Avrupadaki Müslümanlarin Zavalli Halleri ;

Avrupadaki Müslümanlarin Zavalli Halleri ;
http://www.esir.webbyen.dk muzafferalev (a) hotmail.com (9)

Simdi, camiye, mescide, bir daireye veya villaya bile müsade etmiyorlar. Durum okadar karisikki izahi cok müskil ve yasaktir. Ömrünüzde tavuk bile kesmesenizde sizi hemen gazeteleri, televizyonlari ve radyolariyla terörist ilan ederler. Dünyayi koloni yapip zalimce sömürürler. Kolonilerini kaybetmekten cok korkarlar. Cok zengindirler ama daha cok zengin olmak isterler. Dogrular yazilamadigi icin herkez ucundan kösesinden birsey söyler ve yazar meselede avrupalinin ahlakina döner. Karma karisik, sacma sapan, cahiliyye hayati!

Mesela, islamiyeti ve müslümanlari, bati ve Türkiye medyasi yani gazeteleri, dergileri, tv leri ve radyolari, okullarda ögretmenleri devamli gizli ve acik kötülerler. Samimi müslümanlara ekstremist, fundemantalist veya terörist damgasini vurup insanlara nefret ettirerek, bütün müslümanlarin cahil olmasini isterler. Cahil müslümanlari kandirmak icin Kopenhag Üniversetisinin yaninda cami yapilmasini isterler. Arkasindan eklerler; Müslümanlarin paralariyla yapilacak bu cami ilik, modern müslümanlarin camisi olacak, orada fundamentalizim olmiyacak! Bir ay sonra bir haber; Kopenhagda bir villa (eski depo) mescit yapilmis, yüz müslüman cuma namazi kiliyormus, izinsiz oldugu icin polis tarafindan kapatilmistir!

Danimarkada kahvehane acarsaniz serbesttir, tesvik edilir. Cünki kahvehanelerde kumar, icki, sigara dumani vardir. Yasak oldugu halde kahvehanelerde yemek satisi yapilir, cemiyet adi altinda kara para kazanilir, yaptiklari gürültüden mahalleli rahatsiz olmaz. Bütün bunlara göz yumulur, bir islami kütüphane evi acsaniz, mahalleli sesten rahatsiz olur diye izin verilmez. Müslümanlara radyo ve televizyon hürriyeti yoktur. Islamiyetle ve müslümanlarla savasmak isterseniz kolayca millet vekili bile olursunuz.

Batililar islamiyete karsi gizli savasi devamli yapiyorlardi. Siyonist Yahudiler Nevyorkda ikiz kuleleri yiktiktan sonra aciktan hacli savasina basladilar ama gizli ve sinsi psikolojik savasida devam ettiriyorlar! Islamiyeti okadar tehlikeli görür ve gösterirlerki bu sebeple islamiyetle ilgili yerlerde bol casus calistirir ve vazifelendirirler, böylece müslüman ülkelerini, satin aldiklari ordulari ile kukla gibi oynatir ve idare ederler. Müslüman ordulari dediklerini yapmak istemezse Atom bombasi atariz! diye korkuturlar. İnsanlik 1945 de Hirosima ve Nagazaki deki katilliklerini ne cabuk unuttu!
Bütün dünyada durum aynidir. Turgut Özal`in, Türkes`in, Diana`nin süpheli ölümünde oldugu gibi acima duygulari hic yoktur. Prof.Dr. Esad Hoca efendinin damadi ile beraber Avustralyada trafik kazasinda ölümü sizleri hic düsündürdü mü?

Türkiyemizde durum cok daha kötüdür. Hristiyanlara büyük radyo ve kilise , kilise evi müsadesi vardir. “Son birkac senede Türkiyemizde hristiyanlarin olmadigi mahallelere 30 000 kilise evi acmislardir. 22-6-2005 tarihli Günlük Hristiyan Gazetesinde okudum Danimarka Kilisesi Türkiyeyi Hristiyan yapacakmis! Efeste büyük bir televizyon kuruyorlarmis. Türksat Canagindan Avrupa ve Turkiyeye Türkce yayin yapacakmis. Turkiyede canak antensiz seyredilebilecekmis. Bütün Türk köylerine Hristiyanlik yayini türkce olarak ulasacakmis. Türkiye köylerinde televizyon sabahtan aksama kadar acik tutulur ve seyredilirmis. Cocuk programlariyla cocuklarimizi hristiyan yapacaklarmis.

Bati filmleriyle papazlarin sevdirildigi, imamlarin ve islamiyetin nefret ettirildigi ülkemiz, birden Hristiyan yapilacak! Türkiyemizde erkekler bos yetistiriliyor, müslüman kizlari Avrupali hristiyanlar gibi giyiniyor ve yasiyorlar.
Türkiyede bir tanidigima 2004 yazinda 15 yasindaki avrupai kiyafetli kiz torununu göstererek; mesela Avrupalilar yakinda cincilikle (healing) televizyonlari kullanarak bu cocuklarimizi Hristiyan yapacaklar, demistim. Karsimda duran, mahallelerinin genc imamini göstererek, imam efendiler herseyi bilirler ama yasak oldugu icin agizlari kilitlidir sizlere hicbirsey anlatamazlar, dedim.
– Dogrumu, imam efendi diye sordu?
Ímam efendi tebessüm ederek evet manasina basiyla isaret etti. Söylediklerim bir sene sonra cikmaya basladi. Basi Danimarka kilisesi cekti. Yakinda yüzlerce Türkce Hristiyan ve porno televizyonlarinin mantar gibi cogaldigini göreceksiniz cennet vatanimizda. Hortumcularin caldiklari 50 milyon dolar geri alinamadigi gibi, cocuklarimizin Uyduruk Hristiyan yapilmalarininda önüne gecilemiyecektir.

Uyanmamiz ve yüce son hak dinimizi yasamamiz gerekmektedir. Siyonist Yahudiler, Hacli atlarinin (batililarin) sirtina binmisler hizla büyük israil kralligini kurmaya kosuyorlar. Birinci dünya savasinda 40 milyon, 2. dünya savasinda 60 milyon sucsuz insani öldürdükleri gibi yakinda hic üzülmeden 100 milyon sucsuz müslümani öldürüp, geriye kalan Müslümanlari, kendilerininde inanmadigi uyduruk hristiyan yapmak istiyorlar. Ayni kuzey ve güney Amerikada yaptiklari gibi.

Dedelerimiz Büyük Osmanlilar 700 sene Yahudilere ve Hristiyanlara tam din ve calisma serbestligi vermisti. Isteselerdi hepsini müslüman yaparlardi da kimse mani olamazdi. Mübarek Ecdadimiz Kuran ve Hadisin istedigi sekilde yasarlardi. Allahi ve sevgili peygamberimizi cok severlerdi. Iyilik ve baris melegiydiler.

Avrupada diyanet ve diger islami grublarla müslümanlara büyük oyunlar oynanir. Diyanet teskilati, imamlarimiz ve islami grublar zavalli ve caresiz bir durumdadirlar. Müslümanlara oynanan bu hileli oyunlar neticesi olarak, müslüman cocuklari cahil, bilgisiz, basarisiz, berdus, esrarci ve seks manyagi olmaktadir! Danimarka devleti ve diger Avrupa devletleri, 3. dünya ülkelerinden geldiginizden cocuklarinizi yetistiremiyorsunuz diye müslümanlarla dalga gecmektedirler.
Aslinda 100 senedir batililar ve yahudiler binbir seytani oyunlarla hem müslümanlari perisan ederler hemde geri kalmis ülkeler diye alay ederler. Bu hacli zalimleri, katilleri ve teröristleri zavalli melek gibi müslümanlari utanmadan teröristlikle suclarlar. Suur (Sagduyu) sahibi mert ve iyi kalpli Danimarkalilari tenzih ederiz..
Biz müslümanlar, Yahudiler basta olmak üzere bütün insanlari severiz. Danimarkalilari da cok severiz. Müslüman kalles degildir. İslamiyette, münafiklik (ikiyüzlülük) , kafirlikten (islamiyete inanmamaktan) daha kötüdür. Müslümanlar merttir ve melek gibidir. Yüce dinimiz herkese iyilik yapmamizi emretmektedir. Müslüman demek melek gibi insan demektir.

Danimarka gazetelerinde, Danimarka devletinin Türkler icin bir sürü cami actirdigini ve Türkiyeden bir sürü imam getirttigini okudum. Birkac gün süren bu meseleyi yazmak istemiyorum. Baltayi tasa vurabiliriz. Mayinli sahadan kacmak lazim.

Danimarkada her eve pazar günleri parasiz atilan (dagitilan) “Søndags Avisen” Gazetesi 2 sene önce birinci sahifenin basliginda büyük puntolarla söyle yazdi. “ “Türk imamlar islama karsi.” Haberi okudum. Konsoloslugumuzla yapilan bir ropörtajdan bahsediyor. Bu gazete herkesin evine girdigi halde kimse ilgilenmedi ve mesele kapandi.
Türkiyede benden yasli bes vakit namazini kilan bir tanidigim herkes Hristiyan olursa bende olurum demisti de sasirmistim. Merak ediyorum ispanyada ispanyollarin 500 sene önce yahudilere ve müslümanlara yaptigi gibi, Danimarka devleti Danimarkadaki Türklere hepiniz uyum (Entegrasyon) icin Hristiyan olmak mecburiyetindesiniz dese acaba bizim Türkler ve Kürtler ne yaparlar? Herkes Hristiyan olursa bizde oluruz derler mi? Bu durumda siz ne yaparsiniz?

Danimarka Devleti ve bazi belediyeleri Entegrasyon hilesiyle müslümanlara cok müthis oyunlar oynuyorlar, harcadigimiz milyonlarca kron bosa gitti diye gazetelerinde dert yaniyorlar. Aslinda müslümanlari asimile yapabilmek icin kasitli ahlaksizlastiriyorlar. Yani batililar su andaki rezilligimizi az buluyorlar. Daha rezil olmaliyizki, islamiyetten uzaklasalim.
Sayin Basbakanimiz Tayyib Erdoganin, muhterem zevcelerinin basörtüsünden dolayi ayiplanirken bize yardim edebilmesi mümkün müdür? 26 nisan 2005 tarihli gazetelerde Tayyib Erdoganin oglu ve gelininin Hollandaya vize alamadiklari icin Almanyaya vize aldiklarini yazdi!

Yahudiler 11 eylülde ikiz kuleleri vurduktan sonra, avrupalilar birden degistiler. Müslümanlar sayesinde Komünizmi yok edip Türki cumhuriyetleri Rusyadan kolayca esir aldilar. Artik müslümanlarla dost olmaya ihtiyaclari yok. Sevr antlasmasi günlerine tekrar döndük! Avrupali, islam dini ve müslümanlara karsi devamli gizli ve acik, kisa ve uzun menzilli (hedefli) calismalar yapar. Uyuyan müslümanlar bu planli ve programli yeni hacli seferlerini göremezler. Haclilar onlari televizyonlariyla devamli oynatir, top, pop ve dans hastasi yapip heyecanini calar, veya baska tarafa yönlendirir. Bugünün müslümani Allah rizasi icin kapi kapi dolasip müslümanlari uyanmaya davet etmeli. Derdimizi anlatan kitapciklari hediye etmeli, maliyetine cok ucuza satmali ve aileleri ziyaret etmeli. Cocuklarida bu hizmete alistirmalidir. Zavalli müslüman cocuklari perisan haldeler, camiler var, camilerde islamin ögretilmesi hileli olarak yasak!
Danimarkada Kopenhag civarinda bir imam efendi, bir dügünde, bizim sizin cocuklariniza islamiyeti ögretme yetkimiz yok. Bizim sadece namaz kildirma yetkimiz var, demis. İstediginiz yere sikayet edebilirsiniz, diyede eklemis!
Bildigimiz kadariyla haftada iki saat müsade oldugundan 30 cocuk sadece birkac dakika Kuran i Kerim harflerini okumayi ögrenebilirler. Bazilari ise Kurani Kerimi hatmeder yani bastan sona manasini anlamadan okur. Bazi cocuklar bastan usanmakta ve gitmemektedirler.
Cami ve islamiyet cocuklara sevdirilmemektedir. Bazilari Kurani Kerimi okumayi ögrenmekte, anne ve babalari cocugumuz dinini ögrendi diye sevinmektedir! Dedelerinin ve babalarinin cocukluklarinda, Kurani Kerimi okumayi ve islamiyeti ögrenmek acik veya gizli yasak oldugundan, simdi babalar ve anneler evlatlari Kurani kerimi okumayi ögrenir ve bir defa hatim ederse evlatlarinin islam dinini ögrendigini zannediyorlar!
Aslinda 4000 Türkiyelinin yasadigi kücücük ishøj (ishoej) semtinde, Hadis nedir diye sorunuz cocuklar, gencler ve ebeveyni (anne ve babasi) cevab veremezler. Kurani kerim hakkinda birkac cümle söyleyin deyin onuda bilmezler. 1983 yilindan beri Camimiz vardir. Halktan 15 milyon Kron toplanmistir. Her dört senede bir degerli imamlar gelmistir. Türkiyeden gelen hoca efendiler isin ic yüzünü anlatamamaktadir. Mümkün oldugu kadar cocuklarimiza faydali olmaya calismaktadirlar. Haftada bir gün bir iki saat Kurani Kerimi okumayi ögrenmeye izin verildiginden ona bile vakit yetmemektedir.

Danimarka devleti böyle peki cennet vatanimiz Türkiyemiz nasildir? Türkiyemizde durum daha kötüdür. 8. sinifi bitirmiyen cocuklar yaz aylarinda bile camiye gidip Islamiyeti ve Kurani Kerimi okumayi ögrenemezler! Imam efendinin kayit yapmasi yasaktir! Rezil televizyonlarin, okullarin ve arkadaslarin bozdugu cocuklar 15 yasindan sonra Top ve Pop hastaligini birakipta islam dinini ögrenemez!

Osmanlida egitim 3 yasinda Camide Amin Alaylari ile baslardi. Melek gibi saf ve temiz yetisen Osmanli cocuklari bu sayede dünyayi adaletle, serefle idare etmislerdir. 23 milyon km2 koca Osmanli yurdunda Filistin Vilayetini (bugünki israili) 17 Osmanli memuru idare edermis. Asker haric istanbulda kacbin polis var biliyormusunuz?

Kale icerden fethedilir derler. Müslüman kardeslerim uyaniniz, ingilizin, siyonist yahudinin, Amerikanin, haclilarin hileli oyunlarina gelmeyiniz. Cocuklariniza aciyiniz. Onlarin iyi ve temiz müslüman olmalari icin cok gayret ediniz. 3 yasindan itibaren daha bir fidan iken, yüce dinleri islamiyeti ögrenmeleri icin gereken arastirmayi ve calismayi yapiniz. 0-6 yas arasi cok mühimdir.
Islam dini bilgili insanlarin dinidir. Islam dini son hak din oldugu icin huzur ve saadet yalniz islamiyettedir.

Sömürgeci devletler paraya doymazlar. Daha cok milyonlarca insani öldürüp, daha cok kazanmalari gerekmektedir. Birinci bin yilda Avrupayi hristiyan yaptik, ikinci bin yilda afrikayi hristiyan yaptik, ücüncü bin yilda Orta dogu ve Asyayi hristiyan yapacagiz demektedirler.

Tabii o insanlari soymak ve daha zengin olmak icin hristiyan yapiyorlar. Kendileri hristiyan olmak istemiyorlar. Hristiyanligi ve incili kendileri her 50 senede bir degistirdiklerinden incil sacmaligina inanmak istemiyorlar ama dünyayi soymakta kullaniyorlar uyduruk incili. 22 Mart 2005 sali günü Danimarka gazetelerinin yazdigina göre incili yine degistirmisler. Hemde 45 000 degisiklik yapmislar. Bütün dünyada yapilan bu son degisiklik incilin %7 sini ihtiva ediyormus yani (uydurukcayla) kapsiyormus. http://www.esir.webbyen.dk sitesinde 22 mart 2005 tarihinde 24. sahifede “Politisk Korrekt Bibel” basligiyla cikan haberi “incil tekrar degistirildi” baslikli Mustafa Kaplanin yazisini okuyabilirsiniz.

2006 Yilbasindan itibaren uyduruk Hristiyan porno kanali (hergün 4-5 saat ücretsiz porno yayini yapmaktadir) Türkiyemizi Hristiyan yapacak. Kopenhag ve civarinda yaptigi gibi önce müslüman cocuklarini günde 4-5 saat porno ile ahlaksiz yapip islamiyetten uzaklastiracak sonrada kendi inanmadigi Hristiyanliga soygun yapmak icin 24 saat davet edecek. İslam dininin hileli yasak oldugu ülkem birden sacma Hristiyanligi kabul edecek. Köylerde televizyonlar bütün gün acikmis köylere ve cocuklara agirlikli yayin yapacaklarmis. Bugünün nemelazimci müslümani bu belalara layiktir. Danimarkada Kiliseler bombos. Kiliselerini Restoran yapiyorlar veya satiyorlar. Ama müslümanlarin satin alip cami yapmasi yasaktir. Kiliseleri cami yapabilsek sanki müslüman cocuklarina yüce dinimizi ögretebilecekmiyiz? Kasitli olarak islamiyetten uzaklastirilan müslüman cocuklari Danimarkanin basina bela olmaya basladi bile. Kopenhagda müslüman cocuklarina yardimci olmaya calisan Fethullah Hoca grubunun Hay okulunda okumus olan bir genc esrar yüzünden bir italyan turist genci öldürdü. Hapisten cikinca Türkiyeye gönderilecek.
Maalesef avrupada artik müslümanlara hürriyet yoktur. Gizli, sinsi savasla Müslümanlari bozma devri baslamistir.
Sevgili Kardeslerim, zararin neresinden dönülürse kardir. Neme lazimciligi birakip biran önce cocuklarimizi eglendirerek terbiye etmeye baslamaliyiz. Biran önce bir odalik islami kütüphaneler acip evlere islami cocuk kitaplari, kasetler, cd ler ve dvd leri ödünc vermeliyiz. Okumadan yüce dinimizi ögrenemeyiz. Cocuklarimizda ögrenemezler. Bütün Danimarkada ve dünyada bu sekilde calismalar yapmaliyiz. Sevgili Peygamberimiz savasta hendek kazarken karnina tas baglamisti acligini bastirmak icin. Biz neler yapiyoruz?

 bir şiir… 

  
Kelepçeli Fikirler
Mahpus kalem şunu sorar:
“Dilsiz ağız neye yarar?”
Konuşmak yok, yazmak yasak,
Fikirlere kelepçe var!..
 

Hakkı hakça yazamazsın,
Düşmanına kızamazsın,
Müslüman’ca gezemezsin,
Hüküm budur, budur karar!

Düzen bozucu yazarı,
Kızıl, hain hilekarı
Bin maskeli sahtekarı
Acep hangi merci sorar?..

Maskeleri indir şöyle,
Sen yaz hele hakkı söyle
Savcı beyler işte böyle
Mikroskopla bir suç arar.

Taştan oyma zindanlara,
Kirli, kara tavanlara,
Kedi gibi sıçanlara
Sabretmezsen sana zarar!..

Sen mahkumsun, fikrin mahpus
Emir serttir: “Konuşma, sus!..”
“Söz ve yazı bize mahsus,
“Kanunlar tek bize yarar!”

Sabredersen Şule eğer,
Bir gün davan arşa değer.
Anladım ki en son meğer
Yaraları zaman sarar,
Önünde bak ne günler var!..

Şule Yüksel Şenler

Not: Sule Ablamiz bu siiri 9 küsür aydir mahkumiyeti aninda hapishane de yazmistir.

 

 

 

 

Müslüman erkekleri iyi yetistiremiyoruz!

Muhterem Mehmet Sevket Eygi Agabey; Dünyada Müslümanlarin devleti, ordusu olmadigi icin durum cok vahim. islam dusmanlari 90 senedir cok yönlü tahribat yapiyorlar. Mesela binlercesinden bir tanesi. Müslüman erkekler, Müslüman erkegi gibi degiller. Böylece Müslüman kizlar ve hanimlarda saskinlik icindeler. Yikmak kolay oldugu icin batililar, birlik ve beraberlik icinde, seytanca Müslümanlari hasta, sakat, perisan ediyorlar. Durum hic iyi degil. Allah sizden razi olsun. Muzaffer Alev Kopenhag www.esir.webbyen.dk

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s