Mehmet Sevket Eygi’nin bir yazisina:

Mehmet Sevket Eygi Agabey, Allah sizden razi olsun.

Avrupadaki Türkiyeliler, Müslümanlarin degil, Avrupa Amerika ve israil’in terörist olduguna dair ciddi bir brosür bile nesredip dagitmiyorlar.
Meydani bos bulan gavurlar (islam düsmanlari) televizyonlari, Radyolari, gazeteleriyle her gün yüzlerce ve binlerce islamiyete ve müslümanlara saldiriyorlar. Böylece Avrupa halki müslümanlara ve islamiyete düsman oluyor. Hatta müslüman cocuklari ve gencleri bile islama düsman oluyorlar. Bilhassa Türkler ve iranlilalar da dinsizlik hizla yükseliyor.
Müslümanlar ise daha zengin olmak icin cirpiniyorlar.
Muzaffer Alev Kopenhag  www.esir.webbyen.dk

 

Mehmed Sevket Eygi Agabey, daha önce yazdiginiz  “beyaz ekmek” hakkindaki yazinizla ilgili yazmak istiyorum.
Danimarka da cavdar ekmegi cok yeniyor. icinde cavdarlar ve bugdaylar iri iri olanlar daha makbul. Cavdar ekmeginin fiati diger ekmeklerden daha ucuz. Cocuklara cocuk yuvalarinda ve okullarda cavdar ekmegi yediriliyor. Cocuklar kucukten cavdar ekmegine alistiriliyor. Dogrusu, ben 40 senedir Danimarkadayim, bende alistim cavdar ekmegine. Zayiflamak isteyenler cavdar ekmegi yiyor. Cins cins, cesir cesit cavdar ekmekleri var. Hemen bayatlamiyor. Lezzetli oluyor. Ulkemizde Danimarkanin cavdar ekmegi kulturu hemen tatbik edilmeli. Bugune kadar, 90 senedir  Avrupalilarin ahlaksizliklarini, namussuzluklarini, pisliklerini, hirsizliklarini, sahtekarliklarini, hastaliklarini, cilginliklarini hep örnek almisiz. Cavdar ekmegi düzenini biran önce hemen almamiz gerekiyor. Ucuz olacak, cesitli olacak, tabii olacak, lezzetli olacak. Basörtüsüyle, dinle, imanla ugrasmaktan baska isi olmiyan geri zekalilarin biran önce halkimiza dusmanligi birakip, birazcik zavalli halkimiza yardimci olmaya, karisiklik  ve fesat cikarmamaya alismalari gerekiyor.
Muzaffer Alev Kopenhag  www.esir.webbyen.dk                  http://www.milligazete.com.tr/makale/beyaz-ekmek-yemek-uzun-vâdeli-intihardir-93969.htm

Altin orani nedir? :     http://www.moralhaber.net/bilim-teknoloji/altin-oran-nedir/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s