Danimarkali kiz

 Danimarkalı kız

ve hileli yasaklar yüzünden yüce dinini öğrenemeyen esir müslüman genci:                   

Türkiyede Lise mezunu olan Şivan Kardeşimiz bir Kürd kiziyla evlenip Danimarkaya gelmis. Bir aksam Kopenhagdaki teyzesinin oğlu telefonla ariyor. Son derece heyecanla ve telasla;

-Hemen televizyonu ac Danimarkali kiz arkadasim televizyonda konusuyor! diyor.

Şivan acele televizyonu aciyor. Teyzesinin oglunun Danimarkali kiz arkadasi siyah bir kiyafet giymis. Bastan ayaga tesettür icinde. Hemde hakiki bir sekilde örtünmüs. Danimarkali spikerin islam dini hakkinda sordugu sorulara cevap veriyordu.

– Bu kadar kisa bir zamanda nekadar büyük degisim Allahim! diyor Şivan. Kütüphanede tanistigim Şivan`a Danimarkada ve islam ülkelerinde islamin sinsice yasak oldugunu, hatta Danimarkada camilerde bile islama karsi Danimarkanin ve bizimkilerin, cocuklarimizin son hak din olan yüce islami ögrenmelerine mani olmak icin seytani hileler yaptigini anlattigimda Şivan da bana Danimarkali kizi anlatti.

Lütfen, cennet vatanim Türkiyemde ve Avrupada Danimarkali kizlar gibi islamiyetten uzak yasayan garib ülkemin asil gençleri olan, Türkiyeli kizlarimiz ve erkeklerimiz bu yazimi dikkatle okusunlar, Danimarkalilar ve müslüman arkadaşlariyla sevgi, kardeslik ve barıs icerisinde yasayip yüce dinlerini arastırsınlar. Yalanci islam düsmanlarina kanmasinlar. Hadiselerin gercek yüzünü ögrendiklerinde en büyük teröristin, müslümanlara terörist diyenlerin oldugunu göreceklerdir. Müslüman sereflidir, merttir, kimseye hile yapmaz, kötülük ve zulüm etmez, yalan söylemez, iyi örnek olur, iyilikte melekleri gecer. Sömürgeci devletler son 85 sene icinde zavalli müslümanlari esir edip bozmuslardir, cahil birakmislardir. Müslümanlarin dinlerini ögrenmelerine ve yasamalarina mani olanlar, islamiyetle, müslümanlarla alay edip dalga gecenler, firavundur, seytandir.

 Amerika Irakin petrol gelirini sömürmek icin 35 sene önce Saddami baskan yapti, Iran Sahi Pehlevinin bir hafta icinde Iran’i terk etmesini istedi, Sah aglamaya basladi. Humeyniyi Fransadan Irana getirdi. Saddamla Humeyniyi 8 sene savastirdi. Milyonlarca sucsuz müslümani öldürttü, sakat birakti. Daha önce Saddami ve Arafati Amerika cok seviyordu. Simdi terörist ilan etti.

Bütün dünyada oldugu gibi Danimarkadaki Türkiyeli gencler ve diger müslümanlar hizla ahlaksizlasmaktadirlar.

Ingilizlerin 1920 sonrasi esir edip seytani hilelerle ve yüksek teknoloji silah gücüyle zulümlerle dinsizlestirdigi müslümanlari, 1945 sonrasi Amerika, Komünizme ve Rusyanin atom gücüne karsi kullanmak ve savastirmak icin gecici olarak biraz dindarlastirmistir.

Dindarlastirdigi 2 milyon afganliyi ruslar`a karsi öldürterek, Afganli mücahidlerle komünizmi yikmis, 10 sene süren bu savasta bir milyondan fazla Afganli, Amerika icin sakat kalmistir. Danimarka televizyonu ve gazetelerinin haberine göre halen Afganistanda 10 milyon mayin döseliymis. Mayinlari topragin altina koymak cok ucuz ama geri cikarmak cok pahali oldugu icin daha milyonlarca Afganli ölecek ve sakat kalacakmis.

Amerikanin yetistirdigi Usame ve Taliban 10 sene Afgan daglarinda Ruslara karsi kahramanca savasirken Danimarka televizyonu geceleri haberlerde mücahidlerin zaferleriyle sevinirdi, alkislardi. Biz müslümanlarda sevinirdik. Kalles Hacli Amerika simdi 50 senelik bas düsmani Rusyaya dost oldu. Halbuki milyonlarca mübarek Afganli ve Arab kardeslerimiz Amerika ve bati icin ölmüs ve sakat kalmisti. Kalles Hristiyanlar eski dostlari zavalli mücahidleri, terorist ilan ettiler, islama karsi Rusya ile beraber savasiyorlar.

Amerikali Yahudiler, ortadogu petrollerine tam sahip olmak ve Israil devletinin sinirlarini nil`i, firat`i ve Türkiyenin güney dogusunuda icine alacak sekilde büyütmek icin ikiz kuleleri (world trade center) kendileri yiktilar. Dünya ticaret merkezinde (ikiz kulelerde) calisan 4000 Yahudi 11 eylül persembe günü calismaya gelmedigi icin Yahudilere birsey olmadi. Cünki nasil bir facia olacagini biliyorlardi. Orta doguda sicak savas devam ederken, son hak din Islama karsi gizli, soguk ve kirli hacli savasi 85 yildir bütün dünyada devam ediyor.

Tarih boyunca müslümanlar hristiyanlarin ahlaksizliklariyla hic alay etmezken, hristiyanlar zavalli ahlakli müslüman genclerimizi ve cocuklarimizi, ahlaksiz ve dinsiz yapmak icin yüz milyarlarca dolar harciyarak sinsi-gizli- soguk savasi sürdürerek, seytanca zavalli müslümanlari teröristlikle suclayip cok alay ediyorlar, dalga geciyorlar. Islam alemide dahil bütün dünyada televizyonlarla ,gazetelerle, radyolarla, okullarla, kitaplarla, dergilerle devamli yalan uydurarak islamiyeti kötülüyorlar, hatta maalesef bütün dünyada camilerimizde islami ögrenmeyi seytanca yasak ederek müslüman genclerin islamda huzuru bulmalarina mani oluyorlar, güzel dinimizi ve iyi müslümanlari kötülüyorlar. Müslümanlari ve müslüman olup huzur bulma ihtimali olan gayri müslimleri kandirip islama düsman yapiyorlar. Bu sebeple Danimarkali isverenler yabancilara is vermiyorlar. Danimarka halki müslümanlardan igreniyor.

Iste bu tek tarafli soguk, vahsi, cani sömürge savasinin kurbanlarindan caresiz bir Kürd gencinden bahsedecegim sizlere. Ben Türküm. Kürdler, Türkler ve Arablar Canakkalede 1915 de Ingilizlerin vahsi saldirilarina karsi islam icin birlesip 3 sene aclik icinde savasip 300 bin sehid verdikleri icin mi daha sonra cezalandirildilar acaba?

Birbirlerine kafir diyen katolikler ve protestanlar islama karsi birlestiler, Amerikalilar ve Ruslar bile birlestiler. Türkler, Kürtler, Arablar ve diger müslümanlar daha fazla rezil olmamak icin Bediuzzaman’in tabiriyle “Islamin Sabahinda” ne zaman uyanacaklar, birlesecekler? Cocuklarini dindar yetistirip, yüce Islami yasayip, Danimarkalilara iyilikte, huzurda örnek olacaklar?

Kudüste Ehli Salibin (Hacli seferlerinin) 90 sene süren zulmünü ve Selahaddin`i Eyyubi yi lütfen internette okuyunuz.

Seytanca Yasaklar yüzünden Islami bir egitim almamis olan Zavalli müslüman Kürd genci Danimarkali bir kizla flört ediyor. Ayni, Türk televizyonlarinin genclere ve cocuklara günde 24 saat devamli ahlaksizlik ögrettigi gibi, kürd gencide kendisine ögretilmeyen islama göre ahlaksiz, kötü, garib bir hayat yasiyor. Bu durumdan rahatsiz olan gencin anne ve babasi evlatlarini Türkiyede köylerinden bir kizla evlendirmek istiyor. Cünki batinin sefih ve ahlaksiz hayatindan, esrardan, ickiden, sigaradan, stresden, depresyondan, intihardan evladini kurtarmak icin careler ariyor.

Bütün avrupada ve Danimarkada 11 yasinda baslayan flörtler (ahlaksizliklar) ve evlilikler günlük, haftalik, aylik ve yilliktir! Bir erkegin 40 – 400 – 1000 hanimi veya flörtü olur. Tabii bir Danimarkali kizinda o kadar kocasi olur, her türlü ahlaksizliga 11-12 yasinda baslarlar. Dansa ve meyhaniye (bara) bunun icin gidilir. Yani ahlaksiz ve sarhos yeni es veya arkadas bulmak icin. Cünki o andaki esleriyle ne kadar yasiyabileceklerini bilemezler. Elaltinda yedek es hazir olmalidir. Sadece yilbasi gecesi kiliseye gidilir, sonra toplu yemek yenir, bol icki icilip sarhos olup pek namus aranmaz o gece ve her türlü cilginlik yapilir. Sömürülen, dünyada ki bütün müslüman ülkelerin esir halklari bu durumu tam anlayamazlar, cünki maalesef beyinleri batililar tarafindan islama karsi düsmanca ve seytanca yikanmistir.

Biz müslümanlar Sevgili Peygamberimizin Arkadaslari sahabeler gibi birbirimizi samimiyetle sevmezsek ,kavga etmeden konusup anlasmazsak cocuklarimizi imanli ve dindar yetistirebilirmiyiz? Kalbleri Allah sevgisi dolu kardeslerimiz lütfen haftada bir aksam evinizde islami toplanti yapiniz. Akrabalarinizi, komsularinizi ve arkadaslarinizi davet ediniz. Hanimlarda baska bir odada toplansinlar. Cocuklar cay dagitsinlar ve büyüklerinin konusmalarini ve okuduklarini dinlesinler. Ben böyle bir toplantiyi 10 sene kendi evimde her hafta cuma aksamlari 10 saat yaptim. Her hafta degisik evdede olabilir. Bu kardeslerimiz mahallelerinde kücük bir oda temin edip oraya yüzlerce, binlerce islami cocuk kitablari, ilahi, ezgi, mars kasetleri, radyo tiyatrosu kasetleri, cd, vcd, dvd leriyle doldurup evlere Danimarka kütüphaneleri gibi ödünc verebilirler. Bu sekilde yetisen bilgili cocuklar anne babasina oldugu kadar Danimarka devletine ve Danimarka halkinada hayirli olurlar. Melek gibi evlatlarimizi Danimarkalilarda severler. Hatta bu ev toplantilarina Danimarkalilarida cagirabilirsiniz. Ben gecen hafta Ishøj`da 25 yaslarinda Danimarkali yeni bir müslümanin sali geceleri evinde yaptigi toplantiya gittim, 14 yasinda bir cinli ile 16 yasinda Danimarkali yeni müslümanlarla tanistim ve dindarliklarina hayran oldum. Allah bütün müslüman evlatlarini böyle imanli ve bilgili eylesin.

 Bizler zamanin usulleriyle gayret etmezsek, fidanlarin bakimini yapmazsak, meyve alabilirmiyiz? Siz müslüman kardeslerimi düsünmeye, arastirmaya, care aramaya davet ediyorum. Müslümanlar kardestir, birbirlerini sevmeliler diyorum. Müslüman Kardeslerim, her sene türkiyeye izine gittiginizde, memleketinizdeki islami kitapcilardan cocuklariniza her sene 4-5 bin kronluk islami cocuk kitablari, dergileri, ilahi, ezgi, mars, radyo tiyatrosu kasetleri, cd, vcd, dvd’leri aliniz. Zamanla cocuklariniz bunlarla oynamaya, okumaya, dinlemeye alisacaktir. Danimarka kütüphanelerindeki bebek oyun kisimlarini geziniz. Osmanlida egitim 3 yasinda amin alaylari ile camide baslardi, imam efendilere sorarsaniz size anlatirlar. Camide kitap satmak kütüphane kurmak degildir. Evlere,kitap,kaset,cd vesaire ödünc verilen yere kütüphane denilir. Islam ülkelerinde ve Avrupada Islami kütüphane acmak yasaktir veya hileli engellerle mani olunur. Engelleri asmalisiniz.

Her aksam kücük evlatlariniz uyumadan önce yataginin yanina oturunuz ve memleketinizden aldiginiz bol resimli yüzlerce islami cocuk kitaplarinin resimlerini cocuklariniza göstererek ve izah ederek uyuyuncaya kadar okuyunuz. Islami kitaplari ve islami gazetelerde yazarlarin makalelerini okuyunuz. Cocuklariniza her gün en az yarim saat veya bir saat okuduklarinizi anlatiniz, sohbet ediniz.      

M ü S L ü M A N  O L  !!!       Kürd genci ayrilmadan biraz önce Danimarkali kiza ; – Bu bizim son görüsmemiz , yarin Türkiye ye izine gidiyoruz. Annem ve babam benim Türkiyeden evlenmemi istiyorlar. Evlenip hanimimi buraya getirecegim, bir daha görüsmemiz mümkün degil, diyor. Danimarkali Kiz perisan oluyor, cok üzülüyor. Ayrilmak üzere olan Kürd gencine son bir defa bakarken gözlerinden yaslar bosaniyor, yasli gözlerle son cümlesini söylüyor. – Benden istedigin son birsey var mi? Bu soru karsisinda Kürd genci sasiriyor! Ne istiyebilir ki?… Ne istesem, ne istesem diye caresizlik icinde telasla kivranip düsünürken, Islamiyet ile ilgilenmedigi halde agzindan birden; – Müslüman ol! Sözü cikiyor ve ayriliyorlar… Genc ve ailesi Türkiyeye gidiyorlar. Genc evleniyor, gelin hanimin vizesi icin Danimarka Ankara Konsolosluguna müracaat ediliyor. Genc ve ailesi Danimarkaya dönüyor. Genc tekrar Danimarkali kiz arkadasinin (flörtünün) evine gidiyor! Kapi aciliyor.

Hayret! Kiz arkadasi tam islami bir kiyafet icinde. Son derece güzel örtünmüs. Ayni Türkiyede Lise ve üniversitede okumalari yasak edilen ögrenciler gibi güzel örtülü. Olacak sey degil. Hemde bukadar kisa bir zamanda!  

Danimarkali kiz, Kürd Gencine; – Müslüman oldugunu, artik kendisiyle görüsmesinin mümkün olmadigini ve kendisini iceri alamiyacagini, islam dininde bunun yasak oldugunu, su anda evindeki pakistanli hoca hanimdan islami ders aldigini söylüyor.

Degerli Kardeslerim, Siyonist yahudiler ve batililar ”son hak ve degistirilmemis tek dogru ilahi din olan yüce dinimiz” islamiyetle, yüksek teknoloji silahlari sayesinde, medyalariyla zavalli silahsiz müslümanlarla hep dalga gecerler. Müsadenizle bende size kisa bir Danimarka haberinden bahsedecegim.

”Kizim olmadan asla” filminin ve kitabinin uydurma oldugunu isvec televizyonunda belgesel olarak seyretmek beni memnun etti. Nijeryada ki Amine Laval meselesinde, Nijerya ya giden Danimarkali gazeteciye, bir Nijeryali; – Biz müslümaniz, dinimizde erkeklere ve kadinlara evlilik disi yakinlik yasaktir. Evlilik disi yakinlikda bulunan kizlara fahise denir. Danimarkali gazeteci; – O zaman Danimarkadaki bütün kizlar fahise (yani ahlaksiz) oluyor! diyor…

Ahlaksizlasan bati, strese giren batili gencligin ilerde müslüman olmasindan cok korkuyor, kurtulusu ve huzuru islamda bulmasini istemiyor. Batililar; genclerini alkol, esrar,eroin, sigara, deprasyon, genc kizlara grup tecavüzü, ögretmenlerin cocuklara tecavüzü, %1-10 anne ve babalarin 8-16 yas arasi cocuklarina devamli cinsi tecavüzü (DR1), hirsizlik v.s gibi kötülüklerden kurtarmak icin careler ariyor, care bulamiyor. Islam dinini care olarak kabul etmek istemiyor. Insanlarin islamiyetten nefret etmesi icin gizli ve seytani psikolojik soguk savasi kallesce yapiyor. Dünya medyasi yani televizyonlar, radyolar ve gazeteler Yahudinin hakimiyetindedir. Caresiz müslümanlara karsi (iyi yahudiler haric) hepsi hergün ayni yalani söyler, ayni tiyatroyu oynar.

Batili kendisi teröristtir ama oynadigi senaryolarla zavalli sucsuz müslümanlara utanmadan terörist damgasini vurur! Müslümanlari kendisi perisan eder, silah satar, savastirir, utanmadan, aptal müslümanlar birbirlerini öldürüyorlar der.

Bu sartlar altinda devamli Islama karsi yalan dinleyen bir Danimarkali kizin aptal zencilerin (müslümanlarin) dinine girmesinin ve o dini tam sahabi gibi yasamasinin sakin kolay oldugunu sanmayiniz. Bu is iman isidir. Imanli insanlarla arkadas olalim, arastirici, sabirli ve gayretli olalim.

Yine Bediüzzaman diyorki, ” -Bir cocuk kücük yaslardan itibaren tam bir islami egitim almaz ise, büyüyünce islama yönelmesi bir hristiyanin müslüman olmasi gibi zor olur.” Demek ki, bir Danimarkali kizin müslüman olmasi bu karisiklikda öyle sanildigi gibi kolay degildir. Büyük gayret istemektedir. Zira Danimarkalilar uyduruk degil, hakiki müslüman oluyorlar!

Türk ve kürd kizlarinin ve erkeklerinin Danimarkali kizimiz gibi tam ve dogru islama yaklasip dünya ve ahirette huzur bulmalari en büyük istegimizdir. Bir Danimarkali müslüman olurken, yüzlerce müslüman ahlaksizlasiyor hatta bazilari dinsizlesiyor. Batililar zircahil müslümani bile hristiyan ve dinsiz yapmanin cok zor oldugunu bildiginden entegrasyon adi altinda her sene yüz milyarlarca dolar harciyarak müslüman genclerini ve cocuklarini hileyle, süratle ahlaksiz yapiyorlar.

Türkce yahudi televizyonlariyla cocuklarimizi önümüzdeki senelerde uyduruk hristiyan veya dinsiz yapacaklar. Her nekadar zenciler gibi devamli asagilansakda, biz zavalli, boynu bükük, yarim müslümanlar, yinede Danimarkalilari ve Danimarkayi cok seviyoruz. Hristiyanlik degistirilmis olsada, onlarin mümkün oldugu kadar ahlakli Hristiyanlar olmalarini istiyoruz.

Melek gibi iyi müslümanlarla, kibar ve mert Danimarkalilarin el ele vererek Danimarkayi huzurda ve medeniyette dünyada birinci ülke yapmalarini arzu ediyoruz. Kahrolsun irkcilik diyoruz. En derin dualarimla… muzafferalev (a) hotmail.com 

Not: Sevgili müslüman gencler, hakiki huzur ve saadeti ariyorsaniz sizlerde Danimarkali müslümanlar gibi hakiki islami arayiniz. Genc kizlarimiz ve erkeklerimiz sakin utanmayiniz, yüce dinimizi onlara sorunuz. Sizlere büyük bir sefkat ve sevgi ile islam gercegini anlatacaklardir. Bastan ayaga örtüler icerisinde agustos sicaginda yollarda hemen hergün karsilastiginiz Danimarkali mübarek kizlari mavi gözlerinden, sade basörtülerinden, uzun ve bol pardüselerinden hepiniz taniyorsunuz.

-selamun aleyküm sister, deyip nicin sohbet etmiyorsunuz? Dost olmuyorsunuz? Yoksa siz cenneti özlemiyormusunuz? Danimarkali kizlarimiz islamin yeni ögrencisi oldugundan; tabii daha sonra ilim, hikmet sahibi tecrübeli hoca hanimlarla ve hoca efendilerlede devamli görüsmelisinizki bu asrin hastaliklarindan uzak kalasiniz.

Seneler önce bir yaz günü Kopenhagda camasir yikanan bir dükkanda cok modern kiyafetli bir Türk kizi Danimarkali oldugunu yüzünden anladigi, cok güzel örtülü bir genc Danimarkali hanima;

– Müslüman misin? diye soruyor. Danimarkali genc hanim;

 

-Yeni müslüman oldum, sizde müslüman misiniz? diye soruyor. Türk kizi t-sörtü ve daracik pantalonuna bakip utanarak ve sucluluk hissiyle dudaklarini isirarak;

– Bende müslümanim, diyor sessizce. Bu durum Türk kizinda sok tesiri yapiyor, ertesi günler yollarda hep onu ariyor. Onu bulmaliyim ve islamiyeti ögrenmeliyim diye cesur bir karar veriyor. Allahin yardimi ile bir gün Nørrebroda Danimarkali yeni müslüman kizla karsilasiyor.

– Senin gibi müslüman olmak istiyorum! Bana yardim edebilirmisin, diyor. Danimarkali Hanim;

– Size yardimci olabilirim, ben her hafta bir islami toplantiya gidiyorum. Oraya Gonca Alev geliyor. Biz abla Goncadan cok bilgi ögreniyoruz. Sana abla Goncanin telefonunu vereyim, onunla Türkce görüs, diyor. Ve böylece bu cesur kizimiz, iki erkek kardesi ve cevresindekiler islami hayata basliyorlar. 

Linkler;  Imam Fatih Danimarkaca hutbe okuyor. http://www.islam.dk sitesinde bazi hutbelerini okuyabilirsiniz ve dinliyebilirsiniz) 

(Imam Abu Laban Arabca ve ingilizce hutbe okuyor. Danimarkali yeni müslüman olan gencler tarafindan Danimarkaca heyecanli vaazlar veriliyor. http://www.wakf.com Ramazan ve Kurban Bayrami namazi 12 bin kisiyle saat 9.00 da kiliniyor. Hanimlarda geliyor. Kücük cocuklara ve bebeklere görevliler bakiyor. Cok sayida Isvecli ve Danimarkali müslümanda hanimlari ve cocuklariyla namaz kiliyor. Cocuklar icin tertiplenen cok büyük panayir (tivoli) eglencesi saat 8.00 den 15.00 e kadar devam ediyor. Ucuz fiata pekcok yiyecek ve icecek satiliyor. Okullarda bir ay müddetle her gün noele (jul) hazirlik yapan cocuklarimizin uydurma noel’e özenmemesi icin bu eglencelere katilmalari bence sart gibi. Bayramdan iki gün önce http://www.wakf.com sitesinden veya telefonla yer ve zamani ögrenip sizde sabah saat 8.00 de ailece Bayram Namazina gidebilirsiniz. Nørrebrodaki Camilerinde pazar günleri Danimarkali genc kizlar ve hanimlarinda katildigi Danimarkaca ve ingilizce islami egitim toplantilarina http://www.wakf.com dan adresini alip sizde katilabilirsiniz. Danimarkaca bilen genclerimiz ve zeki cocuklarimiz www.wakf.com sitesinde   Bøger`i tiklayiniz. Islam i focus, Muslim forældrenes barn kitabini ve digerlerini okuyunuz.  2. kitabi Ingiliz müslüman hanimlar grubu 25 sene önce ingilteredeki müslüman cocuklari icin yazmislar. Danimarkali Peter Louborg 1970 yilinda genc yasinda New york lu ingilizce ögretmeni Lyn hanim ile beraber müslüman oluyor. Peter Louborg, Omar, hanimi ise Aise ismini aliyor. Cok samimi müslüman olan bu genc matbaaci aile ”Muslim Forældrenes barn” kitabini tercüme ediyorlar ve matbaalarinda nesrediyorlar. Mübarek iman Kardesimiz Aise Louborg 15 sene önce kanserden genc yasinda vefat etmistir. Valby deki müslümanlarin defnedildigi mezarliga gömülmüstür. Bes tane güzel kücük kiz cocugunu birakip Firdevs cennetine giden bu kizkardesimizin hakkinda Gonca gülsel Alev in ”Gurbet Radyosu” kitabinin sonunda ”Firdevs Cenneti ” bölümünde okuyabilirsiniz.)   

 www.islam.dk (Khutbe yi dinleyiniz) – www.alev.dkwww.islamisk.dkwww.barn-i-islam.dk www.mor-i-islam.dkwww.esir.webbyen.dk www.islamustundur.com (islam düsmanlarina karsi islami dogru kisa bilgiler) – www.ankebut.net (Timurtas Hoca ve Necmi abi) – www.serapakincioglu.com (Gonca Gülsel Alev in yazdigi Danimarkali Gelin filminin bas oyuncusu) – http://www.gulaypinarbasi.com

www.vakit.com.trwww.yeniasya.com.trwww.milligazete.com.trwww.sorularlaislamiyet.com (Bu sitede üniversiteli agabeyler ve ablalar bugün sordugunuz islami sorulariniza ertesi gün cevap veriyorlar) – www.vahdet.com.trwww.cankardes.com (oyunlar ve cocuk dergisi) – www.sevde.dewww.harunyahya.org (cocuklar icin gercekler i tiklayin- sonra diger diller ve danish i tiklayin) – www.islamharfleri.comwww.ravda.netwww.davetci.com  

 www.google.com dan tiklayiniz; dost tv – dost fm – hilal tv – Akra fmmarmara fm – moral fm – burc fmmusluman cocuk” “islami film” ”namaz nasil kilinir” “hadisler” ”kütübü sitte” ”Kurani Kerim Tefsiri” “islami site” “Danimarkali gelin” “sigarayi birakmak” “sigaranin zararlari”mehmet sevket eygi” ”Mustafa kaplan” ”yavuz bahadiroglu” ”sabataycilik”basortum” ”fatih alev””Bediuzzaman Said Nursi” ”bediuzzaman cizgi filmi” “risale i nur”cantaci necmi agabey” ”timurtas hoca” ”esad hoca” ”zafer dergisi” ”hayrat vakfi” – ”imam Fatih” ”abdul wahid pedersen den lange vej hjem” ”yusuf islam” ”cat stevens” ”ahmed deedat” ”Alif Bogforlag” ”embrace islam” ”embraced islam” ”Why choose islam” ”Journey to islam” ”ask about islam” ”discover islam” ”convert to islam” ”why islam” ”faith islam” ”How is salah performed 

DEGERLi KARDESLERiM, BULUNDUGUNUZ MAHALLELERDE COCUKLARINIZIN iSLAMi EGiTiMi iCiN 50-100 KiSi BIR ARAYA GELEREK ARANIZDA AYDA 50-100 KRON TOPLIYARAK KüCüK BiR ODA TEMiN EDiNiZ. BU ODAYA HER AY BiNLERCE KRONLUK YüZLERCE VE BiNLERCE iSLAMI COCUK KiTAPLARI, DERGiLERi, iLAHi, EZGi, MARS KASETLERi, RADYO TiYATROSU KASETLERi, CD, VCD, DVD LERiYLE DOLDURUP EVLERE ÖDÜNC VERiNiZ. YOKSA BENiM GiBi EViNiZi KüTüPHANE YAPMAK MECBURiYETiNDE KALIRSINIZ. “DiYANET iSLAM ANSiKLOPEDiSi”Ni HEMEN ALINIZ. (Camilerde imam efendilere sorunuz)      www.esir.webbyen.dk    muzafferalev@hotmail.com

Reklamlar

Danimarkali kiz” üzerine 5 düşünce

 1. Mustafa

  Cok güzel yazmissiniz. Allah razi olsun. Bende Almanyadan yasiyorum ve buradaki gencler ve insanimizda malesef adeta hipnotize olmus gibi eriyip gidiyorlar. “Cagdaslik”; “Global Dünya”; “Baris” adi altinda cok gencimiz zehirleniyor. Ve böyle olmak istemeyenlerde zamanla malesef yalniz kaldiklari icin, dayanma güclerini yitirip eriyip gidiyorlar! Bende 21 yasindayim ve ibretle izliyorum, ve umarim tek kaldigim icin bu konularda seytana uymam. Cok güzel yazmissinin.

  Cevapla
 2. Ömer

  selamun aleykum,

  allah razı olsun sizden, gercekten cok güzel yazmişsiniz,
  gercekten cok etkilendim………
  artık piyasada dogru dürüst müslüman kalmamış insanlar gafflet icerisinde, yazık cok yazık insanların cogu küfür ve şirk icerisinde sonra müslümanım dıyor halbuki Tehvide iman etmemişler…….
  küfür ve şirk işlemekten allaha sıgınırım….
  Yine Allah sizden razı olsun hocam inşallah

  Cevapla
 3. Geri bildirim: CELLAT KEL ALi « islami Davet

 4. Geri bildirim: islami Davet

 5. Geri bildirim: Esir sitesi ana sahifesi | gizliesir

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s