli Avrupa, kendileri müslüman ülkelerini seytanca idare etmektedirler, soykirim yaptirip soymaktadirlar!

Bu igrenc tiyatro savaslari tecavüzü (saldirganligi) maalesef 1920 lerden beri devam etmektedir. Hem Avrupa, Amerika ve israil halki, hemde müslüman ülkelerindeki halklar kandirilmaktadir. Aksi takdirde Hristiyanlarin ve dinsiz batililarin bu vahsete ve zulme yardimci olacaklarini sanmiyorum.

Insanlar uyanmalidir. Yoksa ahirette sorumlu olacaklardir. Bütün dünyadaki insanlar islamiyeti arastirsalar dünya huzura kavusur. Dünyaya hakim olan Yalanci Siyonist Yahudi ve Yahudi medyasinin yalanlarina kanmayiniz. Bu dünya kimseye kalmaz. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed`i, Sahabeler`i, imami Gazali`yi, Abdulkadir Geylani`yi,Yunus Emre`yi, Mevlana Celaleddin Rumi`yi, Said Nursi`yi anlamaya calismaliyiz. Türkiyeli müslüman kardeslerimiz Vakit Gazetesinin ve Milli Gazetenin yazarlarini ve diger islami gazetelerin yazarlarini okuyarak hadiselerin perde arkasini ögrenebilirler. Müslümanlar, ic ve dis gavurlarin müslümanlara oynadigi oyunlari bilmezlerse kendilerini ve cocuklarini kurtaramazlar. Savas baris zamaninda kazanilir, derler.

Gavurlar haril haril müslüman cocuklarini gavur etmek icin devamli calisirken, müslümanlar, bosver bana ne, bize birsey olmaz, derlerse; baslarina bela geldiginde, Ispanyanin son endülüs Krali gibi, karilar gibi aglamaktan baska careleri yoktur!

iyi insanlar, birlesiniz, kardes olunuz, okuyunuz, yüce islam dinini arastiriniz, bilmedigini bilmek ve ögrenmeye calismak gibi irfan, yükseklik olabilir mi?

Sevgili Peygamberimiz,   – Hic bilenlerle bilmiyenler bir olurmu? diye sorarken, bizlere; – ilim Cindede olsa aliniz, – ilim müslümanin yitigidir, nerde bulsa alir, derken, 10 müslümana okuma yazma ögretebilen Yahudi savas esirlerini serbest birakiyor. Sonunda ispanyadaki Endülüs islam medeniyetinden, cahil avrupa ilmi aliyor. Maalesef Katilligine soykirima Amerika, Afrika ve Asyada devam ediyor! Internette 10 binlerce Hadisi Serif varken, Danimarkadaki Türkiyeli müslümanlarin, Genclerinin ve cocuklarinin Hadisin ne oldugunu bilmemeleri ne kadar acidir! (Türkiyeden Avrupaya gelen mübarek imam efendiler sadece namaz kildirmak ve Kurani bazi cocuklara yüzünden okutmaya yetkilidirler. Islamiyeti cocuklara ögretme yetkileri yoktur. Babalar ve anneler hilelerle cahil birakilmis olduklarindan bu durumu anliyamazlar! Beyinleri sömürgeci ülkeler tarafindan islamiyete karsi seytanca hilelerle düsman edildigi icin islamiyeti ögrenmeleri mümkün degildir. Dolayisiyla cocuklarida islamiyeti ögrenemezler.)

Hadis Sevgili Peygamberimizin sözleri ve hareketleridir. Yazildigi kitaplara Hadis Kitaplari denir. Internette “Hadis“ veya “Hadith“ diye arayiniz. Yine Danimarkadaki Türkiyeli müslümanlar Kurani Kerimi hic bilmiyorlar. Kurani Kerim hakkinda iki cümle söyle deyince, söyliyemiyorlar. 25 – 30 senedir gelen imam efendiler yasaklardan dolayi hic birsey ögretememisler. Türk gencleri ve cocuklari hileyle cahil birakilmislar. Bu tip hileler Arab ve Pakistanli cocuklara da oynanmis. Böylece Danimarka Devletinin Türkiyeden imam getirme projesinin icyüzü ortaya cikmis. Kütüphane acmak, evlere islami kitap, cocuk kitaplari, Kasetler, Cd ler, Dvd ler ödünc vermek zaten yasaktir. Mahalli (lokal) radyo izni bile yoktur.

Herkes zengin olmak istemektedir. Dedikodu ve gösteris yapmak cok zevklidir. Dinsizlikler cogalmistir. Uyduruk hristiyanliga girmeler de yakinda cogalacaktir. Yeni duydum, AArhus da, Kopenhag da Türk, ögretmen okulu ögrencileri Uyduruk Hristiyan olmuslar.

Ve dün bir Türk hanim, Üniversite ögrencisi oglunu dinsiz olmaktan benim kurtardigimi söyleyince sasirdim. Bir gencle kütüphanede bir saat islamiyet hakkinda sohbet etmistim. Ben böyle sohbetleri tanimadigim insanlarla bile yaparim ve cevremdeki genc erkek ve kizlara yazdigim yazilari dagitirim. Meger bu genc Yahovacilarin toplantilarina gidiyormus. Bana hic bahsetmemisti fakat beni ilgiyle dinlemisdi. Ayrilirken kendisine yazdigim yazilari vermistim. Elhamdülillah Yahovaci yahudi-hristiyan oyunundan kurtulmus. Halkimiza Filanca, filanca dinsiz oldu deyince, halkimiz, anlamamaktadir. Dinsizligin ne oldugunu izah etmek gerekmektedir. Izah edince de ; – Onun babasi hergün camiye gidiyor onun oglu dinsiz olmaz! inanmam, cevabini aliyorsunuz. Danimarka basbakani ve uyum bakani bu durumu cok iyi biliyor. Danimarkali bir ögretmene Sevgili Peygamberimizi ve Kurani Kerimi yanlis anlatan bir cocuk kitabi hazirlattilar. Ders kitabi olarak okutup okutmiyacaklarini birkac ay sonra görecegiz. Danimarka da Bütün 8. Sinif ögrencilerine uydurma incil vermisler. Türk babalarin haberi bile yok! 9 senelik Danimarka ilk Okullarinda, Müslüman cocuklari Hristiyanlik ve seks derslerine giriyormus. Basbakanla, uyum bakani bu durumdan cok memnun.

 Bosver gitsin diyen anne babalar 5-10 sene sonra cocuklarinin uyduruk Hristiyan veya dinsiz oldugunu göreceklerdir. Zira yüce islam dinini ögrenmeleri yasaktir. Cahil anne ve babalar bu yasagida görememekte ve anliyamamaktadirlar. Müslüman babalar islam düsmanlarina degilde, dindar müslümanlara düsmandirlar. Su anda Müslüman cocuklari hileyle cahil, ahlaksiz, serseri ve salak yapilmaktadir. Müslümanlara ve cocuklarinin imanina karsi dehsetli soguk savas tiyatrosunu müslümanlar cahilliklerinden görememektedirler. Para kazanmayi, gösteris yapmayi, dedikodu yapmayi bilen müslümanlara bu hatalarini Allahü Teala nin soracagini zannetmekteyim. Ahirette, Danimarka halkinin, Danimarkadaki müslümanlardan; dünyada bize niye örnek olmadiniz, nicin bize islamiyeti anlatmadiniz diye davaci olacaklarinida zannediyorum. Isterseniz bu durumu hoca efendilere bir sorunuz.

Degerli müslüman kardeslerim ve Mert, samimi Danimarkalilar ; zaman hizla ölüme dogru akip gidiyor. Yalanci Yahudi Freud ve Darvin maskaralarina inanmayiniz. Bu alemi ve bizleri yaratan bir Yaratici Allah var. Peygamberleri var. Cennet ve cehennem var. Hz. Isa hasa Allahin ogluymus, Allahmis, Mukaddes Ruh ogluna gecmis, oglu yani Hz. Isa Maria Magdelana ile evlenmis, o zaman Hz. Isanin soyundan gelen Hristiyanlar Allah olmuyormuymus! gibi yanlislari birakiniz. Yahudiler kendi dinleri gibi Hristiyanligi da degistirdiler. Yalanci Siyonist Yahudiler simdi Müslümanlara karsi Hristiyanlari savastiracaklar, sonrada savaslarla yorulan Hristiyanlarida öldürüp dünya kralligini kurmak hayalindeler. Aslinda su anda dünya ekonomisi Siyonist Yahudilerin ellerindedir. Gözleri doymuyor.

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed bu mevzuda söyle diyor. “- insanoglunun gözü doymaz. Altindan bir dagi olsa, bir dag daha ister! Insanoglunun gözünü ancak bir avuc toprak doyurur.“ Rica ediyorum, lütfen islamiyeti dogru kaynaklardan arastiriniz. Insanoglunun seytanlastigi ahir zamanda yasiyoruz. Ama yinede melek gibi müslüman olmak mümkün. Inanmazsaniz Danimarkali müslümanlarla tanisiniz. Islamiyeti onlardan sorunuz. Ahirzamanda meleklesmis insanlarla konustugunuzu anliyacaksiniz. Bu pislik icinde, hergün müslüman ülkelerin televizyonlari, dünya televizyonlari, radyolari, gazeteleri, dergileri, okullari, ögretmenleri, kütüphaneleri, romanlari, müzikleri; seytanca, haince ve kallesce, son, degismemis ve dogru din yüce islamiyete kuduz köpekler gibi saldiriyor. Her türlü seytani tiyatro ve senaryoyu oynuyor. Müslümanlarin dünyasini cehennem yaptigi gibi, gayri müslimlerin dünyasinida cehennem yapiyor.

Terörist Danimarkali Televizyoncular, Radyocular ve Gazeteciler Yeni Danimarkali müslümanlari bile terörist gösteriyorlar. Zavalli sucsuz melek gibi müslümanlari öcü gibi gösterip Danimarka Halkini islamiyetten ve Müslümanlardan nefret ettiriyorlar. Bu seytanlik bütün dünyada devam ediyor. Seytanlasan insanoglu, Yaraticisi Yüce Allaha, meleklere, melek gibi müslümanlara savas acmis, kuduz köpekler gibi saldiriyor. Biz zavalli müslümanlar bu akil almaz vahsi saldiriyi saskinlikla seyrediyoruz. Bize kendilerini 1950 den beri melek gösteren ve bizi gercekten inandiran seytanlarin icyüzlerini , katilliklerini, teröristliklerini , canavarliklarini görmemiz bizleri cok üzüyor. Halen gördüklerimize inanamiyoruz. O kibar insanlar böyle canilesemezler, bosnayi, cecenistani, Afganistani, Iraki, irani , Türkiyeyi, Pakistani, Somaliyi, Sudani soykirim yapmazlar diyoruz. Ama yapiyorlar iste. Hemde salak müslümanlara medeniyet, demokrasi götürebilmek icin yapiyorlarmis bu barbar seytani savasi.

Pearl harbor limanini Japonlara vurdurduklari, Saddami kuveyte saldirttiklari gibi, Ikiz kuleleri gavurlar kendileri yiktiklari halde, sucu seytanca müslümanlara atip orta dogudaki katliamlarinin hakli bir savas oldugunu ordaki askerlerine inandirmaya calisiyorlar. Dünyadaki saf insanlari ve müslümanlari medyalariyla kandiriyorlar orta doguda .

Hani mücahidler sizin icin Afgan daglarinda sizi Komünizmden kurtariyordu. Geceleri Televizyonlarinizda kahraman Mücahidler Ruslari perisan ediyorlar, diye alkisliyordunuz. Sizde hic utanma yokmu? Erkeklik, insanlik, acima duygusu, mertlik yokmu? Zavallilari terörist oldular diye kallesce öldürüyorsunuz! Ikiz kuleleri yerden kumandali kompüterlerle siz yiktiniz! Binadaki 4000 Yahudi niye ölmedi? Danimarka Televizyonu Amerika Afganistanda 15 000 Taliban okulu acti diyor. 1400 kisilik bir taliban islami okulunun Batililarin ahlaksizlastirdigi cocuklari nasil meleklestirdiklerini tekrar tekrar gösteriyordu. Müslümanlar sizin zenciniz ve köpeginiz degil mi? Isteyince mücahid yaparsiniz, isiniz bitince öldürürsünüz. Yaziklar olsun, sizi biz dogru, mert, kibar insan oldugunuzu zannetmistik. Sizler Ruslardan daha canavarmissiniz.

Irandan sonra soykirim sirasinin Türkiye ve Pakistan oldugunu cok iyi biliyoruz. Firavunlara kalmadi, bu dünya sizede kalmaz. Batililarin müslüman soykirimina karsi olan, iyi kalpli Danimarkalilara selam ve hürmetler ediyorum…

Soykirim ve daha asagilanmak endisesi icindeki bütün zavalli müslüman kardeslerimize sabirli olmalarini ve Allahtan yardim diliyorum… Cocuklarinizin iyi müslüman yetismesi icin büyük fedakarliklar yapiniz.

Vahsi Gavurlar, Osmanlidan intikam almak icin her sene yüz milyarlarca dolari su gibi harciyorlar. Danimarkalilar müslüman olunca melek gibi oluyorlar. Biz niye olamiyoruz? Gavurlarin oyununa gelmemek icin bütün müslümanlar birlik icinde olmaliyiz. Gavurlar bizi bize esir etmisler. Kendileri birlik icinde müslümanlara karsi savasiyorlar.

Asil, mert Danimarkalı ve Müslüman Gençlere;
Terörizm savaşı tiyatrosunun perde arkası ; http://www.esir.webbyen.dk

Sevgili genç Müslüman kardeşlerim ve onların arkadaşları Danimarkalı gençler;

Sizlere duymadığınız ve bilmediğiniz bazı gerçekleri ve hadiselerin perde arkasını anlatmak istiyorum. Anlattığım bilgilere inanmak mecburiyetinde değilsiniz. Sizden gerçekleri araştırmanızı arzu ediyorum. Hadiselerin perde arkasını, iç yüzünü öğrenmeye çalışınız. Dün gece İsveç televizyonunda bir çocuğun yaratılışıyla ilgili belgesel bir film seyrettim. Anne karnında balık gibi suda yüzen, gözlerini açıp bizi seyreden, parmağını emen küçük bebek sabırla uzun uzun bizi seyrediyordu sanki. Dünyaya gelince nefes almaya başlıyor. Ben biraz önce suyun içinde yaşarken niçin ölmediğini düşünürken, dünyaya gelmesi gecikecek olursa beyninin zarar göreceği telaşına kapılıyor doktorlar. Anladımki insanların yaratılışı bir mucize. Hayvanlar, bitkiler, çiçekler, çamurlu topraktan yaratılan şekerli hurmalar, parfümlü portakallar, elmalar, muzlar Yüce Allahın bir mucizesi. Çamurlu toprakta çeşitli şekerler ve tatlar, güzel kokular, güzel boyalar, ekşiler ve acılar yok.
Bediuzzaman Said Nursinin dediği gibi; “Yüce Allah topluiğne başından küçük bir incir çekirdeğinin içine koca incir ağacını ve onun fihristesini yerleştirmiş.” Tonlarla dışı mor, içi kırmızı ballı, şekerli, kokulu incir veriyor. Dışı mor içi beyaz ince zar gibi bir kabukla ne güzel ambalajlanmış yani paketlenmiş. Eğer incecik kabuğunu zedelemezsiniz bir zaman muhafaza edebiliyorsunuz yoksa bozuluyor. Yüce Allah insana akıl ve fikir vermiş. Güneşi, ayı, yıldızları, hayvanları, bitkileri, havayı, suyu, oksijeni, yerçekimini biz insanlar için yaratmış.

İnsanlar Yüce Yaratıcıya Kuranı Kerimi araştırarak, anlayarak teşekkür etmek mecburiyetindedirler. Hayvanların, bitkilerin ve aklı olmıyan delilerin böyle bir mecburiyetleri yoktur!

Yüce Allah pekçok peygamberler göndermiş. Kuranı Kerimde “İnsanı en güzel şekilde yarattım” diyen Allahü Teala, en güzel şekilde yarattığı insanları, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed ile doğru yola çağırmış.

 Alemleri onun için yarattığı en sevdiği kulu Hz. Muhammed (s.a.v) son hak (doğru) peygamberdir. İngilizler şeytani bir oyunla hindistanda Ahmed Kadıyani isminde bir adamı sahte peygamber yaparak iki milyon müslümanı saptırmış, kafir edip ingilizlere dost yapmış, müslümanlari birbiriyle savaştırmış. İngiliz Devleti Kopenhagda dahil dünyanın büyük şehirlerinde camiler açmış. Uydu televizyonundan yayın yapıyorlar. Amerika aynı şeytani oyuna Türkiyede başladı. Türkiyeli müslümanlara yeni bir peygamber ayarladı! Nur tv diye bir televizyondan ve radyo istasyonundan yaşlı sapık bir adama Türksat uydusundan yayın yaptırıyor.

 Gâvurlar (müslümanlara zülum yapanlar) müslümanlara karşı gizli bir tiyatro saldırısıyla devamlı saldırıyorlar. İncil her 50 senede bir değiştirildiği için son hak dine inanan müslümanları kandırıp Hristiyan yapıp soymanın zor olduğunu bilen gâvurlar müslümanları binbir türlü oyunlarla, şeytani senaryolarla ve yalan tiyatrolariyla güzel islamdan uzaklaştırıyorlar.

Bütün dünyada, 1920 yillarindan itibaren Müslümanların başlarına gizli bir oyunla, sahte kurtarıcı kahraman olarak getirdikleri Saddamlarıyla müslümanları eziyorlar, cahil yapıyorlar, aç bırakıyorlar, iç savaşlar çıkararak müslümanlara silah, ilaç ve endüstiri malları satıyorlar.

Şeytanca katilliklerle ve Gavur demokrasisi, gavur medeniyeti getirmek hilesiyle zavallı müslümanların ahiretinide, dünyasınıda cehennem yapıyorlar. Televizyonlarda utanmadan fakir ülkelere yardım ettikleri yalanını söyliyerek insanlarla alay ediyorlar. Gâvurların müslümanlara karşı …. tarihinde başlayan ve 200 sene süren vahşi ve kanlı 8 haçlı saldırısından sonra 1490 yılında Amerikalı yerliler ve Afrikalı zencilere karşı yaptıkları katliam ve soykırım 1950 yılına kadar devam etti. Tekrar yüz milyonlarca suçsuz insanı zalimce yok ettiler. Gâvurlar tekrar 1900- 1950 arası katilliklerini devam ettirdiler. Yüz milyonlarca suçsuz insanı acımadan öldürdüler.

1920 yılında komünizmin avrupayı ve amerikayı istila etmesinden korkarak müslümanlara biraz iyi davrandılar. Müslüman generallerini gizlice esir alarak, kendi yetiştirdikleri adı müslüman kafası gavur – Lavrence of Arabia- gibi liderlerini müslüman ülkelere başkan yaptılar. Müslüman askerleriyle bugüne kadar zavallı müslüman halkları ezdiler, hasta ettiler, iç savaşlar çıkarıp öldürdüler, sakat ettiler, sanayi mallari, silah ve ilaç sattılar.

Gavurların emrini dinlemiyen devlet başkanlarını zehirlediler, yakınlarına ve akrabalarına öldürttüler veya gizlice kendileri öldürdüler. Petrolü, madeni, suyu ve son hak diniyle 1300 sene huzur ve rüyalar alemi olan müslüman Ortadoğuyu ve Afrikayı çöle çevirdiler. Zavallı melek gibi saf ve temiz müslümanların ahlakını, faziletini, gerçek medeniyetini, İslamiyetten gelen yüksek değerlerini yok ettiler. Müslümanlari ahlaksiz ve cahiliyye gavurlari yaptilar. Sizi İslamiyet geri bıraktı yalanını yaydılar.

Hristiyanları Hristiyanlık geri bırakmıştı, papazlar halkini aldatan krallardan daha zengin olmuştu. 1789 yılındaki Fransız İhtilaliyle Papazların ve Hristiyanlığın gücünü azaltarak gâvurlar güçlenmişlerdi.

Aksine Müslümanlar İslamiyete bağlanınca güçlenmişler ve İslamiyetten Yalanci ve hileci Yahudiler tarafindan uzaklastirilinca geri kalmışlardır.

Bunu bilen gavurlar türlü hilelerle müslümanları İslamiyetten uzaklaştırmışlardır. Şimdilik en son oyunları Vatikanın 1964 de başlattığı diyaloğ oyunu ve Avrupadaki müslümanlar için başlattıkları “Avrupa İslamı” hilesidir.

Dünya Ticaret Merkezini, Amerikalı islam düsmani Yahudi Gavurlar yıktılar. Müslümanlara karşı 20 sene sürecek Haçlı savaşını başlattıklarını söyledi Bush oğlu Bush. Şimdide karikatür hilesini sahnelediler. Orta doğuda 50-100 milyon müslümanı öldürecekler veya birbirlerine öldürtecekler, diye korkuyorum.

Nitekim 1915 yilinda 1. Dünya Savasinda 40 milyon,  2. Dünya savasinda 60 milyon sucsuz insani öldürmüstü Avrupali kana susamis canavarlar!

Avrupali, Amerikali, israilli Hristiyan ve Yahudi gencleri, cocuklari uyaniniz. Babalarinizi uyariniz. Dünyayi tekrar kan gölüne cevirmesinler! Zalim Gavurlar okadar uyanıkki, uyuşturdukları ve uyuttukları müslümanları ancak onlar uyandırabilirler. Hristiyanları ve dinsizleri İslamiyeti araştırmaya davet ediyoruz.

Gencler; Sakın Danimarka ve Avrupa kütüphanelerine ve okul kütüphanelerine gidip islami kitap ödünç almayın. Kitaplar islamiyeti kötüleyen yalanlarla doludur. Okursanız İslamiyetten nefret edersiniz. Okullarda tavsiye edilen internet siteleri de islamiyeti kötülemektedir. Danimarka ve Avrupa televizyonları, radyoları, gazeteleri ve dergileride islamiyete düşmandır. Türk televizyonlarının, radyolarının, gazetelerinin, dergilerinin pek çoğu İslamiyete şeytanca düşmandır. Siyonist (azgin) Yahudiler dünya basınına tam hakimdirler.

Sevgili Hristiyanlar ve müslüman gençleri, İslam dinini araştırınız.  www.wakf.com sitesinde “bøger”i tıklıyarak Danimarkaca ve İngilizce doğru kitapları okuyunuz. İmam Abu Laban ın ingilizce Cuma Hutbelerini sesli olarak dinliyebilirsiniz. Yüce islamiyeti merak eden, Danimarkali Hristiyan ve Müslüman kizlarimiz; http://www.wakf.com sitesinde “aktiviteter” i tiklayiniz, inam Hanim a telefon ederek kizlar ve hanimlar icin ingilizce ve Danimarkaca islami dersin 15 günde bir hangi pazar oldugunu ögrenerek, Danimarkali müslüman hanimlarin da geldigi islami toplantiya katiliniz. Danimarkali kizlar ve hanimlar bu toplantilara katilip islamiyeti ögrenip Müslüman oluyorlarmis. Müslüman genc kiz kardeslerimizde bu güzel derslere, toplantilara katilip islami bilgilerini artirabilirler. Bilmemek hic ayip degil, utanip ögrenmemek ayiptir.

 Müslüman Genc kizlarimiz cesur olunuz. Bas örtülerinden müslüman olduklarini anladiginiz Danimarkali Yeni Müslüman genc kizlarlarla, Araplarla ve Pakistanlilarla yollarda karsilastiginizda, “Selamun Aleyküm” deyip selam veriniz, tanisiniz, evinize davet ediniz, hangi islami toplantiya gittigini ve islamiyeti ögrendigini  sorunuz, sizde gidiniz. http://www.islam.dk sitesindeki İslami bilgileri okuyunuz.

İmam Abdul Wahid Pedersen ve İmam Fatih Alev’in Danimarkaca hutbelerini;  www.islam.dk  sitesinde birinci sahifedeki “khutbe” başlığını tıklıyarak sesli olarak dinliyebilirsiniz.

www.alev.dk  sitesinde İmam Fatih Alev’in Günlük Politiken Gazetesinde neşredilen Danimarkaca makalelerini (yazılarını) okuyabilirsiniz.  www.islamisk.dk sitesini Kopenhagda tıp fakültesinde okuyan ishoej`li Tarıq isminde bir pakistanlı ve arkadaslari yapmış.  www.barn-i-islam.dk sitesini Müslüman olan iki Danimarkalı genc hanım yapmış.  www.esir.webbyen.dk sitesinde ben “Dansk – English” bölümüne bazi Danimarkaca ve ingilizce yazı ve videolar koydum.

Lütfen aşağıdaki mevzuları (konuları)  www.google.com adresinden tıklayıp okuyunuz:

“Cat Stevens” “Ahmed Deedat” “journey to islam” “embrace islam” “embraced islam” “why choose islam” “ask about islam” “discover islam” “convert to islam” “why islam” “faith islam” “How is salah performed” “Bediuzzaman” “Risale i nur”

Yüce Yaratıcımız; Hz. Adem, diğer peygamberler, Hz. Nuh, Hz. Zekeriya, Hz. İbrahim, Hz. İsmail, Hz. Musa, Hz. İsa ve son peygamber Hz. Muhammedi göndermiştir. Hz. Musa’ya Tevrad’ı, Hz.İsa’ya İncili Şerifi, Hz. Muhammed’e (s.a.v) Kur’anı Kerimi, meleği Cebrail Aleyhisselam vasıtasıyla göndermiştir.

5000 sene önce Hz. Musaya gönderilen Tevrat’ı Yahudiler değiştirmişlerdir.

2000 sene önce Hz. İsa’ya gönderilen İncili Şerifi yine Yahudiler değiştirmişlerdir. İlk 200 sene Romalılar İncili yasak etmişler. 200 sene icinde yasaklar yüzünden yazilamiyan Mukaddes incil Kurani Kerim gibi ezberlenmemistir. Hakiki İncil baskılardan dolayı yazılamadığı için yok olmuştur. 200 sene sonra Roma Kralı politik çıkarı için Hristiyan olmak mecburiyetinde kalmış. Kral Kostantin ise …. yilinda papazları İznik te toplıyarak yüzlerce cesit olan incili 4 adete indirmiş. Papazlar güçlenmiş, çok zenginleşmiş, cennetin uydurma anahtarlarını Hristiyanlara satmış. Papazlar Hristiyanları cahil bırakmışlar. 1789 da Fransızlar ihtilal (revolution) yaparak, dine karşı gelerek Laiklik adı altında dinle-devleti ayırmışlar. Böylece Avrupanin cahil ve zalim papazlarin zulmünden kurtularak ilerleyebilmesi ve müslümanlara hileler yapmasi mümkün olmustur.

Yahudiler Osmanli Devletine Türkcülük irkciligini getirerek Osmanlinin zayiflamasini saglamislardir. Avrupadaki zengin Yahudilerin israilde kurulacak devlete gitmeleri ve Arablara karsi savasmalari fedakarligini yapmalari icin, Rus Carini yikip, Komünizm idaresini kurmuslardir.

Bu vesileyle 100 milyon Rus Yahudinin oyunuyla Komünist Ruslara öldürtülmüstür.

1939-1945 yillarindaki 2. Dünya Savasinda Hitleri Rusyaya saldirtmislar. Daha önce yazdigimiz gibi 60 milyon insan ölmüstür. 1. Dünya savasinda ise 40 milyon insan öldürülmüstür.

Degerli Gencler, Lütfen Acimasiz Teröristlere dikkat ediniz. 1920 yillarinda ingilizler, islam ülkelerinin idaresine getirdikleri Saddamlari ve generalleriyle yüz binlerce ve milyonlarca zavalli müslümani hilelerle astirmislar, öldürtmüsler veya ic savaslarla soykirim yapmislardir. Sinirlarini cetvelle bati avrupalilarin cizdigi Uyduruk Müslüman ülkelerinin askerlerini ve generallerini seytanca kendi müslüman halkina karsi kullanmislar ve savastirmislardir.

islam düsmani gavurlar,  3. Dünya ülkesi aptal müslümanlar birbirlerini öldürüyorlar, diyerek dalgalarini gecmislerdir. Halen alay etmeye devam etmektedirler.

Mesela ikiz kuleler katliami ve Karikatür Krizini kendileri kasitli yaptigi halde, Karikatür Krizinde televizyonlari; – Geri kalmis  3. Dünya ülkeleri Söz Hürriyetinden ne anlar! diye müslümanlarla dalga gecmislerdir.

Aslinda bütün islam ülkelerinin basina kendi getirdikleri kukla, islam düsmani münafik müslüman isimli generalleriyle, Zalim Gavurlar yani Siyonist Yahudi, Amerika ve Yeni Hacli Avrupa, kendileri müslüman ülkelerini seytanca idare etmektedirler, soykirim yaptirip soymaktadirlar!

Bu igrenc tiyatro savaslari tecavüzü (saldirganligi) maalesef 1920 lerden beri devam etmektedir. Hem Avrupa, Amerika ve israil halki, hemde müslüman ülkelerindeki halklar kandirilmaktadir. Aksi takdirde Hristiyanlarin ve dinsiz batililarin bu vahsete ve zulme yardimci olacaklarini sanmiyorum.

Insanlar uyanmalidir. Yoksa ahirette sorumlu olacaklardir. Bütün dünyadaki insanlar islamiyeti arastirsalar dünya huzura kavusur. Dünyaya hakim olan Yalanci Siyonist Yahudi ve Yahudi medyasinin yalanlarina kanmayiniz. Bu dünya kimseye kalmaz. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed`i, Sahabeler`i, imami Gazali`yi, Abdulkadir Geylani`yi,Yunus Emre`yi, Mevlana Celaleddin Rumi`yi, Said Nursi`yi anlamaya calismaliyiz. Türkiyeli müslüman kardeslerimiz Vakit Gazetesinin ve Milli Gazetenin yazarlarini ve diger islami gazetelerin yazarlarini okuyarak hadiselerin perde arkasini ögrenebilirler. Müslümanlar, ic ve dis gavurlarin müslümanlara oynadigi oyunlari bilmezlerse kendilerini ve cocuklarini kurtaramazlar. Savas baris zamaninda kazanilir, derler.

Gavurlar haril haril müslüman cocuklarini gavur etmek icin devamli calisirken, müslümanlar, bosver bana ne, bize birsey olmaz, derlerse; baslarina bela geldiginde, Ispanyanin son endülüs Krali gibi, karilar gibi aglamaktan baska careleri yoktur!

iyi insanlar, birlesiniz, kardes olunuz, okuyunuz, yüce islam dinini arastiriniz, bilmedigini bilmek ve ögrenmeye calismak gibi irfan, yükseklik olabilir mi?

Sevgili Peygamberimiz,   – Hic bilenlerle bilmiyenler bir olurmu? diye sorarken, bizlere; – ilim Cindede olsa aliniz, – ilim müslümanin yitigidir, nerde bulsa alir, derken, 10 müslümana okuma yazma ögretebilen Yahudi savas esirlerini serbest birakiyor. Sonunda ispanyadaki Endülüs islam medeniyetinden, cahil avrupa ilmi aliyor. Maalesef Katilligine soykirima Amerika, Afrika ve Asyada devam ediyor! Internette 10 binlerce Hadisi Serif varken, Danimarkadaki Türkiyeli müslümanlarin, Genclerinin ve cocuklarinin Hadisin ne oldugunu bilmemeleri ne kadar acidir! (Türkiyeden Avrupaya gelen mübarek imam efendiler sadece namaz kildirmak ve Kurani bazi cocuklara yüzünden okutmaya yetkilidirler. Islamiyeti cocuklara ögretme yetkileri yoktur. Babalar ve anneler hilelerle cahil birakilmis olduklarindan bu durumu anliyamazlar! Beyinleri sömürgeci ülkeler tarafindan islamiyete karsi seytanca hilelerle düsman edildigi icin islamiyeti ögrenmeleri mümkün degildir. Dolayisiyla cocuklarida islamiyeti ögrenemezler.)

Hadis Sevgili Peygamberimizin sözleri ve hareketleridir. Yazildigi kitaplara Hadis Kitaplari denir. Internette “Hadis“ veya “Hadith“ diye arayiniz. Yine Danimarkadaki Türkiyeli müslümanlar Kurani Kerimi hic bilmiyorlar. Kurani Kerim hakkinda iki cümle söyle deyince, söyliyemiyorlar. 25 – 30 senedir gelen imam efendiler yasaklardan dolayi hic birsey ögretememisler. Türk gencleri ve cocuklari hileyle cahil birakilmislar. Bu tip hileler Arab ve Pakistanli cocuklara da oynanmis. Böylece Danimarka Devletinin Türkiyeden imam getirme projesinin icyüzü ortaya cikmis. Kütüphane acmak, evlere islami kitap, cocuk kitaplari, Kasetler, Cd ler, Dvd ler ödünc vermek zaten yasaktir. Mahalli (lokal) radyo izni bile yoktur.

Herkes zengin olmak istemektedir. Dedikodu ve gösteris yapmak cok zevklidir. Dinsizlikler cogalmistir. Uyduruk hristiyanliga girmeler de yakinda cogalacaktir. Yeni duydum, AArhus da, Kopenhag da Türk, ögretmen okulu ögrencileri Uyduruk Hristiyan olmuslar.

Ve dün bir Türk hanim, Üniversite ögrencisi oglunu dinsiz olmaktan benim kurtardigimi söyleyince sasirdim. Bir gencle kütüphanede bir saat islamiyet hakkinda sohbet etmistim. Ben böyle sohbetleri tanimadigim insanlarla bile yaparim ve cevremdeki genc erkek ve kizlara yazdigim yazilari dagitirim. Meger bu genc Yahovacilarin toplantilarina gidiyormus. Bana hic bahsetmemisti fakat beni ilgiyle dinlemisdi. Ayrilirken kendisine yazdigim yazilari vermistim. Elhamdülillah Yahovaci yahudi-hristiyan oyunundan kurtulmus. Halkimiza Filanca, filanca dinsiz oldu deyince, halkimiz, anlamamaktadir. Dinsizligin ne oldugunu izah etmek gerekmektedir. Izah edince de ; – Onun babasi hergün camiye gidiyor onun oglu dinsiz olmaz! inanmam, cevabini aliyorsunuz. Danimarka basbakani ve uyum bakani bu durumu cok iyi biliyor. Danimarkali bir ögretmene Sevgili Peygamberimizi ve Kurani Kerimi yanlis anlatan bir cocuk kitabi hazirlattilar. Ders kitabi olarak okutup okutmiyacaklarini birkac ay sonra görecegiz. Danimarka da Bütün 8. Sinif ögrencilerine uydurma incil vermisler. Türk babalarin haberi bile yok! 9 senelik Danimarka ilk Okullarinda, Müslüman cocuklari Hristiyanlik ve seks derslerine giriyormus. Basbakanla, uyum bakani bu durumdan cok memnun.

 Bosver gitsin diyen anne babalar 5-10 sene sonra cocuklarinin uyduruk Hristiyan veya dinsiz oldugunu göreceklerdir. Zira yüce islam dinini ögrenmeleri yasaktir. Cahil anne ve babalar bu yasagida görememekte ve anliyamamaktadirlar. Müslüman babalar islam düsmanlarina degilde, dindar müslümanlara düsmandirlar. Su anda Müslüman cocuklari hileyle cahil, ahlaksiz, serseri ve salak yapilmaktadir. Müslümanlara ve cocuklarinin imanina karsi dehsetli soguk savas tiyatrosunu müslümanlar cahilliklerinden görememektedirler. Para kazanmayi, gösteris yapmayi, dedikodu yapmayi bilen müslümanlara bu hatalarini Allahü Teala nin soracagini zannetmekteyim. Ahirette, Danimarka halkinin, Danimarkadaki müslümanlardan; dünyada bize niye örnek olmadiniz, nicin bize islamiyeti anlatmadiniz diye davaci olacaklarinida zannediyorum. Isterseniz bu durumu hoca efendilere bir sorunuz.

Degerli müslüman kardeslerim ve Mert, samimi Danimarkalilar ; zaman hizla ölüme dogru akip gidiyor. Yalanci Yahudi Freud ve Darvin maskaralarina inanmayiniz. Bu alemi ve bizleri yaratan bir Yaratici Allah var. Peygamberleri var. Cennet ve cehennem var. Hz. Isa hasa Allahin ogluymus, Allahmis, Mukaddes Ruh ogluna gecmis, oglu yani Hz. Isa Maria Magdelana ile evlenmis, o zaman Hz. Isanin soyundan gelen Hristiyanlar Allah olmuyormuymus! gibi yanlislari birakiniz. Yahudiler kendi dinleri gibi Hristiyanligi da degistirdiler. Yalanci Siyonist Yahudiler simdi Müslümanlara karsi Hristiyanlari savastiracaklar, sonrada savaslarla yorulan Hristiyanlarida öldürüp dünya kralligini kurmak hayalindeler. Aslinda su anda dünya ekonomisi Siyonist Yahudilerin ellerindedir. Gözleri doymuyor.

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed bu mevzuda söyle diyor. “- insanoglunun gözü doymaz. Altindan bir dagi olsa, bir dag daha ister! Insanoglunun gözünü ancak bir avuc toprak doyurur.“ Rica ediyorum, lütfen islamiyeti dogru kaynaklardan arastiriniz. Insanoglunun seytanlastigi ahir zamanda yasiyoruz. Ama yinede melek gibi müslüman olmak mümkün. Inanmazsaniz Danimarkali müslümanlarla tanisiniz. Islamiyeti onlardan sorunuz. Ahirzamanda meleklesmis insanlarla konustugunuzu anliyacaksiniz. Bu pislik icinde, hergün müslüman ülkelerin televizyonlari, dünya televizyonlari, radyolari, gazeteleri, dergileri, okullari, ögretmenleri, kütüphaneleri, romanlari, müzikleri; seytanca, haince ve kallesce, son, degismemis ve dogru din yüce islamiyete kuduz köpekler gibi saldiriyor. Her türlü seytani tiyatro ve senaryoyu oynuyor. Müslümanlarin dünyasini cehennem yaptigi gibi, gayri müslimlerin dünyasinida cehennem yapiyor.

Terörist Danimarkali Televizyoncular, Radyocular ve Gazeteciler Yeni Danimarkali müslümanlari bile terörist gösteriyorlar. Zavalli sucsuz melek gibi müslümanlari öcü gibi gösterip Danimarka Halkini islamiyetten ve Müslümanlardan nefret ettiriyorlar. Bu seytanlik bütün dünyada devam ediyor. Seytanlasan insanoglu, Yaraticisi Yüce Allaha, meleklere, melek gibi müslümanlara savas acmis, kuduz köpekler gibi saldiriyor. Biz zavalli müslümanlar bu akil almaz vahsi saldiriyi saskinlikla seyrediyoruz. Bize kendilerini 1950 den beri melek gösteren ve bizi gercekten inandiran seytanlarin icyüzlerini , katilliklerini, teröristliklerini , canavarliklarini görmemiz bizleri cok üzüyor. Halen gördüklerimize inanamiyoruz. O kibar insanlar böyle canilesemezler, bosnayi, cecenistani, Afganistani, Iraki, irani , Türkiyeyi, Pakistani, Somaliyi, Sudani soykirim yapmazlar diyoruz. Ama yapiyorlar iste. Hemde salak müslümanlara medeniyet, demokrasi götürebilmek icin yapiyorlarmis bu barbar seytani savasi.

Pearl harbor limanini Japonlara vurdurduklari, Saddami kuveyte saldirttiklari gibi, Ikiz kuleleri gavurlar kendileri yiktiklari halde, sucu seytanca müslümanlara atip orta dogudaki katliamlarinin hakli bir savas oldugunu ordaki askerlerine inandirmaya calisiyorlar. Dünyadaki saf insanlari ve müslümanlari medyalariyla kandiriyorlar orta doguda .

Hani mücahidler sizin icin Afgan daglarinda sizi Komünizmden kurtariyordu. Geceleri Televizyonlarinizda kahraman Mücahidler Ruslari perisan ediyorlar, diye alkisliyordunuz. Sizde hic utanma yokmu? Erkeklik, insanlik, acima duygusu, mertlik yokmu? Zavallilari terörist oldular diye kallesce öldürüyorsunuz! Ikiz kuleleri yerden kumandali kompüterlerle siz yiktiniz! Binadaki 4000 Yahudi niye ölmedi? Danimarka Televizyonu Amerika Afganistanda 15 000 Taliban okulu acti diyor. 1400 kisilik bir taliban islami okulunun Batililarin ahlaksizlastirdigi cocuklari nasil meleklestirdiklerini tekrar tekrar gösteriyordu. Müslümanlar sizin zenciniz ve köpeginiz degil mi? Isteyince mücahid yaparsiniz, isiniz bitince öldürürsünüz. Yaziklar olsun, sizi biz dogru, mert, kibar insan oldugunuzu zannetmistik. Sizler Ruslardan daha canavarmissiniz.

Irandan sonra soykirim sirasinin Türkiye ve Pakistan oldugunu cok iyi biliyoruz. Firavunlara kalmadi, bu dünya sizede kalmaz. Batililarin müslüman soykirimina karsi olan, iyi kalpli Danimarkalilara selam ve hürmetler ediyorum…

Soykirim ve daha asagilanmak endisesi icindeki bütün zavalli müslüman kardeslerimize sabirli olmalarini ve Allahtan yardim diliyorum… Cocuklarinizin iyi müslüman yetismesi icin büyük fedakarliklar yapiniz.

Vahsi Gavurlar, Osmanlidan intikam almak icin her sene yüz milyarlarca dolari su gibi harciyorlar. Danimarkalilar müslüman olunca melek gibi oluyorlar. Biz niye olamiyoruz? Gavurlarin oyununa gelmemek icin bütün müslümanlar birlik icinde olmaliyiz. Gavurlar bizi bize esir etmisler. Kendileri birlik icinde müslümanlara karsi savasiyorlar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s