Banyolu Tuvalette namaz kılan Danimarkalı kız

Banyolu Tuvalette namaz kılan Danimarkalı kız

www.esir.webbyen.dk        muzafferalev@hotmail.com

 

Okulunda basarılı, hareketli güzel yüzlü bir Danimarkalı kız, hergün carsida pazarda gördügümüz sari sacli melek gibi kalbide saf ve berrak, islamiyeti ve huzuru arıyan bir kiz. Bu melek gibi kizcagizlarin ve kibar erkeklerin islamiyeti bulmamaları ve müslüman olmamalari icin hergün yüzlerce yalan söyliyen, seytanca hileler yapan televizyonlar, radyolar, gazeteler , dergiler, ve okullar.

Bir mübarek Danimarkali yeni genc müslüman Abdülkuddüs bana,

”- Ögretmenler okullarda sadece dersleri anlatmazlar farkina vardirmadan kültürlerinide anlatirlar. Biz Vikinglerin 3 kültürü vardir. Eskiyalik, icki ve ahlaksizlik. ” demisti.

15 sene önce Danimarkali Abdulkuddüs kardesimizin söyledigi bu sözleri bugün daha iyi anliyorum. Dikkat ediniz 85 senedir Afganistanda, Irakda ve bütün dünyada terörist haclilar, azgin siyonist yahudiler ve seytan sabataycilar (Türk gizli yahudi dönmeler, ingilizce Dönmeh) tarafindan zavalli müslümanlara ne seytanliklar yapiliyor.

Terörist Haclilar ve siyonist katil yahudiler Komünizme karsi bizleri kullanmak icin 55 senedir biz esir (köle) müslümanlara birazcik iyi davranmislardi. Milyonlarca müslümani Ruslarla savastirip öldürterek, sakat birakarak komünizm tehlikesinden kurtuldular.

Simdi, islami inanclarindan dolayi, dinsizlige karsi olduklari icin; haclilara dost olup, komünizme karsi canlarini veren milyonlarca Afganli sehidlerin cocuklarini ve arkadaslarini kallesce ve kahbece terörist oldular seytanligiyla öldürüyorlar.

Yalanlarla kendi hristiyan halkini ve müslümanlari, müslümanlardan nefret ettiriyorlar.

Yahudiler büyük israil devletini kurmak icin Nevyorkta ikiz kuleleri seytani bir tiyatro ile yiktilar. Böylece hristiyan ve müslümanlari, teröristleri öldürüyoruz diye kandiriyorlar.

 Terörist dedikleri insanlari kendileri komünizm ve Rusyanin atom gücüne karsi savastirmak icin yetistirmislerdir. Müslümanlara, Ruslar komünisttir, dinsizdir, sizin ülkenizi isgal ettiler, biz hristiyaniz tanriya inaniyoruz, size yardim ediyoruz, dediler. Caresiz müslümanlar kabul ettiler. Simdi ise seytanca yalanlar uydurup serefli, caresiz, melek gibi insanlara terörist deyip acimadan kallesce öldürüyorlar veya ic savaslarla öldürtüyorlar. Amerikaya götürülen 5000 Kürd genci Irak`a gerilla olarak savastirilmaya getirildi.

Ey hristiyanlar, müslümanlar ve yahudiler, uyaniniz! Kana susamis canavar haclilara ve siyonist yahudilere tekrar kanmayiniz. Köpeginizi sevdiginiz gibi, zavalli sucsuz, mazlum, caresiz müslümanlarida seviniz. Terörist medyanin seytani yalanlarina kanmayiniz! Huzur yalniz islamdadir. Sizin son hak din olan yüce islamiyeti yasamamaniz ve müslüman olmamaniz icin sizleri kandiriyorlar, islamiyete ve zavalli sucsuz müslümanlara saldiriyorlar, sizleri yüce islamiyete düsman ediyorlar.

Islam dininden nefret ettiginizi biliyoruz. Danimarkali müslümanlar akilli insanlardir. Danimarkali müslümanlara sorunuz sorularinizi. Islamiyetle, cincilik sahtekarligi olan budizm bir degildir. Danimarkada 18 bin Budist oldugu halde Haclilar nicin onlarin aleyhinde bulunmuyorlar?

Cünki islamiyet felsefe ve insan fikri degildir. Allahin yarattigi kullarina gönderdigi en güzel hayat seklidir, en son hak dindir. Arastirdiginizda islamiyetin insanlara bu dünyadada cennet hayati ve huzuru veren hak din oldugunu göreceksiniz.

Ey müslümanlar; terörist vahsi haclilar ve azgin siyonist yahudileri, güclü medyalariyla zavalli caresiz Afgan halkini ve Arap genclerini seytanca tiyatrolarla, hilelerle hristiyanlara ve müslümanlara öcü ve terörist olarak tanitiyorlar. Hemen acilen iyi ve mert hristiyanlar ve yahudiler bu hilelere ve pislige dur! demelidirler. Aksi takdirde, kalles, siyonistler ve Haclilar milyonlarca sucsuz zavalli müslümani kahbece kiskirtip, bir anda öldürmenin, planlarini yapiyorlar. Endülüsde, Amerikada, Kudüsde, Afrikada, Bosnada, Cecenistanda, Afganistanda ve Irakta oldugu gibi soykirim yapacaklar.

Belkide 1. dünya savasinda oldugu gibi 40 milyon, 2. dünya savasinda oldugu gibi 60 milyon sucsuz insani öldürecekler veya zavalli, sucsuz  Müslümanlari birbirlerine öldürtecekler.

Endülüs, Aztek, Maya, kizilderililer, Kongo, stalin, hirosima, Nagazaki, Vietnam, Somali, Sudan katliami ve vahsetinden daha kötü bir vahset yasacagiz.

Ey köpeklerini cok seven Hristiyanlar ve Yahudiler, siz zavalli insanlari hic sevmiyormusunuz? Devamli, kiskirtmalarla ve seytani hilelerle her sene yüzbinlerce, milyonlarca sucsuz müslüman öldürülüyor, sakat birakiliyor! Hic ama hic sesiniz cikmiyor. Dedeleriniz Katil Haclilar 900 sene önce Kudüse girdiginde Asker, sivil, cocuk, kadin, ihtiyar, teslim olan ve yarali askerleri hic acimadan öldürmüs ve soykirim yapmislardir.

Selahaddin Eyyubi 90 sene sonra Müslümanlari birlestirip Hacli katilleri Kudüsten cikarirken öylemi yapmisti? Katil haclilari teslim olduklari icin serbest birakmisti!

Müslüman gencleri tarihinizi iyi okuyunuz. Iyi müslüman olmaya calisiniz ki, müslümanlari tekrar soykirim yapamasinlar. Size soruyorum, Islam ülkeleri Filistin gibi perisan edildiginde müslümanlarin, haclilari öldürme hakki olacak mi? Müslümanlarin hicbir silahi yok! Amerikanin Rusyaya karsi verdigi silahlarda bitti. Belkide bellerine sarabilecekleri bomba bile bulamiyacaklar.

Metro Express Gazetesinde okudum, Endonazya Bali deki sucsuz yere hapis yatan meshur imam ”Teröristlere karsi savas” adinda bir kitap yazmis. Bu kitap Türkceye cevrilmeli ve teröristleri iyi tanimaliyiz. Birde terörist haclilarin ve siyonist azgin yahudilerin son 100 senede kacyüz milyon sucsuz insani nerelerde nasil öldürdügünü yazan bir kitap veya istatistik nesredilmeli. Peygamberimiz ve Osmanlilar zamaninda savaslarda ne kadar az insanin öldügünüde yazmalilar. Zannederim Peygamberimiz zamanindaki savaslarda sadece 300 civarinda insan ölmüs. Ey insanlar, Hristiyanlar, müslümanlar uyaniniz! Yeni müslüman olan komsulariniza veya internette tanistiginiz yeni müslümanlara (mühtedilere) bu isin icyüzünü sorunuz. Yüce dinini bildigini sandigi halde, bilmedigini hissedebilen müslüman kardeslerimiz ise cevrelerinde hakiki müslümanlari aramalilar. Islami toplantilara, sohbetlere ve konferanslara katilmalilar. Son 100 senedir Yazilmasi kanunlarla yasak edilmis olan Ingiliz, Yahudi ve Amerikanin islama karsi yaptigi seytani sicak ve soguk gizli savasin icyüzünü ögrenmeliler.

Hileli gizli ve acik, seytani tiyatro senaryosu, emperyalist sömürge savaslari ile birkac sene sonra müslümanlarin dünyalari tam cehennem olacak! Sanki evleri yaniyormus gibi saskinlasan müslümanlar birbirlerine satasacaklar ve saldiracaklar! Anneler, babalar, dedeler, cocuklar, akrabalar ve komsular birbirlerine düsman olacaklar. Su anda Türklerin evlerinde 5 kisinin 5 i de birbirini istemedigi türk televizyonlarinda anlatiliyor. Insanlar stresden ve dertten aglayip perisan olacaklar ama belanin nerden geldigini bilemiyecekler!

Katil ve seytan haclilar ve siyonist yahudiler perisan ettikleri müslümanlara yardim ediyormus numarasi yapacaklar. Geri kalmis aptal müslümanlari bir türlü düzeltemiyoruz diyerek dalgalarini gececekler!

Avrupalilar son 100 senedir müslüman ülkeleri avrupalilastirip medeniyet getirecegiz diye, müslümanlari hileyle sömürmüslerdir. Simdi demokrasi getirecegiz numarasiyla savasiyorlar, aldatiyorlar ve sömürüyorlar! Milyonlarca müslümani ve cocuklarini öldürüp, sakat birakip dalga geciyorlar. Sadece 1. Irak (golf) savasinda ambargo ile 500 bin cocuk öldürmüsler, Cecenistanda ise 45 bin cocuk öldürmüslerdir melek yüzlü seytanlar.

Dünya televizyonlari, radyolari ve gazeteleri seytanca hilelerle 85 senedir cahil biraktiklari bilgisiz müslümanlari kiskirtiyorlar. Islami bilen bilgili dindar müslümanlari, hoca efendileri bile aldatip, oyuna getirip kullaniyorlar.

Eger islam düsmanlarinin saldirilarinin ve seytanliklarinin ic yüzünü, perde arkasini bilmezseniz, islami yazarlari okuyup ögrenmezseniz, müslüman olsaniz bile sizi seytanca yüce islamiyete düsman ederler. Cocuklarimizi kolayca ahlaksiz, imansiz, dinsiz ve uyduruk hristiyan yaparlar. Diyarbakirda hristiyan olan ailelere 5 bin dolar dagitiyorlarmis.

Kopenhagda bir Türk genci bir Danimarkali kiz arkadasina müslüman olmasini söylüyor. Danimarkali kiz arastiriyor. Yüce islam dinini ögreniyor. Islamiyet hakkinda söylenen yalanlara, yazilan yalan senaryolarina sasiriyor! Müslüman oluyor. Namaz kilmaya basliyor. Tabii ebeveyni (anne ve babasi) sok oluyorlar. Herhalde televizyonlarda islamiyet ve müslümanlar öcü olarak gösterildigi icin olacak kizlarinin evde namaz kilmasini yasak ediyorlar! Son hak dine kalbden inanmis olan Danimarkali kizimiz vaktinde namaz kilabilmek icin careler ariyor.

Banyolu tuvaleti kilitliyor ve gizlice namazlarini orada kilmiya basliyor. Bir zaman sonra anne ve babasi farkina variyor. Tuvalette namaz kilmasini yasak ediyor. Hic kimseye zarari olmayan Namazi terketmek istemiyen, Danimarkali yüksek imanli cesur kizimiz evini terkediyor.

 Iki hafta arastiran ve düsünen anne baba sonunda kizlarinin Müslüman olmasini kabul ediyorlar. Sevgili güzel kizlarini evine cagiriyorlar. Danimarkali kizimiz simdi anne ve babasinin yaninda namazlarini nese ve huzur icinde kiliyor. Allah(c.c) bu güzel imani, bütün Danimarkalilar ve Danimarkalilar gibi islamiyeti bilmiyen ve boslukta yasiyan kizlarimiza ve erkeklerimize nasib eder insallah.

Semtimiz Ishøjda birisi istasyonda, digeri Bilka isimli Hipermarket de, cok güzel tesettürlü (islami örtülü) 12 ve 13 yaslarinda Danimarkali kizlari örtüsüz, belkide müslüman olmiyan anneleriyle giderken gördüm. Cesaret edip tanisamadim. Tekrar böyle bir olayla karsilastigimda muhakkak tanisacagim ve tebrik edecegim.

Bütün dünya ve müslüman ülkelerinin televizyonlari hergün seytanca kuduz köpekler gibi yüce islamiyete ve müslümanlara saldirirlarken, kandirilmis zavalli caresiz müslüman yavrulari sokaklarda hristiyanlar gibi dolasirken, böyle melek gibi Danimarkali cok güzel örtülü güzel kizlarimizi bilhassa yaz günlerinde görmek insana manevi bir zevk veriyor.

Bugün bir Danimarkali müslüman olurken haclilar ve yahudiler 100 müslümani dinsiz veya uyduruk hristiyan yapiyorlar. Müslüman kardeslerimi gercekleri ögrenmeye cocuklarina ögretmeye cagiriyorum.

Dün Danimarkaca tekst tv de okudum. Polis izinsiz diye bir mescidi kapatmis. 100 kisi Kopenhagda bir depoyu cami haline getirmisler ve cuma namazi kiliyorlarmis. Tabii bati dolayli olarak islamiyeti yasak ettiginden izin alinmasi mümkün degildir. Cahil birakilan müslümanlarda bu meseleyi anliyamazlar. Allah, islam dinini bütün zorluklar icinde yasamaya calisan kardeslerimize bu dünyada huzur ve ahirette cennetini verecektir insallah. (2005)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s