Terörist ve cahiliyye gâvurlarına özenmeyelim

Muzaffer Alev

Kılavuzu karga olanın başı pislikten kurtulmazmış. Türkiyenin hedefi Avrupalı olmak. 1923 ten beri Avrupalı olacağız diye çırpınıyoruz. Veya birileri bizleri çırpındırıyorlar. Hadi aslanım gayret, gâvur olmana az kaldı diye arkamızdan itekliyorlar. Müslümanları parçalayıp, birbirlerine düşman edip, savaştırıp, sırayla perişan ediyorlar. 
Avrupa, Amerika, İsrail ve Rusya halkının hepsi hastadır. Pisliklerini ve hastalıklarını düşmanca Müslümanlarada bulaştırırlar. Böylece Müslümanlar bir türlü ayağa kalkamazlar. Zalim Gâvurlar hem ruhen hemde bedenen hastadırlar, aynı zamanda terörist katillerdir. Müslümanlara karşı yalan, hile tiyatrosu soğuk savaşı ve sıcak soykırım savaş katliamı yapmaktadırlar. Büyük Osmanlı Torunlarına kılavuz (yol gösterici) olan kargaların hali çok gülünçtür. Ama onlar utanmazlar, hem Büyük Osmanlı Torunlarına gülerler, hemde İslâm Alemine gülerler, dalga geçerler. Bizi bize düşman etmişler. Dünyanın bütün kara ruhlu, hasta, katil kargaları dost, arkadaş, kardeş olmuşlar.
Ey Müslüman gençleri bu yol çıkmaz sokaktır. Bismillahirrahmanirrahim de ve kendine dön. Kendine dönde, canavar ruhlu kara kargalardan ve ülkemizi perde arkasından felakete sürükliyen şeytan lağım sıçanlarından kurtul. Ya Alparslan gibi kefenini giy, ben tek başıma gidiyorum şehid olmak istiyenler benimle beraber gelsin, istiyenler hanımlarının yanına dönsün, de. Veya Şeyh Şamil gibi sonuna kadar dayan. Tabii en güzeli Nureddin Zengi ve Selahaddini Eyyubi gibi Müslümanları birleştirip, esir olan Müslüman Kardeşlerini cani, katil, terörist gâvurlardan kurtarmandır, göz yaşlarını silmendir. Aksi takdirde çok yakında sende Bosna, Çeçenistan, Afganistan ve Irak olmaktan kurtulamıyacaksın. Unutma, İranı ve Suriyeyi harabe yaptıktan sonra sıra Türkiyededir. Daha sonra Pakistan harabe yapılacaktır. Bush’un Müşerrefe emrini hatırla. Pakistandaki Hocalardan çekinip Talebanla savaşmıyorsun. Böyle devam edersen Pakistana atom bombası atar harabeye çeviririm! Bu sözleri Müşerref Pakistan Televizyonunda ingilizce anlatırken bizzat seyrettim. Hatta Ecevit’e Bush, Sultan Ahmed Camiini bombalarız tehdidini yapmışta, Ecevit her ne hikmetse seneler sonrası basına anlatmış.

Gençler, 200 senedir gâvurun oyununa geldiğimiz yeter, deyiniz. Gâvura hiç özenmeyiniz. Gâvurlar, bozuk düzenlerini ayakta tutabilmek için daha çok teröristlik ve kanlı zulümler yapacaklardır. Titreyiniz ve kendinize dönünüz. Gâvurlar halen müslümanları yok etmek için Büyük Osmanlı tarihini okuyorlar, sen ise cennetmekan şefkat kahramanı Büyük Osmanlı Dedelerine küfrettiriliyorsun. Kaldır elini, yeter bu rezalet de ve kendine dön!  Mübarek Ecdadın Osman Gazinin ve Muhammed Fatih’in vasiyetlerini oku. Uydurukçayı bırak, Mehmed Akifi oku. Kale içerden fethedilir. Gâvurlar seni Kızılderililerden, Amerikalı yerlilerden ve Afrikalılardan daha kötü yapmanın plânını yapmışlar. Yılanlar, Osmanlı Dedelerinin kuyruk acısını senden çıkarmak istiyorlar. Arab ve Asyalı Müslüman Kardeşlerini yok ederken senin oyunda  ve oynaşta olmanı sağlıyorlar. Sıra sanada gelecek, hemde çok yakında. Komünizmin atom gücünün sağladığı dünya dengesini bozdular. Savaşsız geçirdiğimiz yıllar sizi aldatmasın. Arab ve Afganlı kardeşlerini boğarlarken sana borç verip, ahlaksız turistleri gönderme iyiliklerinede aldanma! Bu bir soğuk savaş hilesidir. Müslümanız, kardeşiz deyip kenetlenelim. Gâvurların şeytanî oyunlarına gelmiyelim. Bütün dünyada Müslümanlar kendi çocuklarını bile Müslüman yetiştirme ve terbiye etme hakkına sahip değiller.
Amerika, Avrupa, Asya, Afrika ve Avustralyanın; Müslüman, Hristiyan, Budist ve Hindu halkları senin tekrar ayağa kalkıp Nizamı Alem Ecdadın Büyük Osmanlı gibi  örnek Müslüman olup insanlığı huzura kavuşturmanı bekliyorlar. Terörist, Siyonist, Sabataycı ve Haçlı Gâvurlarının şeytani pençesinden başımızı ve beynimizi kurtarabilmek için ben Müslümanım deyip birleşmemiz gerekiyor. Kuranı Kerim ve Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammedi Cennetmekân Büyük Osmanlı gibi sever ve İslâm Şeriatını yaşarsak, Yüce İslâm Dinindeki sevgi, şefkat, irfan, plân, çalışma, başarı bizleri beklemektedir.
Ya Allah, Bismillah, Allahuekber diyen senin büyük mehterin var. Büyük ecdadının “Hücum Marşı” ne muhteşemdir. Komünizmle beraber, “Yat yat uyu, uyu uyu yat” devri bitti. Müslümanlari yok etme devri basladi. “Yüzüstü çok süründün, ayağa kalk Sakarya.” Demisti Necip Fazil. Birbirimize düsman olarak ayaga kalkmamiz hic mümkün mü?
Türkiyemizde, bende gâvur olacağım dünyayı soyacağım, rahat yaşıyacağım diyen hödükler bilsinlerki, gâvur aptal değildir. Kendi soyar, soykırım yapar, lüks hayat yaşar. Sanada televizyonlarla bayram yaptırır. Seni hep deli olarak görmek ister. Deliye hergün bayrammışya!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s