MÜSLÜMANLARI ANDAVALLI APTALLAR MI YAPTILAR?

MÜSLÜMANLARI ANDAVALLI APTALLAR MI YAPTILAR?
1920 SENESİNDE BÜTÜN DÜNYA MÜSLÜMANLARI ESİR Mİ OLDU?
Danimarka Kütüphaneleri, 2001 Yılında, Emperyalistler yani son 90 yılın gizli, hileci yeni sömürgecileri (Amerika, Batı Avrupa ve İsrail) tarafından Nevyork’ta ikiz kuleleri yıkıncıya kadar kütüphanelerine Türkçe acayip kitaplar koydular.
Aziz Nesin, Yaşar Kemal gibi bütün Komünist yazarların bütün kitaplarıda mevcuddu. Bir çoğunu merak edip okudum. Vahşi Batı Kapitalistleri, sinsice Müslümanlara yalancı dost gözüküyorlardı. Komünizme karşı soğuk savaşta, Müslümanları Komünistlere karşı savaştırırız diye Rusya yı korkutuyorlardı.
Nitekim daha sonra yaptıkları bir hile ile Afganistanı Komünistlere yani Rusya ya işgal ettirdiler. Zavallı, Mübarek Müslüman Afgan Halkını para, silah ve diğer askeri yardımlarla destekleyip komünizmi yıktılar.

AVRUPA KÜTÜPHANELERİNDEKİ İSLAMİYETLE İLGİLİ KİTABLARI HATTA DİĞER TÜRKÇE KİTABLARI OKUMAYINIZ! AVRUPALILAR SİNSİ BİR ŞEKİLDE İSLAMA KARŞI SAVAŞMAKTADIRLAR.
1992 yıllarında, Rus-Afgan savaşı sonrası, Afganlıları Mükafatlandırmaları gerekirken, Talibanlar ikiz kuleleri yıktılar şeytanî yalanıyla, zavallıları 7 senedir öldürüyorlar ve Danimarka Televizyonlarının ve gazetelerinin haberlerine göre 15 sene daha öldürmeye devam edeceklermiş! (25/12-2007)
Kütüphaneler, 2001 yılında Komünizmle ilgili kitapları ve Müslümanların baskısı ile zorla aldıkları birkaç islami kitabları çöpe attılar. Yerine saçma sapan insanlara hiçbir şey vermeyen ismini ve yazarlarını duymadığımız abidik gubidik kitaplarla doldurdular.
Senin Ülkende Başbakanın Hanımının Hastaneye Hasta ziyaretine gitmesi yasak sus sesini çıkarma kapa çeneni diyebilirsiniz. Haksızda değilsiniz.
İyide Danimarka da niçin başörtüsü serbest, Türkiyede yasak? Hemde dindar Reisi Cumhurumuz ve Başbakanımız varken! Hiç düşündünüz mü, araştırdınız mı?
1984 yıllarında Falih Rıfkı Atay’ın, Cumhuriyetin ilk yıllarını anlatan bir Anadolu Seyahatnamesini okudum İshoej Kütüphanesinden ödünç alarak. Savaşlardan ve yazamadığımız başka sebeplerden dolayı fakir kalan Türkiye Köylülerini anlatıyor.
1974 yılında, ismini şimdi unuttuğum, Almanyada Atom Fiziği Tahsili yapan bir ağabey Dr. Rıza Nur’un 4 kalın ciltlik “Hayat ve Hatıratım”ını hediye etti. Onuda okudum. Dr. Rıza Nur, Falih rıfkı Atay hakkında enteresan şeyler yazıyordu: bir yazısında “Yavuz Sultan Selim”i övdüğü için başına neler gelmiş! Calib i dikkat (ilgi çekici) bir yazıydı.
Falih Rıfkı Atay kitabında ziyaret ettiği Ankara civarındaki “Andaval” köyü halkının aptallığının meşhur olduğunu yazıyordu. Bende çocukluğumda Merzifonda aptalca işler yapanlara Andavallı dendiğini bazan duyardım. İnşallah şimdi Andavallı kardeşlerimiz çok akıllı olmuşlardır.

KIL NAMAZI ÇIK GİT CAMİDEN! DİNDAR MÜSLÜMANLAR ÖCÜDÜRLER! ANARŞİŞTTİRLER, TEHLİKELİDİRLER, ZARARLIDIRLAR!
İnşallah emperyalistlerin yani “90 senelik gizli yeni şeytanî sömürgecilerin” oyunlarıyla perişan edilmiş Müslümanlar uyutuldukları derin uykulardan uyanırlar. Son hak din olan Yüce İslamiyeti ve Allahın Alemleri (Dünyayı, yıldızları, galaksileri) onun için yarattığı Sevgili Peygamberimizi iyice öğrenirler.
Kur’anı Kerimin Dersini ihlaslı, imanlı hoca efendilerden ders alırlar.
Avrupada ve İslam Aleminde camilerde İslamiyeti tahsil etmek yani öğrenmek yasaktır. Namazı kıl ve çık git! Oyunu oynanmaktadır Andavallı yapılmış Müslümanlara.
Bu yüzden İmamların çocukları bile salak manyak geri zekalı andavallı, sigara, içki ve uyuşturucu bağımlısı olurlar.

BİRLEŞEREK, ÖZEL ÖĞRETMENLERE MÜSLÜMAN ÇOCUKLARINA EVLERDE DİNî VE DÜNYEVî DERSLER VERDİRMEK.
Mahallenizde bir dindar çocuklar grubu teşkil ediniz. Bilgili, İhlaslı İmamları özel öğretmen olarak, ücret ödiyerek yavrularınıza küçücük yaştan itibaren İslamiyeti, tam öğrenmlerini temin ediniz. (sadece Kur’anı yüzünden okumayı deyil) Şayet Caminizde yasaksa bu işi evlerinizde yapınız. Uydurma bir şekilde değil mükemmel yani güzel bir şekilde yapınız. Yapmak mecburiyetindesiniz. Yoksa çocuklarınızı kaybedersiniz.

İSLAMİYET NİÇİN YASAKTIR? KEFEN”İN CEBİ VAR MI?
Benim bu yazdıklarımı salaklar anlamaz. İnsanın biraz aklı olması lazım. Anlamakta kafi değildir. İcraat yani tatbik etmek lâzımdır. Evladlarınızı Büyük Osmanlı gibi Büyük adamlar yapmanın yollarını aramalısınız. Kefenin cebi yok. Müslümanlar salak değildir!
Zamanında Kur’anı Kerimi yüzünden okumak bile yasak edilmiş. Manasını öğrenmek zaten yasaktı. Kur’an Harfleriyle 1000 senedir yazıp okuyup dünyayı şefkat ve sevgi ile idare ettiğimiz Türkçeyi yazmak halen yasakmiş!

Eğer bugünün Müslümanlarının hür televizyonları olsa ve hakiki İslamiyeti değerli alimler tarafından dinleseler. Pislik proğramlar yasak olsa, Büyük Seçuklu ve Osmanlıda olduğu gibi melek gibi Müslüman çocuklarını 3 yaşından itibaren Camide İslami eğitime başlatıp yetiştirebilsek. Dünyanın en başarılı ve huzurlu insanları olur Müslümanlar.
Hatta Gayri Müslimler, bütün dünya Müslüman olur!

OSMAN GAZİNİN RÜYASINDA GÖRDÜĞÜ FİLİZ, AĞAÇ.
Bütün mesele, Müslümanların: Vampir Gâvurların 90 senelik Emperyalist yani gizli, şeytanî hileci tiyatro saldırılarını, oyunlarını, şeytanlıklarını anlıyabilmeleridir.
Müslümanlar; Gâvurların Şeytani tiyatro savaşlarıyla beyinlerinin yıkandığını anlamalı, kafalarına şeytanca hilelerle doldurulan pislik, ahlâksızlık, neme lâzımcılık ve odun yığınlarını atıp yeniden Müslüman olmanın yollarını aramalılar!
Yeniden Müslüman, hakiki, güzel akıllı Müslüman olamam demeyiniz. Olursunuz. Sizin Türkler, Kürdler, Sünniler, Aleviler ve diğer kardeşlerimizin Büyük Selçuklu ve Büyük Osmanlı gibi Allahtan korkan, Resulullahı seven bir kökünüz var. Bu kök size yeter. Siz bu kökten fışkıran filizler olacaksınız.
Osman Gazinin rüyasında gördüğü filizi hatırlayın. O filizin nasıl dünyayı kapladığını hatırlayın. O zamanki bilinen dünyanın üçte birine (1/3) adalet, insanlık, şefkat, sevgi ve huzur götürmüşler. 22 milyon km2 de insanları (Müslüman ve bütün dinleri) huzur ve rüyalar aleminde yaşatmışlar.

YAZILARIMI ANLIYABİLENLER, ANLIYAMIYAN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE ANLATMALILAR. BÜTÜN DÜNYANIN GAYRİ MÜSLİMLERİ VE MÜSLÜMANLARI, MÜSLÜMAN OLACAKLAR MI?
Genç kardeşim; eğer Yüce Dinin Güzel İslamiyeti samimi olarak yaşamaya gayret edersen emin ol bütün dünya Gayri Müslimleri (Müslüman olmıyanları) Müslüman olacaktır. Hiç şüphen olmasın.
Danimarkalı Yeni Genç Müslümanlara, Türkiyelilerin Camilerinde İslamiyeti öğretme izni olabilse, bütün Türkiyeliler yeniden Müslüman olur!
Camilerde, haftada bir, Danimarkalı Müslümanlarla, Türkiyelilerin 1-2 saat islami sohbet etmesi yasaktır. Kıl namazı çık dışarı cami kilitlenecek ihtarını duyarsınız.

İSLAMİ SOKAK HİZMETİNE ÇOK İHTİYAÇ VAR!
Bu yazımda Müslümanlarının çocuklarının nasıl cahil, geri zekalı, ahlaksız ve uyuşturucu bağımlısı yapıldığı hakkında yasaklar yüzünden korkarak ancak bir iki meseleye üstü kapalı temas edebildim. Arifler anlar derler. Lütfen anlayanlar neme lazımcılık yapmasınlar, İslami Sokak Hizmetiyle çevrelerinde anlatmaya çalışsınlar. Hatta bizim yazmaktan korktuklarımızıda anlatsınlar. Malumunuz gerçekleri yazmak yasaktır. Allah Rızasıyla hareket eden kardeşlerime Allah razı olsun diyorum.

OSMAN GAZİ GİBİ SAF VE TEMİZ MÜSLÜMAN OLMALIYIZ!
Eğer dünya insanları Son Hak, doğru din Yüce İslamiyeti anlamazlarsa, hızla bozulan insanlar dünyaya kıyameti getirebilirler. Şu anda dünyayı defalarca patlatacak atom bombası vardır, vampir haçlıların ve kan akıtmaya doyamıyan Siyonist Yahudilerin. Dünya sulhunu, (barışını) sağlayan bir Büyük Osmanlıda yok artık maalesef. Sabataycı Yahudiler (Selanik Dönmeleri) Büyük Osmanlıyı içerden çökertiler! Yeni Osman Gazileri bekliyor yaşlı dünyamız huzura kavuşmak için. Necip Fazıl’ın tabiriyle “Sağına soluna bakmadan, ben varım deyip İslam davasını yüklenen gönül erlerini bekliyor ağlıyan analar, babalar ve garib Müslüman nesiller.
Muzaffer Alev 25/12-2007 http://www.esir.webbyen.dk İshoej- Kopenhag

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s